Maiden quiz

Dickinson's legacy said:
ne,,, ja imam brata, Bruce nema hihi odakle ti to pobogu e??? daj da zabijem prst u ranu,,
ma ima brata garant, mislim da sam imao sliku čak
 
mislim da je tu Marija mnogo upućenija....

Ako misliš na Alex-a Možda si pobrkao Alexa dicksona, koji je svirao na njegovom solo albumu...
 
Maiden croatia said:
mislim da je tu Marija mnogo upućenija....

Ako misliš na Alex-a Možda si pobrkao Alexa dicksona, koji je svirao na njegovom solo albumu...
ne, znam da sam čitao da se alex zove i brat i gitarist te da dolazi do zabune, na nekome site-u je to pisalo
može biti da sam se zeznuo, ali ću pokušat naći baš to
 
Ivan said:
ne, znam da sam čitao da se alex zove i brat i gitarist te da dolazi do zabune, na nekome site-u je to pisalo
može biti da sam se zeznuo, ali ću pokušat naći baš to
kolega iz benda je Alex Dickson ne Dickinson soooooooo,,,,
mozda je uzrok zabune prezime,,
+ ima rodjaka koji ima bend,,, mozda si na njega mislio neznan,,
al neeeema veze posalji ti nama sliku Bruceovog brata hihi
i nema on cacu,,, on je bezgresno zacece hihihi Bruce Almighty
 
Dickinson's legacy said:
kolega iz benda je Alex Dickson ne Dickinson soooooooo,,,,
mozda je uzrok zabune prezime,,
+ ima rodjaka koji ima bend,,, mozda si na njega mislio neznan,,
al neeeema veze posalji ti nama sliku Bruceovog brata hihi
i nema on cacu,,, on je bezgresno zacece hihihi Bruce Almighty

ako nađem sliku stavit ću ju
inače ne znam za članove benda (bruceovog solo) imena jer nisam fan brucea samog, a i ne mogu reći da me to oduševljava iako ima par ok stvari
bruceov čača se zove BRUCE i imam intervju u kojem to piše to sto posto

(a možeš li mi pokazati slučajno sliku tog alexa dicksona i tog rođaka da vidim kak izgledaju pa ću ti znači reći je li došlo do zabune ili ne)
 
Ivan said:
ako nađem sliku stavit ću ju
inače ne znam za članove benda (bruceovog solo) imena jer nisam fan brucea samog, a i ne mogu reći da me to oduševljava iako ima par ok stvari
bruceov čača se zove BRUCE i imam intervju u kojem to piše to sto posto

(a možeš li mi pokazati slučajno sliku tog alexa dicksona i tog rođaka da vidim kak izgledaju pa ću ti znači reći je li došlo do zabune ili ne)
bas me briga kako mu se caca zove e,,,, ne zanimjau me te neke live informacije o njima... drag mi je Bruce a ne njegova neka rodbina jebemu,,, cini mi se da zaboravljas na glazbu oe,, da te vise zanimaju neku podaci pusti,, tebi je vazno kako Bruceov gitaris izgleda i zove se a glazba nista,m, vis kod mene je malo to drugacije pa ti nemam slike od njih dvoje,,,,
 
Aj' ne pilaj ga. Dosadit ce mu za par godina. Jos je mlad. ;)

Po informacijama koje sam dobio Bruce ima sestru, a ne brata. Ima rodjaka koji svira i pjeva u nekom bendu.
 
BoBo said:
Aj' ne pilaj ga. Dosadit ce mu za par godina. Jos je mlad. ;)

Po informacijama koje sam dobio Bruce ima sestru, a ne brata. Ima rodjaka koji svira i pjeva u nekom bendu.
hehe eeh zajebava je on mene dugo sad je dosa red na mene :) hihi ma zajebancija,,, daj mu izvor svojih informacija hihi
 
Dickinson's legacy said:
hahaha u don't know me,, so think again drugi put kad nesto vako budes pisa,,,, if u kill me its selfdefence but if i kill u i call it vengeance my friend,,,,

Ma zajebavam se.
Imas pravo ne poznam te ali znam tko si. Ali zato znam ivana, zato sam to i napisao. Uglavnom to je islo u dzep ivanu :D
 
Dickinson's legacy said:
bas me briga kako mu se caca zove e,,,, ne zanimjau me te neke live informacije o njima... drag mi je Bruce a ne njegova neka rodbina jebemu,,, cini mi se da zaboravljas na glazbu oe,, da te vise zanimaju neku podaci pusti,, tebi je vazno kako Bruceov gitaris izgleda i zove se a glazba nista,m, vis kod mene je malo to drugacije pa ti nemam slike od njih dvoje,,,,

sorry, ali ovo je zbilja nisko. mislim ne kužim, ako bi to trebalo bit smiješno onda neka me netko poškaklja (motikom) da se nasmijem jer zbilja nije.
a to da ti mene napadaš da ja ne slušam dovoljno maidena ili da su mi ovakvi podatci važniji, ma daj molim te. ja to radim samo zato što želim znati više, to ne znači da ja ne slušam maidene, nego sam samo malo jače lupljen maidenima i to je zato. zanimaju me okolo takve stvari ali da zbog toga kažeš da ne slušam maidene je lakrdija.
(bruceovu solo karijeru ne volim)

ostali oprostite što sam toliko offtopic
marinx
nemaš beda, ne ljutim se ja :wink:
 
Ivan said:
sorry, ali ovo je zbilja nisko. mislim ne kužim, ako bi to trebalo bit smiješno onda neka me netko poškaklja (motikom) da se nasmijem jer zbilja nije.
a to da ti mene napadaš da ja ne slušam dovoljno maidena ili da su mi ovakvi podatci važniji, ma daj molim te. ja to radim samo zato što želim znati više, to ne znači da ja ne slušam maidene, nego sam samo malo jače lupljen maidenima i to je zato. zanimaju me okolo takve stvari ali da zbog toga kažeš da ne slušam maidene je lakrdija.
(bruceovu solo karijeru ne volim)

ostali oprostite što sam toliko offtopic
marinx
nemaš beda, ne ljutim se ja :wink:
nisan pokusavala bit smijesna uopce tako da te niko ne triba skakljat samo san rekla svoje misljenje,,, i ovo sve se odnosilo na Brucea a ne na maidene,,,, sooooooo
di san to ja rekla da ti ne slusas maidene pobogu don't twist my words,,,
ja se ispricavam sto si sve krivo svatio e,,, samo ti kazen ako te Bruce solo ne zanima muzicki,,, zasto te zanima kako mu gitarist izgleda sorry stari al meni je to glupo,,, ono,,, pa valjda svi volimo maidene prvo zbog muzike,,,
al dobro to je samo moje misljenje,, jebga,,,
no hard feelings
 
Zato sto joj se pomjesa engleski i hrvatski raspored slova pod windowsima i onda tocka i zarez zamjene mjesta.
 
likvor said:
jel mogu samo pitati zašto toliko zareza zaredom?

To su zarezi koji bi trebali biti unutar same recenice, ali ih stavi na kraj. Npr:

originalna recenica: "nisan pokusavala bit smijesna uopce tako da te niko ne triba skakljat samo san rekla svoje misljenje,,,"

zapravo treba biti ovako: "nisan pokusavala bit smijesna uopce, tako da te niko ne triba skakljat, samo san rekla svoje misljenje, "

:D
 
Back
Top