Virtual XI

Maiden croatia said:
nećemo, ali ja to nisam načeo...... ja sam samo rekao da su albumi i sa blazeom na ljestvicama bili standardni...

Na kojem su mjestu bili drugi tjedan nakon sto su izasli?
 
Nisam ni mislio da mi sad napises sve te podatke. Prvi tjedan kupuju najveci Maiden fanovi i kolekcionari. Poslije svi ostali.

Bolji plasman TXF je zbog nepoznanice kakav je novi album Maidena i kakav je novi pjevac.
 
Maiden croatia said:
zašto onda na istu foru ne rade svaki put nr 1 single... :D
po tome bi bila jedna singlica godišnje čovječe :D a koliko ih je brdo zasada
 
ma ne to, nego... ono.... izađe album, a oni taman nakon svih turneja krajem 12-tog, kad se svi darivaju i kad su dojmovi još svježi izbace treći single, recimo These colours dont run... i eto ti prvog mjesta...
 
Maiden croatia said:
ma ne to, nego... ono.... izađe album, a oni taman nakon svih turneja krajem 12-tog, kad se svi darivaju i kad su dojmovi još svježi izbace treći single, recimo These colours dont run... i eto ti prvog mjesta...
pa zato i kažem, krajeg dvanaestog svaku = jedna godišnje LOL
 
da, ali ne moraju svake godine jednu... jednu za uskrs, drugu izdaju samo za kinesko tržište na njihovu novu godinu pa ćeš vidjeti multiplatinu... U irskoj neka izađe za st patrick, a američko izdanje oko dana zahvalnosti i to sa akcijom. Kupiš CD dobiješ tuku, parodn puricu...
 
Maiden croatia said:
da, ali ne moraju svake godine jednu... jednu za uskrs, drugu izdaju samo za kinesko tržište na njihovu novu godinu pa ćeš vidjeti multiplatinu... U irskoj neka izađe za st patrick, a američko izdanje oko dana zahvalnosti i to sa akcijom. Kupiš CD dobiješ tuku, parodn puricu...

Nadam se da nećeš pokrenut nešto slično LOL :D
 
Nego, sad da dotaknemo drugu stranu albuma... Naravno, mislim na tekstualnu stranu. Prva stvar koja se namece je definitivno fantasticno napisana. "The Clansman" sa tekstom koji govori o borbi Skota za slobodu... Meni sigurno jedna od boljih epskih pjesama Iron Maidena...

Druga stvar je nevjerojatno emotivna balada "Comos Estais Amigos". Uopce ne znam sta bi napisao o ovoj pjesmi vise, vec samo dajem preporuku da je poslusate i procitate lyricse... Fantasticna stvar

Sta vi mislite o tekstovima?
 
Back
Top