OT vidite li se u Big Brotheru???

likvor said:
ja nemam niš pametno za reć pa sam nabijam jean post. ionako rasprava nejde u pametom smjeru pa iskorištavam situaciju :)

najrazboritija i najmudrija izjava koju san čula u zadnje vrime LOL
faco :wink:
 
moonlight sonata said:
Ivane, ne vjerujem da si tolko ozbiljan i da se ne možeš ni malo sprdati na taj račun. ajde, ne mora to biti BB kuća. recimo da si jednostavno zatvoren negdje. recimo da zapneš u dizalu na par sati.
ha, Mrgude, nebi ni onda okrenuo na šalu??

ne

ja samo kažem da ne volim BB
druga stvar je da si s nekim zatočen negdje
 
...munlajt sonata from Finland se sigurno zeli zaglaviti u liftu s Ivanom(hehee,skuzili smo te) LOL
:wink:
 
a ne, ne, nebi se ja htjela zaglaviti u liftu... LOL ni sama ni sa bilo kim....ok, možda s jednom osobom, a to bi bio majstor koji bi ga odma popravil LOL
 
no, dobro.... LOL to bi bila TI!!!

ma, nemam nekih favorita osim svoje simpatije...ali on bi bio, vjerojatno, naslonjen leđima na jednoj strani lifta, i cool kao uvijek....a ja bi bila na drugoj strani, okrenuta prema njemu, šutke ga gledala i oko mene bi letjela srčeka...tad bi on iz đžepa izvadio špenadlu i sva srčeka na putu do sebe probušio....
 
Dickinson's legacy said:
daj ovo zvuči ko crtić LOL

da,znas one japanske...a i ime joj pristaje-munlajt sonata,zanima me kako bi to zvucalo na japanskom... LOL (sorry,neznam bas za takve finske crtice :wink: )
 
a bas za japanski crtić jebemu a mi krenili s nekin trileron e :D svedski triler + češki ponić i završi sve na japaskom crtiću :) mooooooonjalt sonata več i mogu zamislit kako se deru ;) al damn cura je ipak za bb kuču a ne za ove naše gluposti e ;)
 
japanski crtić, ha? to znači da bi u crtiću mogla imati duuuuge noge i duuugu kosu LOL

pa to i je sprdačina na temu BB-a,nismo niš fulali! tam se o svakakvim glupostima vode razgovori,pa se mogu i tu. dakle, pucajte s glupostima! :D
 
nije loša ideja. ;)

ja bi rado zaglavila u liftu sa... adrianom ;) HIHI

kidding ;)

A šta se BB-a tiče, nema te sile koja bi me natjerala unutra.
 
Back
Top