OT: Komentari na Stipin blog

Evo link je sređen. Ajde Stipe ne seri. Stavljaš svoje slike dok si bio klinac i još k tome si gol. Sorry ali to je neumjesno.
 
ne, ne mogu vjerovat jednostavno :|
ajme meni, gole slike, sorry stipe ali nije ti to trebalo
 
Nije mi trebalo ni deset kila viška sada, pa ih imam... što ćeš?

Ja ne razumijem uopće zašto tko ima porive ići na moj blog, namjerno ga ne gasim, nego tjeram ljude nebulozama, no oni sve više i više (kaže brojač) dolaze...
 
Maiden croatia said:
Nije mi trebalo ni deset kila viška sada, pa ih imam... što ćeš?

Ja ne razumijem uopće zašto tko ima porive ići na moj blog, namjerno ga ne gasim, nego tjeram ljude nebulozama, no oni sve više i više (kaže brojač) dolaze...
Attention whore, anybody? :evil:
 
Maiden croatia said:
Nije mi trebalo ni deset kila viška sada, pa ih imam... što ćeš?

Ja ne razumijem uopće zašto tko ima porive ići na moj blog, namjerno ga ne gasim, nego tjeram ljude nebulozama, no oni sve više i više (kaže brojač) dolaze...

ma ok ne kažem, ali ne moraš se toliko naslikavat u gaćama i staljat svoje gole slike. nekima je to odbojno. ali ok, ako ti to voliš tvoja stvar
 
pa njegov je blog na kraju krajeva , ako nekome smeta nek ga ne posjećuje LOL ja sigurno neću nakon ovakvih slikovitih izjava
 
Na ovom forumu pišem o stvarima vezane uz maidene (što bi ovaj forum morao i biti, sada... zašto sam ja tu i zašto se o meni piše, možda zato što sam i ja jedna od stvari koja se veže uz Maidene. Ako je tako, onda mi je čast pisati na ovom topicu, a ako nije, što ovaj topic dovraga radi tu?).

Na blogu pišem svoje pizdarije, u Slobodnoj pišem opet svoje pizdarije, ali lijepo upakirane za čitatelje.... svaki medij svoja svrha... itd, da ne nabrajam druge medije...
 
ma, ok. nemoj se naljutit ja sam iznio svoje mišljnje. meni se ne gleda tvoje gole slike, sorry. ima ljudi koji to vole i ok. sorry
 
Ne vidim što je problem što je stavio slike kad je bio dijete. Cijeli teskt o tome je bio u saljivom tonu, bez ikakvih seksualnih aluzija.

Istina da se od Stipe može svašta očekivati, ali tko je stvarno vjerovao da će se sada slikat gol i to staviti na blog. LOL
 
a fala k... da je više neko svatija bit (no imaš pravo, od mene nikad ne znaš što očekivati...

P.S. Tko želi prekosutra na mail preview knjige "Vodič za lude fanove i pametne groupie djevojke"

No, onaj komu ga pošaljem mora biti pošten i to ne distribuirati dale, a ta poslana verzija je samo zbog toga da oni to pročitaju i eventualno me koregiraju ili pohvalama ohrabre prije izdavanja.
 
BoBo said:
Ne vidim što je problem što je stavio slike kad je bio dijete. Cijeli teskt o tome je bio u saljivom tonu, bez ikakvih seksualnih aluzija.

Istina da se od Stipe može svašta očekivati, ali tko je stvarno vjerovao da će se sada slikat gol i to staviti na blog. LOL

ok :err:
možda je ovo bio samo uvod
možda je htio kao na onim reklamama za mršavljenje:
prije i poslije
 
Kako ja pametan counter na Blogu imam. Otkrio mi je da je Bobo na njemu bio u 17.58 minuta i 8 sakundi, IP mu je 62.68.182.67, veza i provider je 3e44b643.adsl.enternet.hu, AS15467 Enternet 2001 Ltd., Hungary, preglednik kojim je to gledao je Firefox 1.5 , sve to preko Win2k, danas mi je na blogu bio 3 puta, sveukupno (sic!) 77 puta....

Kako moćno, jeeeeeeeeeeee. Ja sam voajer prikriveni :D
 
hehe .... ali nisi svemogući ... evo bio sam sada i 4. put, ali ti to u logu nećeš vidjeti. 8)
 
Pisat će ti u logu, ali da ti ja nisam rekao to ne bi znao. Valjda sam ja jedini koji čita izvan Hrvatske.
 
Unique posjetitelji u 2006-toj :D :evil: :)
(sorry na smanjenoj preglednosti, nije mi se dalo uređivati, već je samo copy paste...


Croatia 14605 (94.71%)
United States 160 (1.04%)
Bosnia and Herzegovina 155 (1.01%)
Hungary 79 (0.51%)
Slovenia 64 (0.42%)
Germany 44 (0.29%)
Serbia And Montenegro 39 (0.25%)
Austria 31 (0.20%)
Switzerland 28 (0.18%)
Italy 26 (0.17%)
United Kingdom 18 (0.12%)
Sweden 12 (0.08%)
France 11 (0.07%)
Mexico 11 (0.07%)
Brazil 10 (0.06%)
Canada 8 (0.05%)
Korea, Republic of 8 (0.05%)
Finland 7 (0.05%)
Netherlands 7 (0.05%)
Poland 7 (0.05%)
urkey 7 (0.05%)
Japan 6 (0.04%)
Argentina 5 (0.03%)
Australia 5 (0.03%)
Czech Republic 5 (0.03%)
Norway 5 (0.03%)
South Africa 4 (0.03%)
Spain 4 (0.03%)
Taiwan, Province of China 4 (0.03%)
China 3 (0.02%)
Slovakia 3 (0.02%)
Ecuador 2 (0.01%)
Estonia 2 (0.01%)
Europe 2 (0.01%)
Indonesia 2 (0.01%)
New Zealand 2 (0.01%)
Pakistan 2 (0.01%)
Singapore 2 (0.01%)
Tanzania, United Republic of 2 (0.01%)
Thailand 2 (0.01%)
Venezuela 2 (0.01%)
Azerbaijan 1 (0.01%)
Belgium 1 (0.01%)
Bulgaria 1 (0.01%)
Chile 1 (0.01%)
Cote D'Ivoire 1 (0.01%)
Hong Kong 1 (0.01%)
India 1 (0.01%)
Iran, Islamic Republic of 1 (0.01%)
Israel 1 (0.01%)
Kuwait 1 (0.01%)
Lithuania 1 (0.01%)
Macedonia 1 (0.01%)
Malaysia 1 (0.01%)
Nigeria 1 (0.01%)
Portugal 1 (0.01%)
Qatar 1 (0.01%)
Romania 1 (0.01%)
Sri Lanka 1 (0.01%)
United Arab Emirates 1 (0.01%)
 
To su ti velikom večinom search engines koji su ti pokupili link na prvoj stranici bloga. USA i Germany bi mogao biti netko tko čita.
 
A čuj.... nek se grana. Za USA korisnike znam da me čitaju, jer je par njih svakodnevno na tražilici, kao i dosta njih iz europskih zemalja... Iden baš sad viditi.
 
Back
Top