Virtual XI

Pakaa said:
4. Zasto mislis da to nisu maideni? Je li ti di'anno era bila maidenovska? Ako nije, onda ne znas cijeniti bend i jos si samo jedna od onih tinejdzerki koje vole dickinsona kao boga i za njih ne postoji ni jedan drugi vokal... sramota..

sad ću ti objasnit.

Nije u redu i nije objektivno tvrditi da je fan samo i ISKLJUČIVO onaj tko voli SVE faze (pod tim mislim i uspone i padove, i super stvari ali one za koje bi bolje bilo da nisu izašle - ugl, get what I mean?) određenoga benda. Po tome bi na cijelom ovom forumu samo Ivan bio fan, bohteneće (zbog česte subjektivnosti, Ivan, nhf :D ).

Bio je Ben lijepo rekao na general dijelu: when you're gonna realize sun doesn't rise on Iron Maiden's arse?

Imaju super stvari, super faza. Ali ima i *crap* (neću ulazit u šta jer mi se neda sljedećih mjesec dana raspravljat o tome)

Priznam ti da nije objasnila u prvom postu zašto joj se blaze ne sviđa. To stoji. (ali pisalo je "meni se blaze ne sviđa", a ne nešto tipa "Blaze sucks" - LMAO morala sam sorry :D )


EDIT: ovo nije objašnjenje zašto Blaze -era nije maidenovska. (jer je maidenovska LOL). Trebala sam drukčije oblikovat post ali mi se sad neda mijenjat - to je samo odgovor na pakaa-i post upućen meni kasnije.
 
blaze je maidenov tony martin rekao bi, dobro radi svoj posao al većini fanova nije to to i nevole ga (teško je kako je axy rekla izać iz sjene nakon takve veličine kao što je bruce), jebiga nemoš svakog volit, (konstantno spominjenje ove teme od strane axy i to šta sam morao pročitat zadnje dvije stranice natjeralo me da se uključim :) )
 
ja volim sve od maidena, sve albume, sve pjevaće, sve sadašnje i bivše članove, sve pjesme.

za druge mi se jebe....:p:p:p:p
 
undhriell said:
blaze je maidenov tony martin rekao bi, dobro radi svoj posao al većini fanova nije to to i nevole ga (teško je kako je axy rekla izać iz sjene nakon takve veličine kao što je bruce), jebiga nemoš svakog volit, (konstantno spominjenje ove teme od strane axy i to šta sam morao pročitat zadnje dvije stranice natjeralo me da se uključim :) )
super je regrutirat nove troopere LMAO ;) :D

I'M SO PROUD
 
svako ima druaciji ukus i treba postivati sve. Onaj ko neshava drugu glazbu nemoze se reci da je fan jer treba svaku glazbu prihvatiti kakva god bila (izuzev narodnjaka-smrt) jer onda si pravi fan kad odaberes ono sto tebi najbolje pase, a ne tupiti po jednom pa ti za par godina pukne nes drugo. zato sam i pitala da mi lijepo objasnite-blaze fanovi- po cemi je tako dobar jer zbilja zelim znati.
ja isto kazem da spadam u onaj dio fanova koji ga nevole jer iskreno govoreci njegovi albumi bili su najlosije plasirani na (milsim) UK ljestvici. znaci sigurno nisam jedina koja je izvalila da ga nevoli.
 
NAKON OVAKO DUGIH POSTOVA MI SE NE DA ODGOVOARAT ALI ĆU SE NATJERAT
1. pa arijana normalno je da je blaze htio biti bolji od brucea, ne bi došao u bend da nije hio postati veći. bilo bi bolesno da nije htio
2. blaze je ok, volim slušat njegove albume, iako mislim da je neke pjesme bruce bolje otpjevao live, isto to mislim i za paula, dakle bruce je najbolji maiden vokal, ali ogromno mjesto u maiden povijesti zauzimaju i paul i blaze, a i svi ostali ex članovi
3. ja sam u početku više volio blazeov glas nego bruceov, ali kasnije sam promijenio to
4. ne postoji loša maiden pjesma, postoji savršena i malo manje savršena
5. pročitaj pod 4 samo vrijedi za albume :D
da, jesam neobjektivan, ali sam freak i mislim da se nema pravo pljuvat po nikomu iz maidena, sumnjam da bi itko ovdje mogao kod upoznavanja s blazeom proći hladnokrvno, svi bi imali jaku tremu i užasno bi se znojili, blaze je bio frontmen maidena s pravom :wink:
 
Ivan said:
... se nema pravo pljuvat po nikomu iz maidena, sumnjam da bi itko ovdje mogao kod upoznavanja s blazeom proći hladnokrvno, svi bi imali jaku tremu i užasno bi se znojili, blaze je bio frontmen maidena s pravom :wink:

ovo potpisujem :D
 
X factor nr. 8, virtual XI nr. 16

man on the edge nr. 10
The angel and the gambler18.....

A sad usporedite sa nekima iz vremena najbolje slave, pa zaključite...

Brave new world album nr. 7

Singlovi

Vickerman primjerice bio je nr. 9, a Out of the silent planet nr. 20
Wildest dreams nr. 6
From here to eternity nr. 21
Wasted years nr. 18
Stranger in a strange land nr. 22
Running free live nr. 19 (LAD)
Run to the hills live nr. 26 (LAD)
2 minutes to midnight nr. 11
Aces high nr. 20
Flight of icarus nr. 11
The Trooper nr. 12
The number of the beast nr. 18
Run to the hills nr. 35
Woman in uniform 35
Twilight zone 31
Purgatory 52
Running free 34
Sanctuary 29
 
Ivan said:
4. ne postoji loša maiden pjesma, postoji savršena i malo manje savršena
5. pročitaj pod 4 samo vrijedi za albume :D
da, jesam neobjektivan, ali sam freak i mislim da se nema pravo pljuvat po nikomu iz maidena, sumnjam da bi itko ovdje mogao kod upoznavanja s blazeom proći hladnokrvno, svi bi imali jaku tremu i užasno bi se znojili, blaze je bio frontmen maidena s pravom :wink:

ja se neslazem ali tako ti mislis (i respect it)
 
Back
Top