OT: Komentari na Stipin blog

Probaj iskonfigurirati brojač tako da ti mjeri posjete dulje od nekoliko sekundi. Naime tako bi se razlučili search automati od pravih posjeta.
 
zanima me samo šta pomisli npr. lk iz irana kad uleti na taj blog. ne razumije jezik, a vidi tipa u boxericama i golog klinca :shock:
 
Eh da, btw neznam da li ti je ikada palo napamet ali dosta ljudi koristi HideIP program kao i anonimne proxy-e koji ti u određenom intervalu ili daju lažnu IP adresu ili je mijenjaju. A vidim da je broj korisnika ovakvih metoda u Hrvatskoj dosta velik.

@Ivan
Ako dođe Iranac i ugleda sliku njega u Boxama i golog klinca? Prvo što pomisli je gdje se može prijaviti da što prije završe onu atomsku bombu; drugo koji je ono broj od njegovog bratića u 3 koljenu, Osame; treće: "Gdje je ta Hrvatska na karti majku im......" LOL
 
likvor said:
@Ivan
Ako dođe Iranac i ugleda sliku njega u Boxama i golog klinca? Prvo što pomisli je gdje se može prijaviti da što prije završe onu atomsku bombu; drugo koji je ono broj od njegovog bratića u 3 koljenu, Osame; treće: "Gdje je ta Hrvatska na karti majku im......" LOL
LOL LOL LOL

ili si je samo stavio taj blog pod favourites, ipak ima podužu listu od prije zakazanih.
ili još uvijek traži sloveniju
 
Ivan said:
ili još uvijek traži sloveniju
Pih, nikad je neće ni naći na karti. Jedino ako postoji karta s ugibalištima na autocestama onda hoće. Ili ako ima priručnik malih i bahatih naroda.
 
LOL
ja idem 28.9 držat predstavu u sloveniju.
u postojinu
boli me briga kud da idem kad dobijem 400 kn :shock: kad su mi rekli za pare ma išao bi još i 5 sati im tamo prao suđe a ne održao jednu predstavu :banana:
 
likvor said:
Eh da, btw neznam da li ti je ikada palo napamet ali dosta ljudi koristi HideIP program kao i anonimne proxy-e koji ti u određenom intervalu ili daju lažnu IP adresu ili je mijenjaju. A vidim da je broj korisnika ovakvih metoda u Hrvatskoj dosta velik.

Evo upravo mu je bio kinez na blogu. :wink:
 
Bas me zanima izgled Ivaninih web stranica. LOL

Domena jos nije registrirana. :eek:

Inace naziv bloga se savrseno uklapa u ovo
Ja, Stipe Juras, novinar Slobodne Dalmacije, sa ovim sam postom postao prvi hrvatski novinar koji je otvorio svoj Blog i time na neki način ušao u noviju povijest. I mogu vam reći da se zbog toga super osijećam i da mi je jako drago. Inače, želja mi je uvijek bila aktivno sudjelovati u stvaranju povijesti, pa se nadam da je ovo tek početak...
LOL
 
el ne moras ZAVRSIT novinarstvo,da bi bio novinar???

pod ovim nemislim novinat dopisnik il honorarni il statijavecznam...
 
Bobo -> Prejak citat, cestitke i Stipi na tome!

Cmarec -> Pa da, da bi bio ono sto bi se nazvalo respektabilnim novinarom (dakle, onaj koji pise clanke duze od par odlomaka vezane uz dnevne vijesti, politiku ili, ajde, sport, odnosno ima kolumnu na prvim stranicama novina) vjerojatno moras zavrsiti nekakav faks.
 
Pa recimo, moji članci redovito (već sedam godina) zauzimaju duplerice ili minimum jednu cijelu stranu, a Slobodna Dalmacija je po tiraži treća novina u HR
 
Ivan said:
koje ivane?

Ovo je tema o njegovom blogu, pa je ocito gdje mozes vidjeti koje Ivane. :)

Da bi bio glumac ne treba ti faks. Svijet je pun glumaca bez formalne izobrazbe.
 
btw, inače sam službeno član hrvatskog novinskog društva, a tamo (vidi statut) ne može se baš lako). Što se tiče ivaninin stranica, radio sam ih sveukupno 18 sati i još danas tri sata, pa su gotove. Moga bi vam dati i prevju, da me savjetujete jesu li oko prije nego ih pustim...
 
Back
Top