Iron maiden cro fan club - rasprava

Status
Not open for further replies.
Evo par pitanja da osviježim topic jer me ovo još uvijek zanima:
1. Zašto nema update-a stranice?
2. Da li se uopće isplati učlaniti u naš već postojeći fan club ili mi je sigurnije poslati britanskom fan clubu pare?
3. Koliko zapravo usera ima koji plaćaju kartu(vidio sam popis i nekako sumnjam da one dvije pevaljke s novetv daju 100 kn godišnje) i da li je itko odustao od fan cluba(mislim ikad) a da mu je slika još na stranici?
Ovo pitam da znam da li stvarno ima 32 fana na stranici ili su neke slike samo ukrasa radi.
4. Da li je itko razočaran fan klubom, da ga je zajebao i sl.?Koliko vas je?
5. A oduševljen?

Bio bih jako zahvalan kad bi me netko prosvijetlio u vezi s našim fan clubom da mi bude lakše da znam da će mi 100tka otići na pravo mjesto.
Thx.
 
Članovi nisu imaginarni, svi su pravi....

Uglavnom, članarina se isplati, jer za 100kn dobiješ više vrijednosti nego si uplatio. No FC ovih godinu dana nije valjano funkcionirao a sve zahvaljujući mojoj preokupiranosti MMS festivalom.....

Sada kada sam konačno završio s tim poglavljem ostaje mi ponovno raditi ono što najviše volim, a to je sve vezano uz Iron Maiden. Dakle, slijedi renesansa fan cluba, slanje poklona predviđenih za Božić 2004 koji mi još stoje u ormarima, te lansiranje novih i praktičnijih iskaznica koje neće biti samo lijepi plastificirani papir, već će imat i neke benificije. Dakle, ima i jako zadovoljnih fanova (pogotovo onih kojima su redovito stigli pokloni) i oni razočaranih kojima još nije stigla ni iskaznica. Eto toliko.... sad se mogu izjasniti i drugi.

Fala

P.S. Uz hrvatski, obavezno se učlani i u engleski FC, jer je i to jedna lijepa privilegija i dokaz vijernosti.
 
Maiden croatia said:
Članovi nisu imaginarni, svi su pravi....

Uglavnom, članarina se isplati, jer za 100kn dobiješ više vrijednosti nego si uplatio. No FC ovih godinu dana nije valjano funkcionirao a sve zahvaljujući mojoj preokupiranosti MMS festivalom.....

Sada kada sam konačno završio s tim poglavljem ostaje mi ponovno raditi ono što najviše volim, a to je sve vezano uz Iron Maiden. Dakle, slijedi renesansa fan cluba, slanje poklona predviđenih za Božić 2004 koji mi još stoje u ormarima, te lansiranje novih i praktičnijih iskaznica koje neće biti samo lijepi plastificirani papir, već će imat i neke benificije. Dakle, ima i jako zadovoljnih fanova (pogotovo onih kojima su redovito stigli pokloni) i oni razočaranih kojima još nije stigla ni iskaznica. Eto toliko.... sad se mogu izjasniti i drugi.

Fala

P.S. Uz hrvatski, obavezno se učlani i u engleski FC, jer je i to jedna lijepa privilegija i dokaz vijernosti.

Dobro nemoj se sada uvrijediti ali kad zbrojiš jedno s drugim, ne bih te baš poslušao s obzirom na obzir. Ipak tvoj background i slično, nisi mi baš najpovjerljivija osoba.Zato i pitam druge članove, mislim da najbolje oni mogu reći.
Ma gle i pitao sam da li mi je bolje u tvoj fan club(hrvatska takvo nešto treba imati) ili britanski(ipak je to tradicija), jer baš i nema šoldi za oboje, ali možeš zajebati tvoj fan club ak ćeš ga voditi kao i dosada a promatrajući druge forume i nešto malo chata, zaključio sam da baš i nisi osoba od riječ.NHF, ne poznajem te ali toliko govana o tebi ne može biti neistinito.
Edit:
Eh da i nisi odgovorio na 3 pitanje za ove dvije(Eminu i Ivanu)(zapravo ni na jedno,pa ak bi bio dobar) al ajde budi iskren, neću ti zamjeriti ništa ako budeš iskren(zapravo ako hoćeš kontaktiraj me na PM ako ti je problem zbog nekih podataka).
 
MA NE... Obje vole Maidene i obje su mi super prijateljice i to je napravljeno odonda još iz Super Nove..... Od tada nova članarina nije uplaćivana, niti sam ih tražio, no kao takve, odnosno famous članice imaju počasno članstvo.
 
Maiden croatia said:
MA NE... Obje vole Maidene i obje su mi super prijateljice i to je napravljeno odonda još iz Super Nove..... Od tada nova članarina nije uplaćivana, niti sam ih tražio, no kao takve, odnosno famous članice imaju počasno članstvo.

NHF ali što nije to malo nepošteno prema ostalim fanovima?Mislim, ja dajem krv za železne puce, i gotovo se prostituiram za pare za koncerte pa ću ja(i budući članovi) morati svejedno dati 100 za ulaz. Nisam nigdje čuo da su bile na koncertu, uopće!?!
Znam da nema veze to s koncertima ali jebi ga mislio sam da u svi fanovi jednaki.
Čudno, ali ako ti tako voliš, neka te ali to ti je drugi minus(prvi je za stranicu).

Brit( i ostali maiden klubovi) su barem profi napravljeni. Nisam nikad čuo da je neko povlašten(mislim da se vođa orig. fan cluba ne računa;).
Šteta.......
 
Browsao sam malo po sluzbenom forumu Maidena, dosta ljudi se zali ni da njihov fan club nije bas nesto. Da dobiju iskaznicu, dva casopisa godisnje (neki cak ni to) i to je to. Nema meet&greetova, tu i tamo neki popust (npr. bio je za onaj let na koncert u Island, ali tko od nas ima para za tako nesto, cak i sa popustom?) itd.

Sve u svemu, slabo.
 
Gul_Ranek said:
Browsao sam malo po sluzbenom forumu Maidena, dosta ljudi se zali ni da njihov fan club nije bas nesto. Da dobiju iskaznicu, dva casopisa godisnje (neki cak ni to) i to je to. Nema meet&greetova, tu i tamo neki popust (npr. bio je za onaj let na koncert u Island, ali tko od nas ima para za tako nesto, cak i sa popustom?) itd.

Sve u svemu, slabo.

Ovaj ni nema časopis. Iskaznicu sam vidio, u kurcu je(kao putovnica format). Inace raising hell je bio omogućen samo fanovima brit fan cluba.(naravno bilo je outsidera ali ne legalno).
Britanski fan club ipak ima pun kurac korisnika, što iz britanije što iz jebenih zemalja trećeg svijeta. Hrvatski ima 36 korisnika(minus dva koja su maskote i minus jedan koji je webmaster), i nije u stanju svima dati iskaznice!!?! Inace imam i osjećaj da ovaj nije ni povezan s ostalim fan clubovima, znači kao da nije ni legalan.
Neozbiljno mi se čini. Sada da li riskirati ili ne. Update stranice sam pročitao odmah a gdje su vijesti kao tri puta dvd s death on the road, ozzfest i slično, komentari hrvata na to? Mislim jebeš šupak-net, znači mi kao puknuti hemeroid ali jebemu mater oću maiden portal na hrvatskom a ne da mi je home page www.ironmaiden.com.
Oću updejt barem svaki tjedan(minimalno toliko).To bi iblo fer prema korisnicima.

Ništa od ovoga, ovo je smijurija od site-a, a ne neki fan club.
 
I britanski FC je oraganiziran na amaterski nacin s obzirom na velicinu Maidena. Uclanjenje se isplati samo ako

- nadobudan fan koji zeli dobiti official FC iskaznicu i magazin svaka 3 mjeseca u kojem ne mozes previse saznati jer sve sto se dogodi oko Maidena mozes procitati na IMBB odmah.
- kupujes masu stvari iz Eddie's magastore jer imas popust
- mozes si priustiti putovanja na koncerte koje organizira FC (Paris, Island i sl.)

Jos jedna prednost je da mozes dobiti pit-pass (kao u Parizu, UK koncertima) bez obzira putujes li samostalno ili preko FC.

Organiziranje FC nije jednostavna stvar. Znam koliko traje proces izrade madjarskog fanzina koji izlazi svaka 3 mjeseca. Nije to samo cisto prevodjenje novosti s engleskog na hrvatski. Mislim da je cista glupost sto te dvije cure imaju besplatno clanstvo. Sto su napravile za metal glazbu (da ne govorimo o Maidenima) da bi dobile besplatno clanstvo? One su cisti prozvod medija sto je u totalno suprotnosti na cemu se temelji metal. Nema nikave veze ako slusaju Maidene. I ja ih slusam svaki dan.

I ako se organiziraju putovanja u organizaciji FC-a onda bi clanovi tebali nekakav popust. Ne mora biti 100-200 kuna, ali neki simbolican iznos bi bio dovoljan da osjecaju da imaju neku korist sto su u FC. A ne da se tjedan, dva prije polaska u Poljsku nudi veliki popust za posljednja tri mjesta. Kao da gledam reklamu na TV prodaji.
 
BoBo said:
I britanski FC je oraganiziran na amaterski nacin s obzirom na velicinu Maidena. Uclanjenje se isplati samo ako

- nadobudan fan koji zeli dobiti official FC iskaznicu i magazin svaka 3 mjeseca u kojem ne mozes previse saznati jer sve sto se dogodi oko Maidena mozes procitati na IMBB odmah.
- kupujes masu stvari iz Eddie's magastore jer imas popust
- mozes si priustiti putovanja na koncerte koje organizira FC (Paris, Island i sl.)

Jos jedna prednost je da mozes dobiti pit-pass (kao u Parizu, UK koncertima) bez obzira putujes li samostalno ili preko FC.

Organiziranje FC nije jednostavna stvar. Znam koliko traje proces izrade madjarskog fanzina koji izlazi svaka 3 mjeseca. Nije to samo cisto prevodjenje novosti s engleskog na hrvatski. Mislim da je cista glupost sto te dvije cure imaju besplatno clanstvo. Sto su napravile za metal glazbu (da ne govorimo o Maidenima) da bi dobile besplatno clanstvo? One su cisti prozvod medija sto je u totalno suprotnosti na cemu se temelji metal. Nema nikave veze ako slusaju Maidene. I ja ih slusam svaki dan.

I ako se organiziraju putovanja u organizaciji FC-a onda bi clanovi tebali nekakav popust. Ne mora biti 100-200 kuna, ali neki simbolican iznos bi bio dovoljan da osjecaju da imaju neku korist sto su u FC. A ne da se tjedan, dva prije polaska u Poljsku nudi veliki popust za posljednja tri mjesta. Kao da gledam reklamu na TV prodaji.

Imas pravo. Organizacija FC-a nije laka stvar ali što se mene tiče ne mora biti fanzine u tiskanom obliku, ali daj neka se stranica update-a. Čovjek ipak priča za sebe da je novinar. A ako netko voli nešto onda se pobrine da bude najbolje što može. A ne obećavati update straice svakih tjedan dana a još nije osviježena.
Brit FC je možda amaterizam, ali sve se bojim što bi stipe napravio da ima par sto tisuća na listi. I glupost je totalna za ove dvije.
 
destructo said:
Imas pravo. Organizacija FC-a nije laka stvar ali što se mene tiče ne mora biti fanzine u tiskanom obliku, ali daj neka se stranica update-a.

Nisam ni mislio da bi trebalo izlaziti u tiskanom obliku, ali bi osim prevodjena novosti trebalo dodati jos nekog sadrzaja. Bolju osobu od novinara ne mozes naci za malo dublje istrazivanje o pjesmama koje su Maideni napisali ili njihovo prevodjenje na hrvatski. Zatim prevodjenje interviewa i sl.
 
Imaš pravo. Novinar bi bio najbolji. Još bi bolji bio sherlock holmes LOL .
Ma zajebavam se.
Da i neki ne-novinarski fan napravi stranicu, bila bi odlična, samo da ponudi neki sadržaj. Ali webmaster Stipe ni to ne radi. Ajde znam da možda nema mjesta na serveru, ali i to se da srediti. Sadržaj web stranice je sve. Pa koliko je mogućih fanova odbio svojim neosvježavanjem stranice.
Pa zadnji update mu je u trenutku pisanja ovog posta 21.8, a danas je 11.9.
Zašto ne traži nekoga da mu pomogne?Mislim da bi se neki članovi i odazvali.(ipak ih je 29(ne brojim Stipu i dvije pevaljke), netko se bude odazvao).
 
Holmes je nazalost mrtav. :)

Ocito da ovako ne ide. Sigurno je bi se naslo par ljudi koji bi bili zainteresirani za dodavanje informacija na stranicama ili web design.
 
Vidi, pogledaš li arhivu stranice uvidjet ćeš da je dugo vremena ona bila obnavljana bar jednom dnevno i imala masu sadržaja, nakon toga sam se preselio u Zadar, ostao bez tel linije, a jedino što sam mogao bilo je to raditi s posla, no i to mi je sad onemogućeno.... nako toga vratio sam se u kali i dobio liniju, ali je crko modem, tako da sam sad primoren raditi iz cyber caffe-a. Viruj mi, kad uskoro osposobim sve, stranica će biti obnavljana bar jednom dnevno, jer ja ne mogu živit da dnevno ne čujem nešto novo o maidenima, a također, jednom dnevno minimum moram ići na net. Gotovo ovisnost, no za sad ipak potreba. Dakle, daj... nek se malo sredim, bilo je sranja svakakvih, pa kad to za koji dan sredim obnavljat ću je jednom dnevno, jer mi to nije tlaka, nego gušt, a to zbog tehničkih i zadnjih mjeseci osobnih problema nisam mogao.
 
CroatianTROOPER said:
maiden croatia ti si stvarno smiješan.....ima dva miseca te pilam u vezi one dvi slike i ti mi svaku put kazes "sutra cu" .... :|
pa daj coviku vremena sutra ce ti dati :D
 
Ma stvar je u tome da su mi slike na kompu u redakciji, a ne doma, a sad su tu nastale komplikacije, jer tu samo moram koristiti komp isključivo za posao.....

Uglavnom, tribam jednog dana uzet 10 CD-a i sve svoje stvari od tamo spržit nazad doma da mogu normalno funkcionirati, kao i web maidena koji je od tamo uploadan, no valjda ću to skoro rišiti.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top