OT vidite li se u Big Brotheru???

ewox said:
Zasto to mislis?Mozda si pre-ne-drustven,hahaa...kada bolje pogledam,cijelo vrijeme si online,nije moguce da nemas nikakav zadatak a i da ni jedne bolje trebe nema kojoj bi koj' trenutak poklonio... :wink:
Bit ce noga u dupe,a? LOL

A da, vjerojatno, bez veze sam dolazio, al dobro bar će bit onih utješnih nagrada, mobitel, putovanje... LOL
 
hms

ja cu se prijaviti cim smrsavim..da ovakav skocim u onaj bazen potopio bih cijelu kucu..a i 100 dana bez cokolade i maidena..pa jesu li oni normalni
 
100 dana? mislim da ovi moraju biti duže unutra. LOL

mislim da bi kuća bila sravnana s temeljima kad bi mene unutra zatvorili...ili bi se samo počelo dimiti i sloboda za sve :D
 
likvor said:
Cmarec?
Ja s motornom pilom i hrđavom mačetom?
Ivan?
JA?
NEMA TEORETSKE
ne volim takve stvari i nema šanse da bi išao na audiciju za to
 
Ivane, ne vjerujem da si tolko ozbiljan i da se ne možeš ni malo sprdati na taj račun. ajde, ne mora to biti BB kuća. recimo da si jednostavno zatvoren negdje. recimo da zapneš u dizalu na par sati.
ha, Mrgude, nebi ni onda okrenuo na šalu??
 
Re: hms

mirko123 said:
a i 100 dana bez cokolade i maidena..pa jesu li oni normalni

toooo kraljuuuu! dvi najvažnije stvari na svitu čak i prije zraka i vode :) :D
amo se mi svi forumaši zatvorit u jednu kuću i provjerit oće ko priživit 8)
 
Malo cu skrenuti sa teme, ali za 10-20 godina cemo svi biti nadgledani od Velikog brata, bas kao sto je to Orwell predvidio u svojoj knjizi "1984." Procitajte je, korisnije je potrositi vrijeme na to. :D
 
Malo cu skrenuti sa teme, ali za 10-20 godina cemo svi biti nadgledani od Velikog brata...

ma već smo sad. kamera ima di god hočeš. čak i na WC-ima. al to fakat nije fer da ni tam čovjek nema privatnosti... kamera na bankomatu pazi kolko para dižeš, kamera na bengi kolko benzina trošiš, kamera sim- kamera tam....kamera na fešti bilježi pijance i tak...
 
icu ja sljedeci put, majke im se najebem sto me sad nisu primili,ali i vidi se da su neku sminku uzimali,nema ni jedan alternativac....a i ovo u vezi kamera,when i was in london(koja sam ja faca eeeeeeeeeee) cijeli grad je pod cctv,to je neki siti srvejlnc televižn i kao fora je da te na svakom koraku snimi 8 kamera !! ono wtf ?!?!?!?!?! ko im daje pravo da one mene snimaju ak ja masturbiram u hayd parku ??? LOL
 
hms

ako su ti snimili mrcinu u hajd parku ti kazi da si igrao basebal..samo me strah da ne objave snimku pa da kazu da se nesi 2 pojavila u londonu
 
Gul_Ranek said:
Malo cu skrenuti sa teme, ali za 10-20 godina cemo svi biti nadgledani od Velikog brata, bas kao sto je to Orwell predvidio u svojoj knjizi "1984." Procitajte je, korisnije je potrositi vrijeme na to. :D
O da...
uvijek se sjetim te knjige kad čujem za taj mutav show.
 
čmarec said:
ali i vidi se da su neku sminku uzimali,nema ni jedan alternativac....
kad uđeš unutra nisi više baš neki alternativac.. više si budala, moje mišljenje. nema šta alternativac radit u big brotheru, on ima razmišljat s koje strane bi mogo bacit bombu na to smeće :edpoop:
 
desert rain said:
kad uđeš unutra nisi više baš neki alternativac.. više si budala, moje mišljenje. nema šta alternativac radit u big brotheru, on ima razmišljat s koje strane bi mogo bacit bombu na to smeće :edpoop:

zapravo, čim postaviš određeni obrazac po kojem bi se alternativac trebao ponašati, to ukida sam smisao alternative, ne misliš?
 
Ixch up said:
zapravo, čim postaviš određeni obrazac po kojem bi se alternativac trebao ponašati, to ukida sam smisao alternative, ne misliš?
pa da, samo ja nisam postavila taj obrazac. samo konstatiram mišljenje da BB nije mjesto za alternativce. a zašto, duga priča, neda mi se pisat. to ljudi kuže ili ne.
 
desert rain said:
kad uđeš unutra nisi više baš neki alternativac.. više si budala, moje mišljenje. nema šta alternativac radit u big brotheru, on ima razmišljat s koje strane bi mogo bacit bombu na to smeće :edpoop:

that's my girl!! :banana: :D :wink:
 
BIG fucking deal,, thats what I think about it,,,, navječe sranje šta je ikad iko moga izmislit,, totalno zatupljujuče,,, muka mi je svaki put kad vidim samo reklamu za taj jad,... izbjegavan tv zbog toga,, radje se bilo kakve knjige uvatim nego toga,,,
i da neman nikakvog respekta prema onom koji priđe prag te kuće,,, to sve mi je jadno do bola,, spuštat se na tu razinu,,, daaaaaamn,,, oni nemaju nešto zanimljivo za pokazat,,, skupili su šaku debila i sad ti gledaj kako oni gube vrime,,, yeah right,,, :roll: kako nekome to može bit zanimljivo,,, I know not :)
aarrrrrrrrrrgh fuj e ,,,
 
Back
Top