Iron maiden cro fan club - rasprava

Status
Not open for further replies.
Iron Domek said:
e ljudi budimo iskreni jedni prema drugima neka svako kaže što misli

Evo ja cu prvi .... idite svi p...u m....u :D

Sad ozbiljno ... mislim da su do sada svi ili skoro svi bili iskreni u komentarima i onome sto zele.
 
ajde sada svi recite iskreno, zar ne bi da se svi okupimo i zaletimo se dolje u zadar na njegovu novu godinu i potrgamo ga kao lazljivu picku?
ili da ga se saceka na bodomima, na koje ce sigurno ici kao"novinar"?
serem se na njega i na njegovu stranicu i na njegovo tzv. obozavanje maidena. SEREM. pratim ovaj forum i mogu reci da je obicana muha govnara pouzdanija od idiota.
 
destructo said:
ajde sada svi recite iskreno, zar ne bi da se svi okupimo i zaletimo se dolje u zadar na njegovu novu godinu i potrgamo ga kao lazljivu picku?

I kakvog bi to smisla imalo? Samo zbog laznih obecanja? Znam da su neki dali 100 kuna bez veze, ali i to nije razlog istuci nekoga. Nisu ga istukli ni za MMS 2006 gdje su mnogi postrosili vise i zivaca i love.

Siguran sam da bi mu pokretanje novog, nekoliko puta boljeg FC-a bila dovoljna velika kazna.

destructo said:
serem se na njega i na njegovu stranicu i na njegovo tzv. obozavanje maidena. SEREM. pratim ovaj forum i mogu reci da je obicana muha govnara pouzdanija od idiota.

Ajde ne vrijeđaj jadnu muhu. Nije ti ona nista kriva. Ona je pouzdanija od vecine ljudi. LOL
 
Još sam neko vrijeme osuđen na cybercaffe koji nije radio ovih prazničkih dana, pa eto tako... predstavljam tu stranicu o kojoj sam vam govorio... dozlaboga jednostavna, no funkcionalna. Od danas kreće rad na njoj. Evo privremenog linka pa pogledajte, a uskoro će ona biti na maidencroatia.tk
 
khm khm!
Ajde bar si je stavio. O dizajnu ti neću reći ništa osim da ovo nije 1995 godina i kolijevka interneta. ovo je(jos malo pa sada ce) 2006. Mogao si traziti pomoc.

Eh da i jedno-tri pitanja:
Da li si ti ijednom članu javio da su ponovno na listi za odstrel himfc-a?
Tj., da li si ijednom članu od navedenih uopće dao upit da li žele biti ponovno članovi tvog fc-a?
Ti valjda razumiješ da moraš početi od ponovno od nule?


Edit:
Zakon ti je rečenica ispod logoa. Glavno da upućeni znaju istinu :)
 
ajde barem nesto...
pa nije ni los ovaj retro look bar meni ali kad se malo bolje razmisli mozda i nije najbolja ideja jer pazi ovo
dodje neki lik slucajno na tu stranicu i vidi ju. i kaze si hmm zastarjela stranica.........i onda vidi kojem bendu je posvecena i sta mu prvo pada napamet?
pa ako se radi o normalnoj osobi s otprilike istom shemom razmisljanja kao ja onda je to hmm kakav band takva i stranica

and we don't want that

sto se tice otaloga slusaj neka se onda updatea stranica redovito a ne da stoji nepromijenjena mjesecima


btw: stipe vidio sam na imbbu u croatian threadu neki lik je pitao za onu sliku koja je nekad davno bila na stranicama hr imfc-a onu trooper sa hr zastavom
da li bi je mogao opet staviti?
 
Ne mogu se prestati smijati. Trebao si i slike prebacit u nijanse plave/sive. LOL LOL LOL

E Stipe sad si ga stvarno zasra. Brisi to i nemoj slucajno stavljat na maidencroatia.tk jer ovo je 100x gore od onoga sto je vec tamo. Pa i ja sam imao bolje web stranice prije 10 godina. Planiras Iron Cup sa ovakvim stranicama. Sta mislis kako ce oni reagirati kad ovo vide? Umrijet ce od smijeha.

Ovo je kao kad se na story supernova music stars (?) audicije prijave face koje imaju sluha manje od konja.

Sucut svim clanovima kojima se slike nalaze tamo. LOL
 
MaidenMadness said:
vidis mislio sam da si ti u cro imfcu takodjer

Nisam. Iskaznice, slicice, pokloncici i slicne stvari mi nisu uopce napete. Uvijek sam spreman pomoci koliko mogu, ali mi clanstvo ne treba. U oficijalni FC bi se uclanio samo kad bi mi omogucio nabavu ulaznica za koncerte za prve redove.

Ionako mogu sve novosti mogu cuti i vidjeti tamo gdje ce se prvo pojaviti. Na IMBB.
 
BoBo said:
Nisam. Iskaznice, slicice, pokloncici i slicne stvari mi nisu uopce napete. Uvijek sam spreman pomoci koliko mogu, ali mi clanstvo ne treba. U oficijalni FC bi se uclanio samo kad bi mi omogucio nabavu ulaznica za koncerte za prve redove.

Ionako mogu sve novosti mogu cuti i vidjeti tamo gdje ce se prvo pojaviti. Na IMBB.
a jesi probao sa sluzbenim imfcom onda?
mislim da to ima neke bonuse u vezi kupnje ulaznica
 
MaidenMadness said:
a jesi probao sa sluzbenim imfcom onda?
mislim da to ima neke bonuse u vezi kupnje ulaznica

Je, ali za Britaniju. Ove godine iznimno i za Pariz. Dok god trebamo vizu za Britaniju ne isplati mi se. Mislim da je 80 eura i bolje mi je to iskoristiti za neki drugi koncert. A i da mi treba mogu je uvijek nabaviti preko nekoga drugoga.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top