Virtual XI

MaidenMadness said:
evo i sam si ponovio sto sam i ja napisao.

Pa to sam namjerno ponovio da se zna o kojoj se tocno recenici radi (a i nije mi se dalo trazit tvoj pravi post i quotat... :) )
 
Jao, ovo mi je tak teško za odgovorit...znala sam često razmišljat koji mi je album od Maidena najslabiji i nikako, nikako se nemogu odlučit. Priznajem da mi je Virtual XI od početka malo teže sjedao nego TXF. Kolko se sjećam kad sam ga prvi put čula činio mi se malo neinventivan, a Blaze-ova "mračnija" atmosfera nije baš puno pomagala. Da se razumijemo,meni je Blaze zakon (ajme koliko sam puta ovo čula da su drugi govorili hehehe) i mislim da Maideni (tj konkretno Steve i Rod) nisu ništa fulali što su ga doveli jer...(e sad tu slijedi zašto mi nije najlošiji album LOL ) album na kojem je clansman ne može meni nikako bit najlošiji. Nema šanse! Nije clansman jedina odlična stvar na albumu (futureal, como estais amigos, when two worlds collide...) ali je sama dovoljna da podigne rating albumu samo tako! Da zaključim, slabiji je ali bilo bi loše da ga nema! :headbang: :wink:
 
arijana1807 said:
blaze je los pjevac i nema dobar glas, mozda bi za neku drugu grupu valjao no za maidene je koma

Pa dobro, jeli ti vidis sta si napisala??? BLAZE LOS PJEVAC??? ma nisi normalna... Blazeov glas je vrhunski...
 
ok sad se bojim :cry:

neznam kako ga netko moze voljeti nakon dickinsona??! Covjek ima tipican glas za neki bijedni metal danasnjice. Ja nemogu slusat njegove albume, jednostavno mi nepase. Neznam, ne volim ga, nimalo. Mislim da su im ta dva albuma zivi promasaj, svaka cast ostatku grupe. Jednostavno to mi nisu Maideni.

don't kill me and don't hate me
 
na ovo mogu samo sljedeće napisat/stavit

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
:blaze: :blaze: :blaze: :blaze: :blaze: :blaze: :blaze: :blaze:

btw. koji je to bend onda s blazeom , linkin park,korn,limp bizkit? LOL LOL LOL
 
arijana1807 said:
ok sad se bojim :cry:

neznam kako ga netko moze voljeti nakon dickinsona??! Covjek ima tipican glas za neki bijedni metal danasnjice. Ja nemogu slusat njegove albume, jednostavno mi nepase. Neznam, ne volim ga, nimalo. Mislim da su im ta dva albuma zivi promasaj, svaka cast ostatku grupe. Jednostavno to mi nisu Maideni.

don't kill me and don't hate me

1. Zasto ga ne bi voljeli nakon dickinsona? Nema? pojma kako se ?ovjek (blaze) trudio izaci iz njegove sjene. Svoj posao je odradio vrhunski

2. Nema nimalo tipican glas. Naprotiv, glas mu je odlican, bas nekako unikatan.

3. Ova dva albuma nisu promasaji nego Maidenova remek-djela, bas kao i vecina ostalih albuma.

4. Zasto mislis da to nisu maideni? Je li ti di'anno era bila maidenovska? Ako nije, onda ne znas cijeniti bend i jos si samo jedna od onih tinejdzerki koje vole dickinsona kao boga i za njih ne postoji ni jedan drugi vokal... sramota

...evo zbog ovakvih postova me bas uvati slusat album o kojemu se radi, kakav god on bio...

... e, jos nesto, oprosti ako sam te necim uvrijedio, jer mi to nije bio cilj. Dakle, sve ovo je napisano u prijateljskom tonu :) ...
 
al mene i dalje zanima koji je to bend tako da znam tužit one pedere u dallasu jer su mi prodali tuđi album pod IRON MAIDEN :x LOL LOL LOL LOL LOL LOL :D :D :D
 
Scream for me said:
al mene i dalje zanima koji je to bend tako da znam tu?it one pedere u dallasu jer su mi prodali tu?i album pod IRON MAIDEN :x LOL LOL LOL LOL LOL LOL :D :D :D

A nemoj sad tako... curi se Blaze ne svidja i to je OK. Ali nije OK to sto bez ikakvih argumenata i objasnjenja pljuje po njemu...
 
Dakle ovako ...

First things first.
Arijana je izrazila svoje mišljenje. Ne sviđa joj se Blazeov vokal. To je ok. O ukusima se ne raspravlja. Ne sviđa se ni meni, i šta sad? Već sam nekoliko puta rekla da mi je onako "recitatoran" vokal, šta se MAIDENA tiče. Ne-emotivan. Ali to ne znači da Blaze svoj posao nije obavio korektno. Nije lako zamijenit Dickinsona, a Blaze je to (donekle) uspio.

Uglavnom, da skratim: ja Blazea poštujem samo zato jer je bio pjevač Maidena. Di Anno faza mi je bolja. Dickinson još bolja - i šta to znači da sam ja neka dickinson groupie ili nešto slično? Ma daj molim te... Nije u redu tvrdit da je "samo jedna od onih tinejdzerki koje vole dickinsona kao boga i za njih ne postoji ni jedan drugi vokal... sramota " - jer si tako ti napravio upravo ono za šta nju kritiziraš.

Na istu spiku ja mogu reći da određeni ljudi uzdižu Blazea u nebesa jer ne žele biti "tipični" maidenovci (koji vole Brucea), nego žele bit čroo i drukčiji od drugih... ne kažem da je to itko od vas, samo navodim primjer objektivan. I da se netko ne bi slučajno usudio ovo shvatit kao napad, jer NIJE. E.
 
ne, ne . nisam se dobro objasnila. to je moje misljenje na koje svatko ima pravo, a ja obozavam govoriti sto mislim jer obicno se nikada ne slaze s drugima (moje misljenje) 8)

Ovak...za screama - ja nisam mislila da je to neka druga grupa ili kako si me vec shvatio jer te nisam bas skuzila. kad sam rekla da maideni nisu to snjim mislila sam na to da mi blaze ne pase za njih. ima monoton glas, i nakon dickinsona , koji ima predobar glas i savrseno im stoji kao i paul (protiv kojeg nemam apsolutno nista jer mi se i on svida, iako nisam upoznata zasto je otisao)je to pad za njih u mojim ocima. nacin na koji blaze izvodi pjesme nije nimalo slican dickinsonu i nema nikakvog narocitog razloga zasto mi se nesvida niti znanstvenih cinjenica koje podupiru moje misljenje.
osim toga dickinson se vratio, ako je blaze bio tako unikatan zasto nisu odje... dickinsona? cak i da se bruce nije vratio ja nebi definitivno nastavila slusat maidene snjim jer to nije to. to bi bila promjena kao da su dodali, neznam sad cu rec bezveze, klavir. promjena koja im nebi donjela dobro da je ostala.
kad kazem tipican glas za metal nemislim na limp bizikit, mislim na glas kakav ima dosta pjevaca; ja bi njega usporedila sa onim sto sam cula od dying bride-nisam cula mnogo jer mi je apsolutno bezveze, pjevacem snakepita, mozda cak i skid rowa, i takve grupe slicne.
nekazem da necijenim nista osim dickinsona, ali ako je netko odlican onda je odlican i nerazumijem zast bi trebala cijeniti blazea sto je pokusavao biti bolji od dickinsona. po meni nije uspio.
ta dva albuma mi se nesvidaju, niti ce mi se ikada poceti svidati osim kao nezavolim sve vrste metala, u sto nisam sigurna, jednostavno nema ni jedne pjesme na tom albumu da bi je zapamtila ili je ponovo okrenula da je bolje poslusam jer mi se svida.

TO JE MOJE MISLJENJE, ZA NJEGA NEMA NIKAKVIH DOKAZA KOJIM BI TREBALA PODUPRIJETI TO STO NEVOLIM BLAZEA ILI STO PLJUJEM PO NJEMU. TO STO OBOZAVAM MAIDENE NEZNACI DA I MORAM VOLJETI NJEGA DA BI BILA NEZNAM TI STA, KOLIKO GOD IH VOLILA NEMOGU PRIHVATITI NJEGA.
primjerice, NAJBOLJA GRUPA SU MI GUNSI JER SAM IH PRVE POCELA SLUSAT PA NEVOLIM NJIHOV ZADNJI ALBUM I NEMOGU GA NI SLUSAT JER JE ODVRATN PA KAJ ONDA, TO ME NECINI MANJE VRIJEDNIM "FANOM" JER MI SE NESVIDA SVE. NITKO NIJE SAVRSEN, NITI IKOGA IDEALIZIRAM, PA TAKO I NEMOGU NJIH JER IH NITI NEZNAM. MOGU IDEALIZIRATI SAMO NJIHOVO SVIRANJE I TOMOZE BITI SAMO ONO STA JA MISLIM.

SAD MOZDA JA NISAM SVOJE ARGUMENTE IZRAZILA DOBRO, ALI MORATE PRIHVATITI DA GA NEVOLIM(ILI SE BAREM PRAVITI)

inace nesmeta meni sto me napadate oko toga, jer sam iovako vec negdje to spomenula ( da nevolim blazea) ali morate prihvatiti tude misljenje iako se ne slagali s njim, ja sam samo rekla zasto mi se on nesvida i necu to promjeniti.

i molim vas sve! da vise neprodajete one fora na spiku ko je stariji pa dulje slusa maidene pa je on bolji od nekoga drugoga po tome jer ih dulje slusa i nezanam ti sta ne. TO MRZIM. te fore na starost. ok neslazete se samnom, nemam nist protiv ali to je fakat glupo zato sto imam 16 pa ja sad nemam pojma o maidenima i jedino znam tu neke njihove hitove i imam samo doma cd best of the beast. to koliko godina imam nema veze stim sta ja mislim. vjerojatno bi prije bilo da sam glupa tinjederka da jurim za maidenima pa sve i svasta obozavam u vezi njih, i trcim za drugim misljenjem jer nemam svoje i tak to. sads sam se izgubila jer sam zbilja puno toga napisala.
nemojte misliti da vas vrijedam ili neznam ti sta ne, samo sam pokusavala objasniti sto mislim, nadam se uspjesno. i drago mi je sto ste rekli da se neslazete samnom, jer svatko misli drugacije samo ga treba poslusat. ja cu bum vam uvijek rekla sto mislim i ak se neslazem s necim ako nemislite isto slobodno recite i popljujte da nemam pojma, samo ono sa godinima je glupo...

ok sad neznam sta da pisem vise...nemojte me previse mrzit jer nevolim blazea... 8)
 
axy said:
"samo jedna od onih tinejdzerki koje vole dickinsona kao boga i za njih ne postoji ni jedan drugi vokal... sramota " - jer si tako ti napravio upravo ono za ?ta nju kritizira?.


Ajde oces li mi objasnit ovo molim te?
----

Vidi sad, nisam ja rekao da je ona nedaj boze glupa ili nesto tako jer ne voli Blazea. To je njezin ukus i ja nemam nista protiv toga. Ne, ja samo kazem da ne moze samo reci da joj je Blazeov vokal glup i tocka. Pa jebemu, ovo je forum, trebalo bi se malo objasniti neke stvari. Kad nesto ili nekoga napadate jer vam se ne svidja, onda OBJASNITE zasto se vama ne svidja. Jer je onako mogao svaki user doci i reci: Meni ne valja Blaze... sljedeci post: Meni ne valja Di'Anno... i tako u nedogled... Shvacas?

To je smisao foruma, da se argumentirano raspravlja o nekim stvarima...
 
arijana1807 said:
SAD MOZDA JA NISAM SVOJE ARGUMENTE IZRAZILA DOBRO, ALI MORATE PRIHVATITI DA GA NEVOLIM(ILI SE BAREM PRAVITI)

inace nesmeta meni sto me napadate oko toga, jer sam iovako vec negdje to spomenula ( da nevolim blazea) ali morate prihvatiti tude misljenje iako se ne slagali s njim, ja sam samo rekla zasto mi se on nesvida i necu to promjeniti.

i molim vas sve! da vise neprodajete one fora na spiku ko je stariji pa dulje slusa maidene pa je on bolji od nekoga drugoga po tome jer ih dulje slusa i nezanam ti sta ne.


1. Ma prihvacamo mi (tj. barem ja) da ga ti ne volis. To je tvoje misljenje i nitko od nas ti ga ne moze promijeniti. To sto ti ne volis Blazea meni ni najmanje ne smeta...

2. Eto ja se ispricavam zbog "napadanja". Tija bi to prokomentirat. Svi ovi tvoji postovi stoje i mogu uci u raspravu o Blazeu i doticnom albumu. Ja sam te samo napao zbog tvog prvog posta u ovom topicu jer tu samo pise da Blaze ne valja i nista vise. Shvacas? To ne radi tako, lijepo objasni zasto ti se ne svidja. Dobro, sad ces reci "pa objasnila sam poslije". Jesi, ali to je trebalo biti u prvom postu. Svi tvoji postovi poslije toga su sasvim OK...

3. Ja niti sam stariji od tebe niti duze slusam maidene, niti sam igdje rekao da sam bolji od tebe ili bilo koga na forumu. Ja isto imam 16 godina i obicni sam jebeni fan maidena...

Ja ti se jos jednom ispricavam ako sam te uvrijedio ili nesto tako :D
 
arijana1807 said:
ok sad neznam sta da pisem vise...nemojte me previse mrzit jer nevolim blazea... 8)

Ne brini. I meni je trebalo nekoliko godina da mi sjednu ta dva albuma.
 
Back
Top