Virtual XI

Pakaa said:
Nego, sad da dotaknemo drugu stranu albuma... Naravno, mislim na tekstualnu stranu. Prva stvar koja se namece je definitivno fantasticno napisana. "The Clansman" sa tekstom koji govori o borbi Skota za slobodu... Meni sigurno jedna od boljih epskih pjesama Iron Maidena...

vidis ja tu stvar pamtim jedino kako ju dickinson pjeva a ne blaze....
 
Maiden croatia said:
da, ali ne moraju svake godine jednu... jednu za uskrs, drugu izdaju samo za kinesko tržište na njihovu novu godinu pa ćeš vidjeti multiplatinu... U irskoj neka izađe za st patrick, a američko izdanje oko dana zahvalnosti i to sa akcijom. Kupiš CD dobiješ tuku, parodn puricu...

da, ali to rade bendovi kojima je prioritet 1. mjesto top liste, sumnjam da bi BYDTTS bio izdan u vrijeme božica tj. nove da nije bilo onog svega sa adrianom i tako. mislim da maideni nisu toliko opsjednuti rangom njihovih singlova, pa nisu oni britni spirs


@Pakaa
odavno smo to napravili, a slažem se da je zbilja savršena pjesma i jedna za maiden konkurenciju od maiden najboljih stvari

@arijana
i meni ju bruce bolje izvodi live, ali blaze joj je dao prve korake i pjesma mi je bila savršena kad sam ju znao samo u studijskoj verziji
 
pa kako se vec prepiremo oko blaze...reci cu i ovo...kad sam rekla da sam zapamtila kako ju bruce izvodi znacilo je da mi blaze uopce nije bio vrijedan pamcenja... :) :)
 
arijana1807 said:
pa kako se vec prepiremo oko blaze...reci cu i ovo...kad sam rekla da sam zapamtila kako ju bruce izvodi znacilo je da mi blaze uopce nije bio vrijedan pamcenja... :) :)
ma daj
 
a tko je sada bez argumenata ??? ---> aludiram na Ivana i Pakaa-u ... za slučaj da netko nije skužio :D

BTW. i meni je Bruceova vezije Clansmana IZUZETNA!!!
 
axy said:
a tko je sada bez argumenata ??? ---> aludiram na Ivana i Pakaa-u ... za slučaj da netko nije skužio :D

BTW. i meni je Bruceova vezije Clansmana IZUZETNA!!!

8) 8) 8)
:banana:

daj ti meni reci kak sam neobjektivna jer mi se neda gledat u rjecnik?
a koliko kuzim kaj to znaci...pa nisam.
:?
sad sam zbunjena
 
axy said:
a tko je sada bez argumenata ??? ---> aludiram na Ivana i Pakaa-u ... za slu?aj da netko nije sku?io :D

BTW. i meni je Bruceova vezije Clansmana IZUZETNA!!!

Pa ja nisam nista reka u vezi ovoga clansmana...
 
arijana1807 said:
8) 8) 8)
:banana:

daj ti meni reci kak sam neobjektivna jer mi se neda gledat u rjecnik?
a koliko kuzim kaj to znaci...pa nisam.
:?
sad sam zbunjena

koji pak sad riječnik? sad ste me zbunili svi skupa LMAO :shock: :?
arijana1807 said:
Pakaa said:

pa vidiš da jesi LMAO .... ili sam još nešto krivo skužila :?
 
Back
Top