Iron maiden cro fan club - rasprava

Status
Not open for further replies.
Ej, da se javim... nisam ima nekog pristupa netu, osim sa posla, a tamo otkad nas je kupija jutarnji nema više zajebancije i potajnih uploada :-( No, nema veze, danas je zadnji dan za to.....

Naime, u ovom svom stanu u kom živim nisam mogao uvesti tel liniju, jer gazda ne da, ali tek sam sad skužio da mogu uzeti vip bežični internet i to sam danas napravio. Rekli su mi da će sve proraditi u roku 24 sata, a tada, fala Bogu, moći ću iz kuće normalno uploadati stvari kojih se nagomilalo, a ne se zajebavati nositi potajice na posa stick, pa sa njega uploadati. Znam, ovo danas je još jedno sutra, ali vidit ćete, nema puno čekati, jel da? Samo sutra, a ako vas zajebem slobodno me odjebite.

No, za dobro čekanje poslat ću vam jednu sliku koju možda neki nisu vidili, pa da se malo nasmijete. Inače.... imam masu novosti.

Dakle evo slika i pozdrav svima...

bruceverymlad9vn.jpg
 
@Stipe

Zašto se ti uvijek javljaš kad te ekipa počne zajebavati da kasniš?
Mislim tvoja obećanja su stvarno ludom radovanja.
Nekak mi izgleda da je tebi to samo zafrkancija.
Sorry ak griješim
 
Maiden croatia said:
Samo sutra, a ako vas zajebem slobodno me odjebite.
sine zajebaješ ti sebe, a ne nas.....taj FC je vec od davno otpisan. I ostavi se vise tih obecanja i uvijeravanja samog sebe u iluzije, jer se puno ljudi ljuti na tebe radi tih idiotskih laži, fc-a, koncerta itd....

Ostavi se toga svega i redovno sudjeluj u raspravama na forumu i to ti je dovoljno...

Ovo svati kao jedan dobronamijeran i prijateljski savjet. A ona odluci kako ces....

Živija...
 
fala na savjetu, ali ja ću doista od sutra pokušat izvest svoj plan... ako ne bude išlo, odnosno ako iti jednom zajebem, sam ću se pokupiti i zahvaliti...
 
ja nisam za zatvaranje ni jednog threada tu.
stipe ovo je zakon slika brucea,
a mislim da bi bilo ok da ti organiziraš ovaj mw meeting, i time pokažeš ljudima da si u stanju napravit ok stvar
 
"I gospodo draga on je nestao bez traga,
a to cijeloj priči daje čudan ton.
Neki frajeri se kleli, da kod zadra su sreli,
nekog tipa šta je bio isti on.
Možda ga odnijela voda, čak u prag ili beč,
O njemu već dugo nitko nije čuo ni riječ,
Da'l se još drži na svijetu il je predao meč,..."

Učinio mi se prigodnim ovaj stih.......
 
Dakle, evo napokon mogu od kuće uploadat koliko god hoću, što se vidi iz priloženog (www.maidencroatia.tk), a od danas će gotovo svaki dan nešto novo nadodati. Pročitajte vijest, neke će vam biti jaaaaako zanmljive, jer dok nisam bio online, baš i nisam mirovao :).

E sad, kad je sve napokon sređeno, bar što se tiče weba, od sada krećem u dovođenje FC-a u red i uključivanjem članova, među ostalim i svih vas/nas u njegov što bolji rad.


Puno pozdrava... od sad sam svaki dan online, sa mogućnošću uploada, što je super, jer ja sam gotovo svaki dan ionako mogao biti online, ali iz cyber caffea, a tamo nisam imao mogućnosti za upload. Da nije VIP nešto zasrao sa PCMCIA adaptorom za stolno računalo koji me je bio potreban za bežični internet kojega sad koristim, bilo bi sve u roku kojeg sam naveo, no evo :) sad je proradilo...
 
Gle rekao si da ces se oprostiti od svih i otici s foruma ako ne updateas stranicu u roku kojem si rekao?
Zasto se opravdavas sada, potpuno nepotrebno?Seres bez veze i totalno imas jadne ideje. Pocevsi od tvog bloga pa do tvojega tzv. fc.
Reci "zbogom, seronja sam i necu vas vise gnjaviti" i ispadni fer barem jedan put u svom zivotu.

Jos jedna stvar: Da li si uopce kontaktirao ikojega starijeg clana s popisa i pitao ga da li hoce biti jos uvijek na popisu. Nisi, jelda?


I ispricavam se svima jer nema dijakritika jer mi je zbog problema na kompu tipkovnica prebacena na bez-kvacicni sustav slova :)
 
Kontaktirao sam neke, nisam sve, a ostale ću tijekom dana i sutra.... Član ovog foruma mogu biti, jelda, a isto tako mogu održavati i maidencroatia stranicu. Ako ne želiš biti dio nje, nikome ništa, ponajmanje meni i tebi.
 
Samo sutra, a ako vas zajebem slobodno me odjebite.

fala na savjetu, ali ja ću doista od sutra pokušat izvest svoj plan... ako ne bude išlo, odnosno ako iti jednom zajebem, sam ću se pokupiti i zahvaliti...



Da li se sjecas ovih izjava?
Bas si covjek od rijeci!!!!!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top