Iron maiden cro fan club - rasprava

Status
Not open for further replies.
BoBo said:
Moja baka bi to komentirala s "Ja bi njega po smrt poslala". :D

Ovo treba zapamtiti LOL
Ajde čekat ćemo do 2.11, rekao je da dobiva DSL.
Ja sam tip za kompromise. Ali nadam se da će vrijediti čekati.
 
Zapravo i imas pravo. Ali kao što rekoh, nadam se da vrijedi čekati. Ionako imam neke druge posliće preko vikenda, tako da neću ni stići aktivno razmišljati o svemu. Neka pripremi "plan napada na kotu g4" i bumo vidli.
 
likvor said:
Sve promjene na glasovanje. To bi bilo jedino fer prema svima.
ne moze se bas sve glasanjem rijesiti. uvijek ce se naci netko a ja nisam glasao e sad kad ste se sve dogovorili sad bi ja iznio svoje misljenje i vratio sve na pocetak i slicne stvari
uvijek ce takvih biti
jebi ga neke stvari se trebaju rjesiti tako da se zna tko je gazda i da on u nekim slucajevima kaze "e ici ce ovako kako je kazem a kome se ne svidja nitko ga ne tjera da bude tu"
samo sto se onda treba dogovoriti tko je the big kahuna
 
MaidenMadness said:
ne moze se bas sve glasanjem rijesiti. uvijek ce se naci netko a ja nisam glasao e sad kad ste se sve dogovorili sad bi ja iznio svoje misljenje i vratio sve na pocetak i slicne stvari uvijek ce takvih biti

Ne moze se predvidjeti sto ce se sve dogadjati. Najbolje je kada su pravila jednostavna i kad vlada zdravi razum. Uvijek se moze napraviti dobar kompromis. Ako netko zeli napraviti redizajn web stranica ne vidim razlog zasto to ne bi napravio ako ce biti bolje. "Bolje" znaci da se vecina clanova slaze da su bolje nego trenutne.

MaidenMadness said:
jebi ga neke stvari se trebaju rjesiti tako da se zna tko je gazda i da on u nekim slucajevima kaze "e ici ce ovako kako je kazem a kome se ne svidja nitko ga ne tjera da bude tu"

... ili bolje je da kaze "Ne mozemo se dogovoriti, a moramo jer ne mozemo vise odugovlaciti. Nas trojica aministratora smo za ovo rjesenje. Drugi put kod slicnih odluka uzet cemo vise u obzir misljenje onih koji nisu bili za ovo rjesenje."

MaidenMadness said:
samo sto se onda treba dogovoriti tko je the big kahuna

Opcenito ljudi nisu previse zainteresirani ista da rade, nego su pasivni promatraci. Tako da je 99.9% odluka donosi koncenzusom (bez problema) onih koji se bave organizacijom. Jasno je da misljenje nekog aktivnog clana treba imati vise znacenja nego nekog pasivnog.
 
Nadam se da ce Stipe to napisati sutra, jer petak zavrsava za 31 minutu i onda cemo cekati jos najmanje 24 sata.

:banned: :bananadance:
 
BoBo said:
Opcenito ljudi nisu previse zainteresirani ista da rade, nego su pasivni promatraci. Tako da je 99.9% odluka donosi koncenzusom (bez problema) onih koji se bave organizacijom. Jasno je da misljenje nekog aktivnog clana treba imati vise znacenja nego nekog pasivnog.

nadam se da ja nisam pasivac?
 
Hmmm, netko opet kasni.
Mislim da će se sve vratit na staro ako trenutni webmaster bude predsjedajući fan cluba. Koliko taj kasni sa svime to je nevjerojatno. Eto samo da najavi kakve će promjene imati u fanclubu(iako ih ima spremne,tako kaže) treba mu par dana.
Jadno. Ali opet presmiješno i jedva čekam da vidim kako će se ovo sve razvijati.
 
Ne da mi se nista drugo radit dok slusam prijenos sa San Sira, pa evo ....

12-08

Maiden croatia said:
Ej... evo mene.... Napokon sam neke stvari riješio, sve će biti ok. Uglavnom, uskoro kreće redoviti update stranice, za sad jednom tjedno, a također i napokon sve ono što je obećano fanovima doći će u njihove ruke. Ovaj MMS bio je jedan veliki uteg na mojoj duši i jedno veliko razočaranje, a najviše mi je žao što je zbog toga patila moja cura i vi fanovi maidena do kojih mi je najviše stalo. Sorry prijatelji, biti će uskoro sve ok i vidjet ćete (ustvari dokazat ću) da mi i dalje možete vjerovati.

Hvala još jednom.....

Stipe

Up the Irons

31-08

Maiden croatia said:
Članovi nisu imaginarni, svi su pravi....

Uglavnom, članarina se isplati, jer za 100kn dobiješ više vrijednosti nego si uplatio. No FC ovih godinu dana nije valjano funkcionirao a sve zahvaljujući mojoj preokupiranosti MMS festivalom.....

Sada kada sam konačno završio s tim poglavljem ostaje mi ponovno raditi ono što najviše volim, a to je sve vezano uz Iron Maiden. Dakle, slijedi renesansa fan cluba, slanje poklona predviđenih za Božić 2004 koji mi još stoje u ormarima, te lansiranje novih i praktičnijih iskaznica koje neće biti samo lijepi plastificirani papir, već će imat i neke benificije. Dakle, ima i jako zadovoljnih fanova (pogotovo onih kojima su redovito stigli pokloni) i oni razočaranih kojima još nije stigla ni iskaznica. Eto toliko.... sad se mogu izjasniti i drugi.

Fala

P.S. Uz hrvatski, obavezno se učlani i u engleski FC, jer je i to jedna lijepa privilegija i dokaz vijernosti.

31-08

Maiden croatia said:
MA NE... Obje vole Maidene i obje su mi super prijateljice i to je napravljeno odonda još iz Super Nove..... Od tada nova članarina nije uplaćivana, niti sam ih tražio, no kao takve, odnosno famous članice imaju počasno članstvo.

12-09

Maiden croatia said:
Vidi, pogledaš li arhivu stranice uvidjet ćeš da je dugo vremena ona bila obnavljana bar jednom dnevno i imala masu sadržaja, nakon toga sam se preselio u Zadar, ostao bez tel linije, a jedino što sam mogao bilo je to raditi s posla, no i to mi je sad onemogućeno.... nako toga vratio sam se u kali i dobio liniju, ali je crko modem, tako da sam sad primoren raditi iz cyber caffe-a. Viruj mi, kad uskoro osposobim sve, stranica će biti obnavljana bar jednom dnevno, jer ja ne mogu živit da dnevno ne čujem nešto novo o maidenima, a također, jednom dnevno minimum moram ići na net. Gotovo ovisnost, no za sad ipak potreba. Dakle, daj... nek se malo sredim, bilo je sranja svakakvih, pa kad to za koji dan sredim obnavljat ću je jednom dnevno, jer mi to nije tlaka, nego gušt, a to zbog tehničkih i zadnjih mjeseci osobnih problema nisam mogao.

08-10

Maiden croatia said:
Ma stvar je u tome da su mi slike na kompu u redakciji, a ne doma, a sad su tu nastale komplikacije, jer tu samo moram koristiti komp isključivo za posao.....

Uglavnom, tribam jednog dana uzet 10 CD-a i sve svoje stvari od tamo spržit nazad doma da mogu normalno funkcionirati, kao i web maidena koji je od tamo uploadan, no valjda ću to skoro rišiti.

24-10

Maiden croatia said:
A da raspodijelimo polja djelovanja, napravio sam malu raspodjelu, pa ako vam se da mogu napisati. P.S. Od prvi jedanaestoga napokon ću imat neograničen net, što znaći da ću napokon moći održavati redovito stranicu, ali F.C. nije samo web, trebamo raditi susrete, utakmice, putovanja, druženja s drugim fano clubovima, nagradne igre, tribute koncerti isl. Jel se slažete?

24-10

Maiden croatia said:
Aj, uvatit ću vrimena pa doma sve napisat offline, a onda tu danas ili sutra stavit, pa da se uvatimo posla i postanemo najbolji....

26-10

Maiden croatia said:
MA U BITI SAMO JE NEKOLIKO ČLANOVA ZAKINUTO, OSTALI SU REDOVITO PRIMALI I PRIMILI SVE ŠTO SU TREBALI PRIMITI..

Uglavnom, šifru za stranicu će imati nekoliko ljudi, uključujući mene, pa ćemo je moći često nadopunjavati...

26-10

Maiden croatia said:
Inače, sutra ću postati tekst o prijedlogu reorganizacije i planovima, pa ćemo raspraviti o svemu... P.S. Članarina se više nikad neće plaćati, jer postignut je neki dogovor sa Dallas Recordsom i još nekoliko klubova itd, no o svemu sutra...

27-10

Maiden croatia said:
Nisam se derao, nego nisam opazio caps lock.......

Ja kažem da dizajn nije loš.... i što ćemo sad....

Uglavnom, dugo ja razmišljam o remonutu, ali ovaj nesretni MMS mi je pokvario planove, no na kraju krajeva, Maideni su meni ipak prva stvar i sad mi je žao što sam ih na račun MMS-a zakinuo. Neće se ponoviti, pa makar na MMS-u svirali Maideni :)
 
Eh, došao je i taj dan.
Danas, povodom broadband interneta, napokon možda saznamo više o fan clubu. Tj. ako nam se netko smiluje. Ako ne ostavit ćemo mu podsjetnik na blogu.(možda i konjsku glavu u krevetu :evil: )
 
Kad ga niti upozorenje da ce netko drugi organizirati FC nije probudilo, znaci nista od svega. Jedina sansa je injekcija nove krvi, samo je treba naci.
 
BoBo said:
Kad ga niti upozorenje da ce netko drugi organizirati FC nije probudilo, znaci nista od svega. Jedina sansa je injekcija nove krvi, samo je treba naci.

ima još vremena, 12-ak sati :|
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top