OT: Komentari na Stipin blog

pa za medije treba imati smisla i svidati se ljudima. kaj ce ti faks za to? vecina poznatih glumaca bave se tim jos od djetinjstva i "hvale" se (ili zale) kako nisu zavrsili skolu (neki glumacku akademiju jesu)
 
BoBo said:
Da bi bio glumac ne treba ti faks. Svijet je pun glumaca bez formalne izobrazbe.

je, ali su to čisti srečkovići, ono tipa doš'o spielberg u dućan i vidio ga. u hrvatskoj je puno više glumaca sa dramskom akademijom nego ez nje. i to jako puno više
 
likvor said:
Samo?Daj stavi neki preview da vidimo na šta to liči.

Doduše, nisam dovršio kako sam planirao.... nešto sam se jebao oko nekih razmaka u inline frame-u i sl, tako da sam utrošio još pet sati, sveukupno 23 sata, danas planiram potrošiti još tri, do konačnog dovršenja, pa vam bacim neki prevju...
 
Maiden croatia said:
zato nam i jesu filmovi ovako u kurcu

nema to previše veze sa glumcima (ne kažem da nema nikakve). pa dosta ti govori da ti dođe snimat film faca kao g. višnjić a film bude sranje :wink:
 
ma ima veze s njima, jer se ne znaju opustit, sve neka preglumljavanja, stavovi, naglašeni izgovori. Nitko ne zna reći rečenicu ko u normalnom životu. To ti je kao da operna pjevačica pjeva na taj način na nekom rođendanskom tulumu ili nogometnoj utakmici. Prekazališni su, nisu za film uopće...
 
Maiden croatia said:
u hollywoodu je lako.... bar koliko vidim...

Hollywood ne moze biti mjerilo jer je iskljucivo industrija za zaradjivanje love. Bitno je kako izgledas, a ne koliko si dobar glumac.
 
nemojte me krivo shvatit, ali hollywoodski su mi filmovi bolji od naših, pa čak i neko niskobudžetno smeće. I zšto uvik o tom jebenom ratu kod nas moraju biti filmovi, zašto nema neki normalan?
 
Zato sto ti treba politicka veza da bi dobio lovu za film, a ne talenat. :wink:

I da. Pa zar nisu "Kako je poceo rat na mom otoku" i "Marsal" dobri filmovi?
 
BoBo said:
Zato sto ti treba politicka veza da bi dobio lovu za film, a ne talenat. :wink:

I da. Pa zar nisu "Kako je poceo rat na mom otoku" i "Marsal" dobri filmovi?

mene su godinama zbog toga zajebavali : Aleksa skuvala sam ti špagete
 
BoBo said:
I da. Pa zar nisu "Kako je poceo rat na mom otoku" i "Marsal" dobri filmovi?
Ne baš. Ako ćemo realno, naše poslijeratne komedije i drame nisu ni do koljena poslijeratnim srpskim filmovima. Jedan Bumerang ili Mrtav-ladan je 30000000000000 x 10^n puta bolja komedija od maršala i kako je počeo.....
Naši filmovi se većinom počivaju na par dobrih fora okupljenih oko kakofonije preglumljavanja kazališnih glumaca i polusposobnih redatelja.
 
Naravno da ne mozes njihovu i nasu produkciju usporedjivati. Nebo i zemlja. Scenarij je nas najveci problem.

Sad je li tema o ratu ili ne i nije toliko bitno.
 
BoBo said:
Naravno da ne mozes njihovu i nasu produkciju usporedjivati. Nebo i zemlja. Scenarij je nas najveci problem.

Sad je li tema o ratu ili ne i nije toliko bitno.
Pa tema nije bitna, bitan je žanr. A da je scenarij problem, nije. Problem je uobražena "krema" redatelja koji se bezveze uzvisuju do redateljskih visova i misle narodu podati svakakvo sranje za koje misle da će biti obožavano jer je napravljeno od "thirs truly".
 
likvor said:
Pa tema nije bitna, bitan je žanr. A da je scenarij problem, nije. Problem je uobražena "krema" redatelja koji se bezveze uzvisuju do redateljskih visova i misle narodu podati svakakvo sranje za koje misle da će biti obožavano jer je napravljeno od "thirs truly".

Pa rekoh malo prije da ti treba politička veza da bi dobio lovu za film, ali scenarij i dalje ostaje najveći problem ne uzimajući u obzir prethodno navedeno.
 
likvor said:
Ne baš. Ako ćemo realno, naše poslijeratne komedije i drame nisu ni do koljena poslijeratnim srpskim filmovima. Jedan Bumerang ili Mrtav-ladan je 30000000000000 x 10^n puta bolja komedija od maršala i kako je počeo.....
Naši filmovi se većinom počivaju na par dobrih fora okupljenih oko kakofonije preglumljavanja kazališnih glumaca i polusposobnih redatelja.
i jos jedna stvar koju mozemo dodati je da su hrvati operisani od smisla za humor, bar sto se tice kinematografije..... srbima nema premca tu, a bome ni sarajlijama....
 
Back
Top