OT: Komentari na Stipin blog

stipina knjiga!

Ova knjiga sto ce stipe izdat! (ako je bude,jer sam po malo prema svemu skeptičan) nece bit losa,kolko vidim!

Ima par stvari koje bi i mene zanimale i kupit cu ju sigurno!

al ima i neki nebuloza koje mi bas ne izgledaju obecavajuce npr:
(direkt cu citirat sa stipina bloga)

50. Kako natjerati idola da te zovne na kućni telefon ili mobitel?
68. Kako postati webmaster svojim idolima?
71. Kako se sprijateljiti s idolom?
72. Kako postići da idol treba tebe, a ne ti njega?
73. Kako učiniti da te idol samoinicijativno spominje u svojim intervjuima?
74. Kako započeti romancu s idolom ili njegovom kćerkom / sinom?
(ovo,mislim da bi se trebo zaljubit u tu osobu ovak,a ne zato sto joj tata svira u maidenima,ne tice se samo za maidene nego opcenito,al vidim na sta se prvenstveno puca!)
75. Kako dovesti idole ravno u svoju kuću?

Ima jos,al necu o tome!

U svakom slucaju knjiga mi ne izgleda lose i kupit cu ju sigurno!
 
I meni,se isto čini,da će knjiga biti odlična,jer ima bome dosta stvari koje me zanimaju,pa ću je najvjerovatnije kupiti.... :) :suck:
 
Dat ću ekskluzivni prevju nekih djelova članovima ovog foruma slijedeći tjedan. Od 200 planiranih stranica oko 150 ih je napisano...
 
Kako namjeravas izdati knjigu za manje od mjesec dana ako jos cetvrtinu nisi napisao? Ono, svaka iole ozbiljna izdavacka kuca mora lektorirati i detaljno prouciti sve skupa, to je barem par mjeseci posla.

BTW, ovo ce biti zanimljivo poglavlje: "05. Fan klubovi – učlaniti se ili ne?" :D
 
Re: stipina knjiga!

čmarec said:
50. Kako natjerati idola da te zovne na kućni telefon ili mobitel?
68. Kako postati webmaster svojim idolima?
71. Kako se sprijateljiti s idolom?
72. Kako postići da idol treba tebe, a ne ti njega?
73. Kako učiniti da te idol samoinicijativno spominje u svojim intervjuima?
74. Kako započeti romancu s idolom ili njegovom kćerkom / sinom?
(ovo,mislim da bi se trebo zaljubit u tu osobu ovak,a ne zato sto joj tata svira u maidenima,ne tice se samo za maidene nego opcenito,al vidim na sta se prvenstveno puca!)
75. Kako dovesti idole ravno u svoju kuću?

a dajte, malo je ovo previše. mislim sad svi zezaju stipu, pa šta ako će izdati knjigu, ne znači to da će stavit tako glupe teme. dajte mu šansu možda knjiga zbilja bude dobra. sumnjam da bi stipe ikad išao blizu ovako glupih tema. nisam do sad ni znao da će izdat knjigu, ali čovjek je ipak novinar, zna nešto o pisanju, tak da sumnjam da bi mu ovakvo šta napisat bilo vjerojatno zadnja šansa kad bi izgubio i sve novce i inspiraciju i sve
ajde stipe iznenadi nas
 
Re: stipina knjiga!

čmarec said:
74. Kako započeti romancu s idolom ili njegovom kćerkom / sinom?
(ovo,mislim da bi se trebo zaljubit u tu osobu ovak,a ne zato sto joj tata svira u maidenima,ne tice se samo za maidene nego opcenito,al vidim na sta se prvenstveno puca!)

LOL nadam se da ne misliš da se puca na mene (poveznica = Adrian) jer se NE puca na mene. Ipak sam realnija od toga :D
a i ne treba mi on jer imam screama buhahaha :oops: :inlove:

btw. slažem se s tvojom teorijom o zaljubljivanju cmarec :suck: :banana:
 
čmarec said:
Ivane,sad si sam sebe posro! na www.stipejuras.blog.hr ti piše sadrzaj knjige! I te "glupe teme" je on sam napiso! uostalom sam pogledaj!
I rest my case!

BAD!!!

ups, oprostite svi (a stipe najviše) :oops: :oops: :oops:
sorry
(ne znam kak da se izvučem, ali nadam se da se stipe ne ljuti)
možda će ipak to bit ok knjiga (iako mi se kao što vidite u prethodnom postu čini kao da su sve ove teme zezancija, i da nas sve stipe zeza,) možda on ima neki drukčiji pristup tim temama nego se meni čini na prvi pogled
još jednom sorry :oops:
 
bogami se posro... LOL... ima sreće da stipe nije zlopamtilo hehe
ako od svih nas jedino ivan ne bude ušao na subotnji koncert, znamo zašto hehe

j/k ;)
 
ajde još jednom sorry stipe, imao sam dobru namjeru, ali kako kažu:
put do pakla popločan je dobrim namjerama
 
BoBo said:
Sta se ispricavas kad si rekao sto stvarno mislis o temama u knjizi. :D

pa da, nažalost jesam
inače se pokušavam suzdržat ili malo zaobići istinu
 
Zašto bi zaobilazio istinu. Ne piše Stipe knjigu za godišnju književnu nagradu, nego da zaradi lovu, a lova se vrlo teško zarađuje s ozbiljnim štivom. Ovako ima velike šanse kod nadobudnih tinejđerica i njima sličnih.
 
BoBo said:
Zašto bi zaobilazio istinu. Ne piše Stipe knjigu za godišnju književnu nagradu, nego da zaradi lovu, a lova se vrlo teško zarađuje s ozbiljnim štivom. Ovako ima velike šanse nadobudnih tinejđerica i njima sličnih.

a da, ok je. nisam gledao s te strane
 
ali trebaš... Vidiš kako Bobo progresivno razmišlja... Jednom davno ti je Likvor rekao: Young Padwan, još učiti trebaš puno :evil:
 
Back
Top