Virtual XI

malo je otišlo previše u offtopic
ja samo kažem da je i meni bruceova verzija bolja ali da ni blazeova nije uopće loša. usput sam i rekao da sam volio pjesmu clansman i još dok nisam čuo bruceovu verziju, koja me je još ugodnije iznenadila, ali blazeu svaka čas, čak bih rekao jedna od najsvijetlijih njegovih točaka u maidenima
 
Ivan said:
malo je otišlo previše u offtopic
ja samo kažem da je i meni bruceova verzija bolja ali da ni blazeova nije uopće loša. usput sam i rekao da sam volio pjesmu clansman i još dok nisam čuo bruceovu verziju, koja me je još ugodnije iznenadila, ali blazeu svaka čas, čak bih rekao jedna od najsvijetlijih njegovih točaka u maidenima

joj pa netrebamo se drzat svega po strogim crtama. :|
nista strasno...

kad sam rekla kako niti ne pamtim da blaze pjeva clansam ili kaj sam vec rekla bilo je to u stilu da pojacam svoj "argument" kako nevolim blazea.

ali lijepo je cut ljude koji i njega vole 8)
 
meni je virtual medju slabijim albumima ali mi je bolji od no praying... ali mi je x factor medju 3 najdraza...sretan sam sto je blaze dosao u bend jer bez toga nikad nebi bio snimljen x factor...glupo je usporedjivati blazea i brucea...cinjenica je da je blaze osrednji pjevac...steve je mogao dovesti vokale koji su bolji od brucea...zasto se odlucio za blazea nitko nezna...x factor obozavam jer je drukciji a jednako kvalitetan
 
mirko123 said:
meni je virtual medju slabijim albumima ali mi je bolji od no praying... ali mi je x factor medju 3 najdraza...sretan sam sto je blaze dosao u bend jer bez toga nikad nebi bio snimljen x factor...glupo je usporedjivati blazea i brucea...cinjenica je da je blaze osrednji pjevac...steve je mogao dovesti vokale koji su bolji od brucea...zasto se odlucio za blazea nitko nezna...x factor obozavam jer je drukciji a jednako kvalitetan

Vjerojatno ga je doveo zato što im je Wolfsbane bio predgrupa na intercity express turneji 1990. pa su tako imali bliskih kontakata, a harris je uvijek favoritizirao taj bend kao budućnost engleskog metala:

What do you think about the British music scene these days?

There are new bands coming up, like The almighty, and I find them excelent, I'm sure they can make it really big.There's also Wolfsbane, who opened for us in the UK, who are also really good.
 
to je ok...ali ne mozes dickinsona zamijeniti duplo slabijim pjevacem i ocekivati da ce ga fanovi prihvatiti...ja volim blazea i upoznao sam ga 3 puta...na njegovoj samostalnoj turneji smo razgovarali pola sata...rekao mi je da ni sam nije mogao vjerovati kad ga je stiv pozvao..sto je najbolje on se stivu zahvalio jer nije htio odjebati wolfsbane..ali nakon 2 mjeseca se predomislio
 
mirko123 said:
to je ok...ali ne mozes dickinsona zamijeniti duplo slabijim pjevacem i ocekivati da ce ga fanovi prihvatiti...ja volim blazea i upoznao sam ga 3 puta...na njegovoj samostalnoj turneji smo razgovarali pola sata...rekao mi je da ni sam nije mogao vjerovati kad ga je stiv pozvao..sto je najbolje on se stivu zahvalio jer nije htio odjebati wolfsbane..ali nakon 2 mjeseca se predomislio

ma, nije blaze toliko slabiji. ima i on svoje prednosti, ali ga je glupo uspoređivat s bruceom, kojem ne možeš naći jednu pjevačku manu
 
ma bruce ima 100 pjevačkih mana, nije on bog, ali je dobar pjevač. On nikada neće otpjevati nešto kao što može Halford ili Kiske ili Blackie ili Lemmy ili marijan Ban, ali da je odličan pjevač, odličan je, no da nema mana kao pjevač, totalno je kriva tvrdnja...
 
Maiden croatia said:
ma bruce ima 100 pjevačkih mana, nije on bog, ali je dobar pjevač. On nikada neće otpjevati nešto kao što može Halford ili Kiske ili Blackie ili Lemmy ili marijan Ban, ali da je odličan pjevač, odličan je, no da nema mana kao pjevač, totalno je kriva tvrdnja...

ma ok, ja ne znam toliko s glazbene strane, ali kad ga slušam ništa mi ne zapinje kod njega za uho da ne valja. naprotiv daleko mi je bolji od svih ovih koje si nabrojio.
posebno marijana bana.
a koje to znaš bruceove pjevačke mane?
 
Poslušaj njegovu verziju bonhemian rhapsody.... Nema onu finoću izražaja kao Freddie... pjeva npr onaj dio "Mama uuuuuuu, I don't wanna die" kao da je na pazaru iliti placu iliti pijaci...
 
Maiden croatia said:
Poslušaj njegovu verziju bonhemian rhapsody.... Nema onu finoću izražaja kao Freddie... pjeva npr onaj dio "Mama uuuuuuu, I don't wanna die" kao da je na pazaru iliti placu iliti pijaci...

pa poslušao sam, ali tu je on obrađivao freddie-ja. pa ali ne znam neke njegove pogreške kod stvari koje on pjeva.
a za taj bohemiaje glupo da ulazimo u raspravu, ali meni je bruce barem dostojno to otpjevao. čak bi i rekao da je razvalio. ali neću pretjerivat. to je u čast freddie-ja i ok.
iako su ga svi popljuvali zbog toga ja to ne mogu reći
 
ma to je samo jedna pjesma koju sam naveo..... Evo npr na novom albumu snimio je svaku drugu visoku vokalnu dionicu duplano sa donjom oktavom, kao da je sebi napravio alibi ako ne bude mogao izvući neke dionice live...
 
na pilgrimu mi se to baš i svidjelo live.
da pjesmi novu dimenziju live, totalno drukčije. možda to nije cijenjeno ali meni fora zvuči
 
bruce je meni najdrazi pjevac..sigurno u metalu ima 10 pjevaca koji su genetski sposobniji od brucea...on je svoj talent doveo do maximuma... ja sam nekakav pjevac i mogu ti reci da na zadnja 2 albuma on pjeva visocije dionice nego ikad..recimo meni je ripper bolji nego bruce,bolji mi je i onaj iz lost horizont ali bruce mi je najdrazi jer je nas...sto se tice blazea..volim ga ali je daleko slabiji vokal od brucea
 
Stipe -> Sorry, ali Marijana Bana ne mozes trpati u drustvo sa ostalima koje si naveo. Njega se ne moze nazvati pjevacem, on je prije nekakav recitator koji se tu i tamo zadere pa se cini kao da pjeva. :D
 
daleko od toga da je bruce meni najdraži pjevač i da će to zauvijek ostati i za mene nema boljih, ali ima drugačiji kojih se nekad zaželim slušati da se odmorim od Bruce-a.

Marijana Bana sam namjerno stavio, jer ne zna pjevati, ali karizmom sve to nadopunjava itekako, ma što drugi sad govorili...
 
Gul_Ranek said:
Stipe -> Sorry, ali Marijana Bana ne mozes trpati u drustvo sa ostalima koje si naveo. Njega se ne moze nazvati pjevacem, on je prije nekakav recitator koji se tu i tamo zadere pa se cini kao da pjeva. :D

ma željko krušlin kruška je zakon

ps. to ozbiljno mislim
 
ne bi rekao da su neki bolji pjevači ako imaju veći raspon glasa, šta im to vrijedi ako to ne koriste na pravim mjestima
 
iskreno ovi mi se album nesviđa.....vokal mi je u kurcu.nekako mi ne leži uopče za maidene............poslušala san pola prve,sruge i treče pisme i onda igasila......jbg nisan mogla više to slušat.....do dan danas ga nisan cilog polušala a čisto sumnjam da i oču..........
 
Back
Top