OT: Komentari na Stipin blog

Ma koliko god mi je bilo teško gledati Stipu u boksericama :edbarf: , htio sam mu pomoći da sazna što piše na njima. :D

"Pustite me naprijed!"
"Ja hoću!"
"Polako ljubavi, dolazim ubrzo!"
 
Fala bogu da su mi slike isključne. Taman sam jeo.
Inače ne mogu ne prokometirati tvoj komentar za MMS.
Pa to je kao da jebeš s po dva uboda svaku drugu nedjelju do 2007-me.
 
Ivan said:
why :?
bolje sa lauren harris :wink:

i po mogućnosti da ti vodiš intervju, onako uz neku finu večericu jel? i da ju steve doveze... buhahaha :evil: a baš bite bili slatki ;) i have to admit

nego stipe ja ti ljepo jedem i otvorim tvoj blog kad ono šok za šokom ... LOL ...
prvo mms .. sorry ali likvor je sve rekao :D
a onda bokserice ... hmmm jedem hehe ;) anyway... odo ja :shock:

OT: btw Ivan ; daj stavi slike drva jer ovi su podivljali na general djelu ;)
 
pa ne bi imao ništa protiv intervju sa lauren, tj. ma ne bi imao ništa protiv cjepanja drva s lauren :D LOL
 
Ivan said:
pa ne bi imao ništa protiv intervju sa lauren, tj. ma ne bi imao ništa protiv cjepanja drva s lauren :D LOL

pitam se šta bi frenchy na ovo rekao ;)
 
likvor said:
Tooooooooooo Ivek!!!!! Cjepaj drva i postati ćeš kao Fjodor, velik i jak. :wink: LOL

mislim da su tamo bila u durogm kontekstu ;) idi vidi na general djelu ;)
 
Pozor!!!Pozor!!!Pozor!!!

Upozorenje za sve redovite i neredovite posjetitelje Stipinog bloga da izbjegavaju njegov blog tijekom sutrašnjeg dana ako ne žele imati probavne probleme i noćne more. :D LOL

Meni su mudante bile dovoljne. :edbarf:
 
a ništa, bacit ćemo mu sliku na gay.hr forum skupa s brojem moba i mailom pa nek se mjerodavni vesele(u slučaju da i njima ne pozli)
 
likvor said:
a ništa, bacit ćemo mu sliku na gay.hr forum skupa s brojem moba i mailom pa nek se mjerodavni vesele(u slučaju da i njima ne pozli)

buhahaha :evil: :shock: :D
 
Pozivaju se svi pedofili da nabace drk.... na http://stipejuras.blog.hr
Nego reci ti nama Stipe, jel tebe zlostavljao netko u djetinjstvu?Možda lokalni svećenik ili slično?
Ali ajde bolje ova slika nego tebe u sadašnjosti.
 
Oho... Izgleda da su se Ognjen Haramina i njegovi cyber-policajci ulovili Stipinog bloga: Ooops! Adresa koju tražite ne postoji. Stranica/blog je uklonjena, ima promjenjeno ime ili je privremeno nedostupna.

EDIT: Ah, ne. To je samo Likvor i njegovi problemi sa linkovima. phpBB je glup (odnosno barem ova losa ne-moddana verzija), ako stavis tocku nakon linka bez razmaka, ukljuci je u link.
 
bio sam prekjučer i nisam stigao napisat, ali zbilja je stipe tamo u boxericama. ja sam mislio da se zezate

a šta je bilo ovo da je uklonjeno?
 
Back
Top