OT vidite li se u Big Brotheru???

moonlight sonata said:
ovo je OT! i idi gledati koji god drugi forum hočeš i vidjet ćeš da ima pregršt OT di se ljudi zajebavaju a ne di se ljute radi njih!
ma faco učlanjena san ja na malo više foruma nego šta ti misliš :wink:
I BAŠ ZATO ŠTA JE OT NE BI SE TRIBALA LJUTIT - to je i bila moja poanta...........napuštaš forum jer nismo izrazili isto mišljenje, a sama kažeš : "OT di se ljudi zajebavaju a ne di se ljute radi njih!"
a viruj mi ovde smo samo ozbiljni šta se tiče maidena, a sve ostalo je za razonodu i izmjenjivanja iskustava s dragim nam ljudima :wink:
zato....priča o razlogu odlaska ti ne drži vodu....
 
moonlight sonata said:
:shock: ljudi, kako ste profulali sve ono kaj sam imala u glavi... ne kužite pol posto kaj sam htela reči. eto.

:cry:

Onda malo bolje objasni sto mislis i sto zelis reci jer se ...

sami neki dalmoši, istrijani, nemam pojima, taj mentalitet ne razmem baš.
bez uvrede svima koji žive ispod Save al fakat smo razlika

moze shvatiti na samo jedan nacin.
 
Žao mi je ako misliš da sam bila bezobrazna jer mi to nije bila namjera.

moonlight sonata said:
evo, recimo, da nas dvije zatvore u BB, kaj misliš, bi se skompale?

pa vjerojatno bi, zašto ne? nisam ja mrziteljica ljudi, samo reality showova :wink: evo preformuliraj: da smo cimerice, bismo li se skompale? naravno, i to ponajviše radi maidena :wink:
 
jebote da je Dickinsonica bila bezobrazna,,,, eto kako TI sve krivo svatiš,, prvo od nas niko ne valja jer sudiš po debilima iz BB kuče i onda smo mi bezobrazni i neznamo za zajebanciju,,
to kill me with kindness you'll just have to wait :roll:
i Bobo care stvarno svaka cast 8)
 
pa po mojem je to trebala zajebancija tipa toga da se zamislimo svi u BB, da se sprdavamo koji bi radili kućanske poslove, koji bi kuhali, kakve dnevne zadatke bi radili a kakve ne...ono, zajebancija na temu...

mislim da bi gul ranek bio dobar kuhar LOL
 
@moonlight sonata

ma nikakva zajebancija nije bila sta si pisala prije,stvarno i sama si jos to kasnije potvrdila...nitko se nije ljutio iako sam ja,naravno reagirala odmah...ccccc...mislim glupo mi je sta si pisala,jebemu...ne volis bb a gledas ga,u biti neznas ni sama...wtf... LOL
cuj,ako stvarno mislis da je ovo glupi forum,sta radis tu...
nije da se hocu svadjati ali...mislim...stvarno...daj se odluci girl.... 8)
:)
 
kod mene je to zajebancija i ja se na sve mogu zezati i boli me kikkeli kaj si ti misliš

ja sam tu došla radi zajebancije i radi druženja s maidenovcima

misliš da mi je od životne važnosti kak me ti doživljavaš?? ma...kud bi došla da me to zamara. ja kanim i dalje lupetati gluposti jer ovo za to i služi, ne polažem ispit jebote

i mogu mijenjati raspoloženja, stavove i želje prema vremenskim uvjetima. takva sam. nisam jednolična. teška sam osoba. za neke očito preteška za skužiti
 
--------------------------------------------------------------------------------
sami neki dalmoši, istrijani, nemam pojima, taj mentalitet ne razmem baš.
bez uvrede svima koji žive ispod Save al fakat smo razlika
--------------------------------------------------------------------------------


to vas muči? ova izjava?

da. smatram da smo razlika. osjetila sam to na vlastitoj koži. živim godinu dana u RI, bila sam i u ST i DU...bla bla, svake godine na ljetovanju na moru...i ne tvrdim to bez razloga. zašto ste se uvrijedili? nisam nikoga uvrijedila time. ako sam dalmatince uvrijedila jer sam napisala dalmoši, ja se ispričavam, ali mi ih tako zovemo. vi koji živite uz obalu, uz more živite drukčije nego zagorci, međimurci, podravci... imate drukčije navike, drukčiji standard, drukčiju klimu ak ništ drugo! jesmo, razlika smo. vi jedete više ribe, mi svinju LOL vi plivate, mi kopamo kukuruz LOL

no, da se sad opet neki nebi uvrijedili, znam i ja da je riba zdravija i da je plivanje korisno i zdravo, al ja se jednostavno volim zezati i nemojte si to previše k srcu uzimati.

a da ih ne razumijem, nisam mislila da ne razumijem dijalekt. recimo, ne kužim šofere. i sad opet raspali po meni! gore auti stanu pješaku na zebri, a tu mi ni policija ne stane! a jebiga... šok je zagorcu stati na asfalt i kamen LOL prilagodila sam se, nisam zatucana.

kaj vas još smeta? da ne pišem velika i mala slova? pomirite se.
 
A tko ti je kriv sto nisi na mene naletila jer bi ti ja stao na pjesackom. ;)

A ni mi vas ne razumijemo za "bum tu tuzil" za svaku glupost.. ;)
 
ja nemam niš pametno za reć pa sam nabijam jean post. ionako rasprava nejde u pametom smjeru pa iskorištavam situaciju :)
 
@munlajt sonata LOL

ma samo ti gledaj ravno i malo u stranu,samo pazi da ti se ne ukoci vrat! LOL LOL LOL
:suck:

LOL
 
Back
Top