Iron maiden cro fan club - rasprava

Status
Not open for further replies.
BoBo said:
Je, ali za Britaniju. Ove godine iznimno i za Pariz. Dok god trebamo vizu za Britaniju ne isplati mi se. Mislim da je 80 eura i bolje mi je to iskoristiti za neki drugi koncert. A i da mi treba mogu je uvijek nabaviti preko nekoga drugoga.
a jebi ga
nagovori stipu da nesto sredi :D LOL
 
Stranica će biti redovito obnavljana, retro look je namjerno napravljen i vidjet ćete kako će lijepo zaživiti, što se tiče one slike troopera, naravno da će biti ponovno uploadana, a stranica redovito obnavljana.

P.S. Svi članovi fan cluba koji smatraju da je njihovih 100kn uludo bačeni novac neka se jave na ovaj forum i na ovaj topic s imenom i prezimenom i isti novčani iznos će im biti u kratkom roku vraćen, otprilike najdalje mjesec dana od trenutka kad su se na forum prijavili.
 
likvor said:
:
Da li si ti ijednom članu javio da su ponovno na listi za odstrel himfc-a?
Tj., da li si ijednom članu od navedenih uopće dao upit da li žele biti ponovno članovi tvog fc-a?
Ti valjda razumiješ da moraš početi od ponovno od nule?

onaj tko ne želi biti tu, samo neka javi i skinut će se sa liste.... bar to nije problem...
 
Maiden croatia said:
Stranica će biti redovito obnavljana, retro look je namjerno napravljen i vidjet ćete kako će lijepo zaživiti ...

Nemam pojma o dizajnu, ali ovo po meni nema veze s retro izgledom. Nisi stranice dizajnirao, nego samo napravio jednostavnu tablicu, ubacio dvije slike i napisao nesto teksta u polja tablice. Nista vise. Nema ni "D" od dizajna.

A sto se tice clanova ne bi trebao nikoga tko ti ne potvrdi clanstvo stavljati na stranice. Da bi bio clan FC-a trebao si platiti 100 kn za godinu dana, a vjerujem da nitko to nije ucinio ove godine, tako da ne mozes automatski smatrati da zele i dalje biti clanovi. Zbog toga nije njihova duznost da se oni tebi jave, nego tvoja da se ti njima javis.

EDIT:

Nemoj mislit da kritiziram samo da kritiziram, ali stvarno ne vidim nacina kako ce ovaj FC zazivjeti kad stalno ponavljas iste pogreske ili napravis nesto gore nego sto je bilo.
 
P.S. A stranica i je obična tablica.... biti će zanimljivo pratiti kako će se s vremenom razvijati. Pažljivi će primjetiti da u svemu tome ima neke simbolike... Jer kakva je stranica, takvo je stanje u fc trenutno, a kako se bude poboljšavalo, a nadam se da će to ići rapido, tako će i stranica napredovati... mislim da će se već krajem sječnja dogoditi novi korak u dizajnu.... i onda dalje...
 
Maiden croatia said:
P.S. A stranica i je obična tablica.... biti će zanimljivo pratiti kako će se s vremenom razvijati.

Bit ce zanimljivo kao i otpadanje lisca u jesen. ;) 8)
 
e sorry stipe znam da si zatrpan svime sad, al ijeli moguće očekivati u idućih par mjeseci da će se na toj stranici pojaviti interview sa daveom ili adrianom ili po mogućnosi oba?
zbilja bi ih volio barem ćuti ako nema i video verzije
 
Ivan said:
e sorry stipe znam da si zatrpan svime sad, al ijeli moguće očekivati u idućih par mjeseci da će se na toj stranici pojaviti interview sa daveom ili adrianom ili po mogućnosi oba?
zbilja bi ih volio barem ćuti ako nema i video verzije
bit ce dobro ako se u tom razdoblju pijavi i nesto malo o povijesti iron maidena sudeci po proslosti LOL :D
 
MaidenMadness said:
bit ce dobro ako se u tom razdoblju pijavi i nesto malo o povijesti iron maidena sudeci po proslosti LOL :D

pa bila je nekakva biografija prije ako se dobro sjećam?
 
e stipe daj malo pogledaj sto nevalja s ovom recenicom

Organizator Iron Cupa, ove godine hrvatski Iron Maiden fan club, dužni su za 11 ljudi po jednom fan clubu obezbijediti hostelski smještaj, te jedan topli obrok.



to ti je pod projekti - iron cup

ajde dobro barem nisi napisao obezbediti LOL
ako se nisi mogao sjetiti rijeci koja je u duhu hr jezika onda cu ti ja pomoci - osigurati
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top