Maiden quiz

Gul_Ranek said:
To su zarezi koji bi trebali biti unutar same recenice, ali ih stavi na kraj. Npr:

originalna recenica: "nisan pokusavala bit smijesna uopce tako da te niko ne triba skakljat samo san rekla svoje misljenje,,,"

zapravo treba biti ovako: "nisan pokusavala bit smijesna uopce, tako da te niko ne triba skakljat, samo san rekla svoje misljenje, "

:D
hihihi ja se ispricavan al uopce to tako nisan tila napisat :)
kako god vidis da je gori napisano tako san i mislila, nisu se zarezi setali po tekstu,, what u see is what u get
 
ja sam bio naveo da hoću vidjet sliku bruceova gitarista samo da znam je li došlo do zabune oko onoga je li mu brat ili nije, a ne zato što me ne zanima, i nisam rekao da nisam dao šansu bruceovoj solo karijeri ali mi jednostavno ne sjeda, i ne mislim da je onaj lik roy z neki genijalac. pogledao sam i poslušao dosta toga što je radio s bruceom, ali bez uvrede nikako ga ne mogu svrstati među meni bolje glazbenike.
a boli me briga za sve gitariste bruceove solo karijeri osim za janicka i adriana.
ok?
ma da su oni svirali u nekoj rupčagi narodnjake bi htio to čut, ali to je druga priča.

btw čmarec
nije sex sce u životu :wink:
(iako ne kažem da nije bitan)
 
Ivan said:
ja sam bio naveo da hoću vidjet sliku bruceova gitarista samo da znam je li došlo do zabune oko onoga je li mu brat ili nije, a ne zato što me ne zanima, i nisam rekao da nisam dao šansu bruceovoj solo karijeri ali mi jednostavno ne sjeda, i ne mislim da je onaj lik roy z neki genijalac. pogledao sam i poslušao dosta toga što je radio s bruceom, ali bez uvrede nikako ga ne mogu svrstati među meni bolje glazbenike.
a boli me briga za sve gitariste bruceove solo karijeri osim za janicka i adriana.
ok?
ma da su oni svirali u nekoj rupčagi narodnjake bi htio to čut, ali to je druga priča.

btw čmarec
nije sex sce u životu :wink:
(iako ne kažem da nije bitan)
Isusova livada e, nooooo point ,,,
nema smisla s tobon raspravljat o ovome,,, prvo smisao za humor ti je vrlo cudan ,, opustui se malo,, ne bi ti skodilo,,, a i ovo pa sve preozbiljno shvacas jebemu,,, i neman ja tu sta vise rec ,,, sto god da kazen krivo ces svatit,, zato ne zelin vise raspravljat o ovome ja sn svoje rekla,,,
 
Dickinson's legacy said:
Isusova livada e, nooooo point ,,,
nema smisla s tobon raspravljat o ovome,,, prvo smisao za humor ti je vrlo cudan ,, opustui se malo,, ne bi ti skodilo,,, a i ovo pa sve preozbiljno shvacas jebemu,,, i neman ja tu sta vise rec ,,, sto god da kazen krivo ces svatit,, zato ne zelin vise raspravljat o ovome ja sn svoje rekla,,,

da, neke stvari shvaćam preozbiljno
ok kraj rasprave
 
Iron Domek said:
Ne mogu zaboravit.Al meni se cini da je na nekim odredjenim supstancama.Al to je samo moje misljenje... :evil:
e sorry za ovo Dickinson's legacy, malo sam se zajebavo... :) no hard feelings :wink:
 
Dickinson's legacy said:
jesan ja pokazala any hard feelingss???? ja se ispricavan ako jesan hihihi
father forgive me I have sinned
ma nisi pokazala ali mozda si mislila :wink: i naravno sta se ti imas ispricavat :?
 
Maiden croatia said:
Koliko se puta Eddie-ovo lice pojavljuje na The clansman crtežu??? :evil:

jel to neko trik pitanje, zbilja ne znam, koliko se sjećam samo jednom, a neću bit peder i ići provjeravat, 99% sam siguran da sam ja vidio samo jednom, imam i zastavu
 
BoBo said:
Pa ne bi pitao da nije vise od jedan. ;)

Mislim dva puta.

da, ali sam mislio da je to možda trik pitanje, tako da se potrgaš od traženja a zapravo je samo jedan, ne znam
 
http://www.ironmaiden.cmar-net.org/fc-vladowall01.jpg


dakle... Ediievo lice je jedan put....

Onda.... Pogledajte ono iznad stijene sa slapovima oblake i vidjet ćete Eddijev nos, oči, obraze i čelo.....


derekov znak se nalazi na onom okovu za ruku koji mu među nogama dolje leži na podu....

Treće lice nalazi se..., odnono, treće jice je sam slap. Pogledajte ona dva suha kamena sa strane na vrhu su mu oči, gore iznad očiju na onom snijegu ili zapjenjenoj vodi vidi se ucrtan njegov potpis ponovno, kao i one zakovice koje Eddie-u spajaju gornji i donji dio glave. Ono suho ispod dijela gdje se slap račva je Eddiev nos, a ono sve prema dolje s u usta.

OH MY GOOD, OVOG TRENUTKA SAM OTKRIO I PETOG EDDIE-a.!!!

Četvrti Eddie se nalazi umanjen odmah unutar nosa na slapu... Pogledajte sliku i uvidjet ćete da onaj slapić koji se širi ima u sebi nacrtana usta (zatvorena kao na Powersleve-u), a da su one dvije udubine gore Eddieve oči. I onda odmah ispod ustiju i brade tog eddievog lica nalaze se nove oči i (to je taj peti novootkriveni) nos i usta dolje na polovici slapića (ona crta na sredini). Eto... ovo nisam nigdje pročitao, nego sam sasvim slučajno zapazio, pa i ovog petog Eddie-a upravo sada.
 
Back
Top