Maiden quiz

Onih zadnjih 200tinjak piksela te slike su samo zrcalna slika, tako da mi se cini da to Riggs nije namjerno napravio... Pokusavao sam naci sliku majice Clansman na netu, ali bezuspjesno.
 
Iako ce ovo svi znati, ipak cu postaviti pitanje...

Koje gitare tj. marku gitare maideni najcesce koriste na stageu
 
Pilgrim said:
Iako ce ovo svi znati, ipak cu postaviti pitanje...

Koje gitare tj. marku gitare maideni najcesce koriste na stageu

99% vremena Fender Stratocaster, osim Adriana koji lately nekad zasvira na Gibson Les Paulu ili SGu.

Akusticna sto je Janick svira je Gibson Chet Atkins

prije su jos svirali na Ibanez Destroyerima, Dean (bodyshape slican onim kao kod Dimebaga, neznam kako se zovu), Lado Earth, ESP i Jacksonima
 
Snake said:
99% vremena Fender Stratocaster, osim Adriana koji lately nekad zasvira na Gibson Les Paulu ili SGu.

Akusticna sto je Janick svira je Gibson Chet Atkins

prije su jos svirali na Ibanez Destroyerima, Dean (bodyshape slican onim kao kod Dimebaga, neznam kako se zovu), Lado Earth, ESP i Jacksonima

Adrian je svirao na Dean Baby-ju ML (SUNBURST) na 7th son touru, a mislim i kasnije ;)
 
axy said:
Adrian je svirao na Dean Baby-ju ML (SUNBURST) na 7th son touru, a mislim i kasnije ;)
nope, na seventh sonu je svirao na Jacksonu, na Deanu je svirao na world piece touru
 
Snake said:
nope, na seventh sonu je svirao na Jacksonu, na Deanu je svirao na world piece touru

really, provjerila sam i stvarno imaš pravo... :oops: my bad :| LOL
 
Tko je Maidene "počastio" s time da je cijeli koncert s bandom odsvirao u njihovoj majci, a inače je poznat da ne nosi nijednu drugu osim majce sa logom vlastitog banda?

Ime osobe i banda... :suck:
 
:) Niišta od navedenog. Maideni su 80te bili na turneji sa Kissom. U njihovu svlačionicu je prije nastupa došao Gene Simmons, i počeo hvalit Maidenov prvi album. Paul,kao i uvijek, mu je srao da nema pojma njihove pjesme,a on ga je iznenadio rekavši sve stvari sa albuma. Kasnije ga je još Paul isprovocirao da obuče Maiden majcu i .... lik je to i učinio.Nastupio je sa Maiden majcom, iako je uvijek do sada svirao sa majcom od Kissa.
 
Maiden Istra said:
:) Niišta od navedenog. Maideni su 80te bili na turneji sa Kissom. U njihovu svlačionicu je prije nastupa došao Gene Simmons, i počeo hvalit Maidenov prvi album. Paul,kao i uvijek, mu je srao da nema pojma njihove pjesme,a on ga je iznenadio rekavši sve stvari sa albuma. Kasnije ga je još Paul isprovocirao da obuče Maiden majcu i .... lik je to i učinio.Nastupio je sa Maiden majcom, iako je uvijek do sada svirao sa majcom od Kissa.

Mogu zamisliti koliko su fanovi bili zacudjeni. :)
 
@Maiden IstrA
Bit će Brave new world tour 2000./01.,Rock in Rio Festival RJ-Brazil.
S tim da baš i neznam koliko su gdje skupili ljudi.
Znaš li možda koliko je ljudi skupljeno na World Piece touru u Riu 1983.god?
 
Back
Top