Iron maiden cro fan club - rasprava

Status
Not open for further replies.
Stipe bas i nije poznat po azurnosti i brzini, a pogotovo sad kad ima problema s novim dugovima od MMS-a ove godine.
 
Ja sam se uclanio prosle godine, i mogu ti reci da od toga nemam apsolutno nista. Od svega onoga sto je obecano na stranicama, nisam vidio nista. Tako da ti nema neke koristi, radije si kupi neki CD za tih stotinjak kuna. Zao mi je sto sam to morao reci, ali tako stoje stvari.
 
Gul_Ranek said:
Ja sam se uclanio prosle godine, i mogu ti reci da od toga nemam apsolutno nista. Od svega onoga sto je obecano na stranicama, nisam vidio nista. Tako da ti nema neke koristi, radije si kupi neki CD za tih stotinjak kuna. Zao mi je sto sam to morao reci, ali tako stoje stvari.

čekaj, nisi niti jednu od onih pogodnodsti dobio (cd, koncert) u 2 godine?
 
Gul_Ranek said:
Ja sam se uclanio prosle godine, i mogu ti reci da od toga nemam apsolutno nista. Od svega onoga sto je obecano na stranicama, nisam vidio nista. Tako da ti nema neke koristi, radije si kupi neki CD za tih stotinjak kuna. Zao mi je sto sam to morao reci, ali tako stoje stvari.

Sto si trebao dobiti a nisi?
 
Nisam dobio apsolutno nista. A trebao sam (kopirano sa stranica):

1. Croatian Iron Maiden fan club membercard with personal photo and serial number.
2. Special Crhistmass gift of Iron Maiden croatian fan club.
3. Free tickets and discount for concerts in organisation of MMS team & their partners.
4. Backstage pass for MMS 2005 (no metter who is playing)
5. Special meeting with actual and former members of Iron Maiden (2004 Blaze).
6. Involvement on football tournaments of Iron Maiden croatian fan club.
 
E Stipe, Stipe.

Vidim da si isao s njim u Chorzow. Je si li ga ili netko drugi pitali za FC?
 
Cuo sam se s njim prije puta u Poljsku, spominjao je kako ce to sve donijeti u bus, ali nista nije bilo od toga.
 
CroatianTROOPER said:
aa toga uvijek....i nisam ti zaboravija ono kad si me priceka na aerdromu....big thak you.. :cheers:

hehe .... zaboravio sam ti reci da samo prije nego sto si dosao imali evakuaciju na aeodromu. Neko je ostavio torbu 5 metara od nas. Za par minute su dosli vojnici i taman kad smo svi trebali izaci vanka dolazi neka zena i uzima torbu. Zaboravila. haha
 
Ej... evo mene.... Napokon sam neke stvari riješio, sve će biti ok. Uglavnom, uskoro kreće redoviti update stranice, za sad jednom tjedno, a također i napokon sve ono što je obećano fanovima doći će u njihove ruke. Ovaj MMS bio je jedan veliki uteg na mojoj duši i jedno veliko razočaranje, a najviše mi je žao što je zbog toga patila moja cura i vi fanovi maidena do kojih mi je najviše stalo. Sorry prijatelji, biti će uskoro sve ok i vidjet ćete (ustvari dokazat ću) da mi i dalje možete vjerovati.

Hvala još jednom.....

Stipe

Up the Irons
 
Maiden croatia said:
Ej... evo mene.... Napokon sam neke stvari riješio, sve će biti ok. Uglavnom, uskoro kreće redoviti update stranice, za sad jednom tjedno, a također i napokon sve ono što je obećano fanovima doći će u njihove ruke. Ovaj MMS bio je jedan veliki uteg na mojoj duši i jedno veliko razočaranje, a najviše mi je žao što je zbog toga patila moja cura i vi fanovi maidena do kojih mi je najviše stalo. Sorry prijatelji, biti će uskoro sve ok i vidjet ćete (ustvari dokazat ću) da mi i dalje možete vjerovati.

Hvala još jednom.....

Stipe

Up the Irons

LOL
...daj care dosta mi je više mojih, a kamoli još i tvojih laži.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top