Iron maiden cro fan club - rasprava

Status
Not open for further replies.
Gdje je Ivan zadnja 2-3 dana? On je mlad i pun entuzijazma.

Znam da je tesko. Zato tezi jednostavnosti na pocetku i ne zamaraj se previse izgledom stranicama.
 
BoBo said:
Gdje je Ivan zadnja 2-3 dana? On je mlad i pun entuzijazma.

Znam da je tesko. Zato tezi jednostavnosti na pocetku i ne zamaraj se previse izgledom stranicama.
Pa nemreš ljudima servirati lynx izgled stranice.
Mora biti barem oke. Dobro ako se nitko ne javi, štanga od svega. Nemam kapaciteta to sam voditi.
 
Cekaj, vi biste samo tako to preuzeli od Stipe? Slazem se ja da netko drugi preuzme, ali bilo bi pristojno prvo to reci njemu.
 
Sumnjam da ce se tako brzo naci ljudi koji bi ga vodili, tako da smo daleko od toga da netko preuzima FC. Postavio sam pitanje ima li netko zainteresiran za preuzimanje FC-a posto su se sadasnji (a i buduci) clanovi javljali i iskazali nezadovoljstvo sa trenutnim stanjem u FC. Ruku na srce svi znamo da se situacija nece bitno promijeniti dok ga Stipe vodi. Siguran sam da i on to zna jer u situaciji u kojoj se nalazi jednostavno nema vremena razmisljati o FC-u.

Pitanje ima li dovoljno fanova koji bi se uclanili u FC i ima li dovoljno fanatika koji bi se uhvatili posla oko vodjenja. Kad se to rijesi onda mogu razgovarati sa Stipom.
 
A da raspodijelimo polja djelovanja, napravio sam malu raspodjelu, pa ako vam se da mogu napisati. P.S. Od prvi jedanaestoga napokon ću imat neograničen net, što znaći da ću napokon moći održavati redovito stranicu, ali F.C. nije samo web, trebamo raditi susrete, utakmice, putovanja, druženja s drugim fano clubovima, nagradne igre, tribute koncerti isl. Jel se slažete?
 
Maiden croatia said:
A da raspodijelimo polja djelovanja, napravio sam malu raspodjelu, pa ako vam se da mogu napisati.

Pa cemu sluzi forum i ovaj topic nego da se pise. :)
 
Aj, uvatit ću vrimena pa doma sve napisat offline, a onda tu danas ili sutra stavit, pa da se uvatimo posla i postanemo najbolji....
 
oprostite nije me bilo par dana (ne bih htio o hrpi posla koje sam imao tako da jednostavno nisam stigao)
ja sam vam tu na raspolaganju za pomoć ali kako sam se već dosta puta uvjerio hrvat su ipak premali i ne zainteresirani narod. pa nemojte mi reći samo da o maidenima nešto zna petnaestak ljudi koji se pojavljuju tu na forumu,
tu se brinete oko tog fan cluba a nitko uopće ne prokomentira trooper sing npr.
 
jednu korist koju ja vidim od tog F.C-a je da mi jednom godišnje organizira odlazak na koncert maidena... :), i ja sam s time zadovoljan..
 
Bez uvrede svima ali kako je jedan korisnik više gore napisao za ove dvije pjevačice. Dok se njihov status ne "regulira", i dok se ovaj fan club ne sredi kako treba, sumnjam da će više ljudi uopće htjeti ući u hrvatski
fan club. Barem gledajući na njegovu dosadašnju prošlost.
Lijepo od tebe što si se napokon opametio i uvući ćeš još ljudi da ti pomognu. Samo mi nije jasno kaj ti je trebalo usporavanje stvari kad sam ti se ja ponudio? Ajde imao si MMS ali to ti je samo razlog više. I ponudio sam ti se više puta za istu stvar.
Nadam se da ćeš biti razuman pa usvojiti (barem) neke ideje koje sam gore izložio. I ovoga puta ispuni ostalim korisnicima poklone i iskaznice koje si obećao. Mislim da ti je najbolja ideja posavjetovati se s korisnicima ovog foruma o nekoj vrsti statuta fan cluba.
Samo te molim da članarinu za sada zaboraviš.Ako nisi dosada kontaktirao članove fan cluba s kojima se ne čuješ, nazovi ih i reci da čitaju vijesti na ovom forumu i da se uključe u raspravu o novom fan clubu. Uči na greškama i kontaktiraj i raspravljaj s korisnicima. Najbolji fan club će biti ako se svi uključimo u razvoj istoga. Netko više netko manje, ali svi. Imperativno.
 
CroatianTROOPER said:
jednu korist koju ja vidim od tog F.C-a je da mi jednom godišnje organizira odlazak na koncert maidena... :), i ja sam s time zadovoljan..

hmmm ... meni FC nista ne koristi, ali bi mi koristio prije 10-15 godina kad sam bio mladji i kad mi je bilo napeto sve oko Maidena. Zato sam i voljan pomoci koliko mogu.
 
Stavio sam raspravu na "sticky", a prijasnji topic s informacijama o FC-u sam sklonio dok se situacija ne sredi i dok ne odlucite kako dalje.

likvor said:
Lijepo od tebe što si se napokon opametio i uvući ćeš još ljudi da ti pomognu. Samo mi nije jasno kaj ti je trebalo usporavanje stvari kad sam ti se ja ponudio? Ajde imao si MMS ali to ti je samo razlog više. I ponudio sam ti se više puta za istu stvar ............ Mislim da ti je najbolja ideja posavjetovati se s korisnicima ovog foruma o nekoj vrsti statuta fan cluba. Ako nisi dosada kontaktirao članove fan cluba s kojima se ne čuješ, nazovi ih i reci da čitaju vijesti na ovom forumu i da se uključe u raspravu o novom fan clubu.

Vjerojatno je shvatio je da bi ga mogao izgubiti. Do sada su stizale samo kritike i mogao je odugovlaciti, sve dok se ti nisi javio s prvim idejama o reorganizaciji FC-a.

Poznajem Stipu nesto manje od dvije godine. Uz nekoliko susreta najveci dio nasih razgovora je bio preko interneta i telefona. Kad mu je trebalo pomagao sam koliko sam to mogao. Kao sto sam vec nekoliko puta rekao nisam clan FC-a, niti imam ambicije voditi ga, ali moram reci "Stipe okani se organizacije i vodjenja". Ne u smislu da sve jednostavno napusti (iako dosadasnji rad slici na to) nego da bude dio njega na nacin da radi ono sto najbolje zna. A to je pisanje tekstova. To sam mu vec milijun puta rekao. Neka da drugima da se bave web stranicama, organizacijom i sl. Ideja o nekoliko administratora je dobra jer tada sve ne ovisi o jednoj osobi i kad ona ima drugih problema FC zamre. Kao sto se i dogodilo. Stipe je fanatik i tu njegovu energiju treba iskoristi, ali na pravi nacin.

Ako samo on ostane i dalje na celu FC-a biti ce vrlo tesko dovesti fanove u njega. Prvi razlog je mu stariji clanovi ne vjeruju zbog onog sto se do sada dogadjalo, a novi clanovi ce ga prepoznati po organizaciji MMS-u. Nazalost takva je situacija. Ali uz nekoliko drugih ljudi FC-a bi imao puno veci kredibilitet. Prvi korak bi treba biti razrijesavanje situacije sa sadasnjim clanovima i ispunjavanje obaveza koliko je to moguce, tako da se krene od nule.
 
MA U BITI SAMO JE NEKOLIKO ČLANOVA ZAKINUTO, OSTALI SU REDOVITO PRIMALI I PRIMILI SVE ŠTO SU TREBALI PRIMITI..

Uglavnom, šifru za stranicu će imati nekoliko ljudi, uključujući mene, pa ćemo je moći često nadopunjavati...
 
Inače, sutra ću postati tekst o prijedlogu reorganizacije i planovima, pa ćemo raspraviti o svemu... P.S. Članarina se više nikad neće plaćati, jer postignut je neki dogovor sa Dallas Recordsom i još nekoliko klubova itd, no o svemu sutra...
 
Maiden croatia said:
MA U BITI SAMO JE NEKOLIKO ČLANOVA ZAKINUTO, OSTALI SU REDOVITO PRIMALI I PRIMILI SVE ŠTO SU TREBALI PRIMITI..
Uglavnom, šifru za stranicu će imati nekoliko ljudi, uključujući mene, pa ćemo je moći često nadopunjavati...
Jebote, šta se moraš derati?
Čuj imaš 30 članova i od toga nekoliko nije dobilo stvari. To ti je malo veći postotak.
Nemoj ovu stranicu uopće držati, nevalja dizajn.

Maiden croatia said:
Inače, sutra ću postati tekst o prijedlogu reorganizacije i planovima, pa ćemo raspraviti o svemu... P.S. Članarina se više nikad neće plaćati, jer postignut je neki dogovor sa Dallas Recordsom i još nekoliko klubova itd, no o svemu sutra...
Dobro ali postaj ga ovdje(ako već nisi mislio). Eto i prvi korak si učinio s članarinom.
 
Nisam se derao, nego nisam opazio caps lock.......

Ja kažem da dizajn nije loš.... i što ćemo sad....

Uglavnom, dugo ja razmišljam o remonutu, ali ovaj nesretni MMS mi je pokvario planove, no na kraju krajeva, Maideni su meni ipak prva stvar i sad mi je žao što sam ih na račun MMS-a zakinuo. Neće se ponoviti, pa makar na MMS-u svirali Maideni :)
 
Maiden croatia said:
Nisam se derao, nego nisam opazio caps lock.......
Ja kažem da dizajn nije loš.... i što ćemo sad....

Ok, ali pazi na takve stvari(pogledaj žaruljicu:)

Dizajn->na glasovanje.
Sve promjene na glasovanje. To bi bilo jedino fer prema svima.
Ja se izjašnjavam da bi dizajn mogao biti bolji. Puno bolji. Nešto kao portal.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top