Virtual XI

maidenka said:
poslušala san pola prve,sruge i treče pisme i onda igasila......jbg nisan mogla više to slušat.....do dan danas ga nisan cilog polušala a čisto sumnjam da i oču..........
toliko o objektivnosti :roll:
mislim to ti je kao da ideš gledat neki film pogledaš 5 minuta početka 10 minuta sredine i ideš komentirat film.
ma daj

a to što svi seru po tom albumu zbilja nije toliko utemeljeno.
ja znam i ljude koji ne vole SIT ali su ga barem poslušali par puta, ne mogu ih razumijeti zašto, ali su mu barem dali šansu, njihova stvar što im nije sjeo
 
virtual xi mi je jedan od najdrazih albuma, a sve su mi stvari legendarne...zbilja uzivam ga slusajuci...a pjesma s tog albuma mi je najbolja como estaes amigos...inace svirat cu ju s bendom i totalno uzivam u toj melodicnosti ove pjesme...najvise me je impresionirala
 
maidenka said:
iskreno ovi mi se album nesviđa.....vokal mi je u kurcu.nekako mi ne leži uopče za maidene............poslušala san pola prve,sruge i treče pisme i onda igasila......jbg nisan mogla više to slušat.....do dan danas ga nisan cilog polušala a čisto sumnjam da i oču..........

Draga moja neide to tako. Ako nešto misliš kritizirat, onda se barem moraš potrudit poslušat to do kraja, čak i više puta ako je potrebno. Ovakva mišljenja su neutemeljena. :| :roll:
 
a čuj , curi se očito nije svidjelo no ja joj preporučam ipak da pruži albumu još jednu šansu jerbo to ovaj album zaslužuje :) :banana:
 
Screamy said:
a čuj , curi se očito nije svidjelo no ja joj preporučam ipak da pruži albumu još jednu šansu jerbo to ovaj album zaslužuje :) :banana:

pa zato i kažem da ga presluša cijelog, pa onda komentira. Ne čine samo pjesme svaka za sebe album, album se treba poslušati i u cijelosti da bi se shvatio. Ne mora joj se sviđati, ali niti ne može suditi o nećemu šta nije čula. that's all. nhf. :D
 
axy said:
pa zato i kažem da ga presluša cijelog, pa onda komentira. Ne čine samo pjesme svaka za sebe album, album se treba poslušati i u cijelosti da bi se shvatio. Ne mora joj se sviđati, ali niti ne može suditi o nećemu šta nije čula. that's all. nhf. :D

Tako je, a da bi uspjela procijeniti neki album da li ti se sviđa ili ne treba ti par puta da ga preslušaš jer nije onako kako ti sve liči na prvi pogled npr. kada sam nabavio jedan album x grupe na prvi pogled mi se nije baš sviđao, ali dao sam si truda i preslušao ga još par puta i shvatio da je album zapravo odličan i da sam pogriješio prvim dojmom.Sve treba detaljno preslušati i tek tada kritizirati.
 
axy said:
pa zato i kažem da ga presluša cijelog, pa onda komentira. Ne čine samo pjesme svaka za sebe album, album se treba poslušati i u cijelosti da bi se shvatio. Ne mora joj se sviđati, ali niti ne može suditi o nećemu šta nije čula. that's all. nhf. :D
:withstupid:
sve je ovdje rečeno

potpisujem
 
jeste li čuli da je netko rekao da mu je steve rekao da će na ovoj turneji ubacit VXI :banana:
 
Back
Top