Iron maiden cro fan club - rasprava

Status
Not open for further replies.
MaidenMadness said:
e stipe daj malo pogledaj sto nevalja s ovom recenicom

Organizator Iron Cupa, ove godine hrvatski Iron Maiden fan club, dužni su za 11 ljudi po jednom fan clubu obezbijediti hostelski smještaj, te jedan topli obrok.



to ti je pod projekti - iron cup

ajde dobro barem nisi napisao obezbediti LOL
ako se nisi mogao sjetiti rijeci koja je u duhu hr jezika onda cu ti ja pomoci - osigurati
U ovakvoj situaciji s FC-om ti gledas na njegov pravopis.
Trust me, it's irrelevant!
 
Organizator Iron Cupa, ove godine hrvatski Iron Maiden fan club, dužni su za 11 ljudi po jednom fan clubu obezbijediti hostelski smještaj, te jedan topli obrok.

I to dva puta. ;)

Dobro je likvor rekao ... to je najmanji problem s FC-om.
 
CroatianTROOPER said:
LOL ma daj šta ne pošaljete taj fan klub u tri pičke materine......šta ce vam to ??

FC dodji ovamo. Idi u tri pičke materine!!!!

Eto. :D
 
sutra nove vijesti na cro fc stranici. Sijede vijesti...

U zadru održan božićni, iliti prednovogodišnji tribute to Maiden koncert u prepunom Maya pubu. Svirala grupa Big Orra. Među ostalim su svirali i Alexander The Great.

Članica FC-a Irena Čepulić, inače vokalistica gospel-swing grupe Rivers iz rijeke, koji su na svom prvom albumu izdanom za Menart snimili single Thunderstruck od AC/DCu gospel verziji, zahvaljujući njenom navaljivanju (a to je bio kompromis što se nisu usudili objaviti Maidene) najavljuje kako je uspjela smekšati nadređene i kako će na novom albumu biti Maiden pjesma u gospel stilu. Ona bi htjela Run to the hills, a predložena je Running free, jer mnogo više paše za gospel pjevanje zajedno s bendom. No, kako se ne može odlučiti koju pjesmu, pala je na pamet i ideja o snimanju mixa Maiden pjesama, odnosno njihovih djelova u gospel stilu...

Slike slijede uz tekstove...
 
Maiden croatia said:
U zadru održan božićni, iliti prednovogodišnji tribute to Maiden koncert u prepunom Maya pubu. Svirala grupa Big Orra. Među ostalim su svirali i Alexander The Great.

Pa ovo bi trebalo oglasiti prije koncerta pa bi se netko i zaletio na koncert.
 
majke mi, saznao sam zasdji dan, inače bi bio oglasio, ali ako koga zanima postoji dvd snimka svih maiden tributea u Zadru zadnjih dvije godine, a mislim da godišnje uvijek budu minimum 2 koncerta...
 
samo da se ispričam, sve sam to napisao i došao u cyber sa sticka uploadati, a neko je izbrisao ftp explorer, pa ću sutra ujutro... ili tako, ranijih sati, kad se probudim nakon rada u pekari...
 
Stipe de postaj ponovo stranicu IMFC-a ne mogu je naći, pa da konačno odlučim oću il ne u hrvatski FC.Evo i malo rime :D
 
Od ovog fan cluba nikad neće biti nicega.
Zao mi je svih koji još drze nadu u njega.
Naravno nakon ovog posta će se javiti i staviti nesto na svoju stranicu.
npr.:
"Ova stranica krece s radom jos za samo kojih par trenutaka! Budite online i cekajte!!!!!! Strpljenje je najveca vrlina svih maiden fanova kojima je sve vezano uz njihov najdrazi band svetinja. Zato budite ponosni na prve hrvatske imcrofc stranice koje su neprekidno online zombiji od 2003, i uclanite se unutra za bolje sutra. Zivili braco naivc.., pardon maidenovci!!
p.s. ocekujte uskoro bozicne poklone u vidu maiden porschea ili maiden rollsa, i poseban darak, koji neka ostane iznenadjenje(to je trzalica kojom je jannick odsvirao solo na atss, postoji samo tri komada a ja ih posjedujem deset, koje sam pokupio s jos 2000000ljudi na koncertu u naguzicu donjem!!!ali nikom ni rijeci o tome da svi ne navale)
Zato se uclanite u najsvjeziji fan club ovoga najboljeg banda na svijetu i postanite sluzbena maskota.
up the irons"
 
destructo said:
Od ovog fan cluba nikad neće biti nicega.

Pa cime bi se zabavljali da ga nema.

hmm ... pa FC-a ustvari i nema sto znaci da imamo paradoks.
 
Lijepo razrađen fc. I vizualno i tehnički jako dobro izveden.
A vidim da se Stipe trudi, i da se jako potrudio oko tema i redovitog osvježavanja stranice.
Bravo Stipe. Carry on

Hoćemo li ikada dočekati da Stipe napravi FC?
Da li će Ana Rucner roditi curicu ili dečka?
Pročitajte u novoj Gloriji!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top