Virtual XI

Scream for me said:
a ovo za brucea i nicka neću više niti komentirat , ponjeli su se ko kreteni i stvarno je glupo da ih se ide opravdavat šta se toga tiče i drago mi je da se blaze nij spuštao na njihovu razinu

ma ne možeš njih tako osuđivat, nisu oni njega napadali iz čistog mira, meni je blaze dobar i volim ga, ali bilo bi glupo reć da je on samo šutio, tko zna kakvih je tu bilo pozadinskih igara. nije blaze mogao izić van i javno napast velikana kao bruce ili nicko.
ne znam kad bi morao birat tko mi je jači kao tekstopisac blaze ili bruce, jer je blaze na tom djelu pokazao jaaako veliku raskoš
 
Mnogo više su Steve i Bruce rekli jedan drugome tijekom Blaze ere, pa su sad u boljim odnosima nego ikad prije.
 
joooj ivane ivane , ne radi se ovdje o njihovim glazbenim kvalitetama , shvati to , stavi na stranu što su oni velikani i sve. činjenica je da je blaze oduvijek podcijenjen i bačen u stranu , ja njih ne napadam samo kažem da su mi se ti postupci zgadili i stojim čvrsto iza toga i uvijek ću stajat bezobzira kolko ja volio maiden i sve njegove članove ali neke stvari ne opravdavam i amen :wink:
 
pa vjeruj da su se ljudi malo promjenili, ipak su stariji i zreliji. ja opravdavam, ako ništa pokušavam barem pred svojim očima
 
Gul_Ranek said:
...Stvarno, tko zna koliko mjeseci unaprijed su Rod i Steve Blazeu iza le?a dogovarali Dickinsonov povratak...


I to je stvarno ocajno i sramotno... Blaze nije zasluzio takvo sto...
 
Pakaa said:
I to je stvarno ocajno i sramotno... Blaze nije zasluzio takvo sto...

ma nije sad on jedina žrtva 'ko zna kakvih je tu još bilo pozadinskih igara
 
Gul_Ranek said:
Smatram da pravi fan nece okrenuti leđa svom bendu zato jer je izdao jedan ili dva losa albuma za redom (opet, pravi fan ne bi smio ni trpiti sranja kao sto su razni singlovi u zadnje vrijeme bez ikakvih b-side pjesama, razne orkestralne verzije i slicno).
.

ja se s ovim u potpunosti slažem
jebiga ali ima čovjek pravo

EDIT: zaboravih. Zašto se svi uvijek svađaju i uspoređuju Blaze - Bruce ... ? To nema smisla, niti imaju iste vokalne sposobnosti, niti nastup... zašto je ko koga izabrao, vrijeđao ili ne uopće nije važno.

Ne čini Blaze Maidene, ali ih ne čini niti Bruce. Shvatite to već jednom svi. Bez ijednog od njih NEMA MAIDENA. Da li je Blaze pjevao ili ne na tom albumu ne bi trebalo imati veze sa mišljenjima o albumu kao takvom, albumu kao cjelini. Doduše sad sam se krivo izrazila ali neznam kako to reć na pravi način. Sad sam zaboravila šta sam htjela reć, kad se sjetim napisat ću :D
 
da se vratim na temu

virtual xi uopce ne smatram najlosijim albumom maidena. ima dobrih stvari tu. istina nije ni do koljena jednom the x factoru a kamoli legendama tipa number of the beast ili powerslave ali svejedno rijec je o jednom albumu koji je uhu ugodan.

a blaze. pa nisam cuo previse njegovih live izvedbi bruceovih stvari(a sudeci po onome sto sam cuo nisam nista propustio) ali nemam nista protiv blazea
lik ok pjeva. pise dobre pjesme i mislim da je zasluzio bolji tretman i kod fanova i kod benda. jebem mu mater zar je on kriv sto nema glas kao bruce?
 
MaidenMadness said:
Blaze (...)
lik ok pjeva. pise dobre pjesme i mislim da je zasluzio bolji tretman i kod fanova i kod benda. jebem mu mater zar je on kriv sto nema glas kao bruce?

baš tako :banana:
 
ja nemam osobno ništa protiv blazea (čak naprotiv i on mi je jedan od najvećih uzora) samo ne bi htio da se ijednoga od njih prikaže kao žrtvu ili kao nasilnika. nije ovo crno bijeli svijet, nitko nije 100% crn a ni bijel.
natrag na temu
virtual xi je glupo uspoređivat sa drugim maiden albumima isto kao što je glupo međusobno uspoređivat maiden albume. virtual ima svoj posebni štih i dobar je. nemojte samo reći da vam ne bi bilo žao da niste čuli virtual? ili još bolje da nije npr. clansman sviran u zg-u na koncertu. pa to je bila jedna od boljih pjesama koncerta
 
Meni to nije toliko loš album,ima dobrih stvari npr,clansman koja mi je jedna od boljih stvari...tako da...nije toliko loše,slabiji od njega mi je FOTD,X-FACTOR,nije loš...
 
Sad ću reći nešto što će izazvati burne reakicje. Radije poslušam VXI nego SIT. :eek:
 
Pakaa said:
Ova recenica po meni nema smisla. To je kao da usporedjujes Rhapsody i Mayhem
po cemu ti moja recenica nema smisla u kontekstu u kojemu je recena?
po cemu je to kao usporedjivanje rhapsodya i mayhema?
 
MaidenMadness said:
po cemu ti moja recenica nema smisla u kontekstu u kojemu je recena?
po cemu je to kao usporedjivanje rhapsodya i mayhema?

"nije on kriv sto nema glas kao Bruce..." To su dva sasvim razlicita vokala koji se ne mogu usporedjivati
 
Back
Top