OT vidite li se u Big Brotheru???

Dickinson's legacy said:
BIG fucking deal,, thats what I think about it,,,, navječe sranje šta je ikad iko moga izmislit,, totalno zatupljujuče,,, muka mi je svaki put kad vidim samo reklamu za taj jad,... izbjegavan tv zbog toga,, radje se bilo kakve knjige uvatim nego toga,,,
i da neman nikakvog respekta prema onom koji priđe prag te kuće,,, to sve mi je jadno do bola,, spuštat se na tu razinu,,, daaaaaamn,,, oni nemaju nešto zanimljivo za pokazat,,, skupili su šaku debila i sad ti gledaj kako oni gube vrime,,, yeah right,,, :roll: kako nekome to može bit zanimljivo,,, I know not :)
aarrrrrrrrrrgh fuj e ,,,

slažem se potpuno s tim. mada bi cmareca bilo super za vidjeti unutra, kako nabija minuse na cugu i kako se pijan lomi na bazenu, šanku i ostalom.
 
likvor said:
slažem se potpuno s tim. mada bi cmareca bilo super za vidjeti unutra, kako nabija minuse na cugu i kako se pijan lomi na bazenu, šanku i ostalom.

evo napokon jedan pametan :D :D :D :D

s ovim pezntsima se necu ni argue !
 
čmarec said:
evo napokon jedan pametan :D :D :D :D

s ovim pezntsima se necu ni argue !

ma gle ja bi bigbradr napravio zanimljivijim: pirane u bazenu, otrovne zmije na livadi, otrovni pukovi u kući.....
nagrdne igre: poliži upaljenu stihlovku, ko će više pirsati genitalije s užarenom žicom, žiletom i octom do savršenstva, antrifriz nije trov i tak da onaj ko sve to preživi stvarno zaslužuje milju kuna.
 
Ma peznt je današnje otupavljeno društvo koje daje masne pare prek mobitela da gleda debile kak seru govna unutra. Sve je to brave new world.
 
ja sam neku večer morala gledati jer u stanu nemamo cimerica i ja svaka svoj TV a ona je htjela gledati...

sami neki dalmoši, istrijani, nemam pojima, taj mentalitet ne razmem baš.
bez uvrede svima koji žive ispod Save al fakat smo razlika

i gledam tu večer taj BB i dalje ne kužim....
 
ma, ima nas svakakvih..... ne velim ja da su svi loši i da ih sve ne kužim...ima i loših zagorca i međimurca, da nebi bilo nesporazuma....

a ako mene razumijete, onda ja spadam pod dobru zagorku!!! LOL
 
ne može se sudit jel neko valja il ne po tome odakle je ,, to vridi samo za židove :) nooooooooo zezam se of course al nemojte pobogu po ovim debilima iz bb kuće sudit sve ljude iz mista odakle su oni došli.. bili to dalmatinci il zagorci svejedno je :)
 
Dickinson's legacy said:
ne može se sudit jel neko valja il ne po tome odakle je ,, to vridi samo za židove :) nooooooooo zezam se of course al nemojte pobogu po ovim debilima iz bb kuće sudit sve ljude iz mista odakle su oni došli.. bili to dalmatinci il zagorci svejedno je :)
slazem se :wink:
 
Gul_Ranek said:
Malo cu skrenuti sa teme, ali za 10-20 godina cemo svi biti nadgledani od Velikog brata, bas kao sto je to Orwell predvidio u svojoj knjizi "1984." Procitajte je, korisnije je potrositi vrijeme na to. :D

ne mogu vjerovat da je to još netko osim mene čitao ;) kikes!

Inače ja mogu bez beda zamislit likvora u BB kući - samo mislim da bi nakon par sati ostao sam, jer sumnjam da bi oni mamlazi unutra mogli razumijeti njegov smisao za humor.
Mada mogu i čmareca zamislit bez beda. Samo šta bi onda bio raspašoj.

Hihi.
Ja nebi nikad išla unutra, umrla bi od dosade već prvi dan.
 
moonlight sonata said:
...sami neki dalmoši, istrijani, nemam pojima, taj mentalitet ne razmem baš.
bez uvrede svima koji žive ispod Save al fakat smo razlika

i gledam tu večer taj BB i dalje ne kužim....

...gledas malo ravno,malo u stranu (neznas ni sama gdje bi s dupetom)...cccc
...pa nije ni cudno zasto imas takvo misljenje!!
...znas onu ''kako si zabrijes u glavi,tako ces i vidjeti Svijet''...

EDIT(btw.to ne kazem samo iz razloga vezano za ovu temu ili zato sto ja ne gledam TV ili zato jer sam Istrijanka,mislim opcenito...) :wink:
 
all in your mind all in your head ;) yaaaaaaay pusti cimericu nek gleda šta oče skupi se i čitaj knjigu il whatever prošetaj,,, nije sve u tv pa da se to MORA gledat,,,, pa ja nebi al moram,,, nije da si došla kod nekog pa moraš bit nice stan tvoj ko i njen,,, sooooooooo,,,,
 
moonlight sonata said:
ja sam neku večer morala gledati jer u stanu nemamo cimerica i ja svaka svoj TV a ona je htjela gledati...

sami neki dalmoši, istrijani, nemam pojima, taj mentalitet ne razmem baš.
bez uvrede svima koji žive ispod Save al fakat smo razlika

i gledam tu večer taj BB i dalje ne kužim....

E bas si nasla reprezentativni uzorak za proucavanje mentaliteta svih onih koji zive ispod Save. ;) LOL
 
apsolutno sam razočarana...ma, ionako me forum nije očarao... i ne mijenjam mišljenje, razlika smo. i to jasno mogu potvrditi i dokazati svima koji ne vjeruju.

pozdrav...
 
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
eto vidite da je big brother smeće :|
mislim da smo svi ode samo i jedino zbog jednog razloga - a to je iron maiden - sastavni dio života svakoga od nas a ne zbog fuckin' ot:reality showa.......a onda smo očito razlika kad te više zanima big sister brader femili nego maideni.....
:|
 
ovo je OT! i idi gledati koji god drugi forum hočeš i vidjet ćeš da ima pregršt OT di se ljudi zajebavaju a ne di se ljute radi njih!

pogledaj si recimo partyloop.com - jer boljeg foruma nema!
 
Back
Top