Maiden quiz

A da sorry,to je bio samo privatni izlet 1983.god.kako bi uopće upoznali Rio,sijećam se LOL
:edkiss: LOL
 
nije bio đepni nožić kao prvo, provjeri malo bolje

kao drugo za rock in rio 1985 se u brojkama zna pouzdano ovo:
1.4 milijuna ljudi je prošlo onuda u 10 dana trajanja festivala
queen je u prosjeku imao oko 325 tisuća ljudi na svakom od ta dva koncerta + da je nastup queena na rir-u na tv-u gledalo oko 200 milijuna ljudi u 60 različitih zemalja
a ovo za maidene nije pouzdano da je bilo 200 000 1985.
i za bnw tour se govori da je bilo 220 tisuća
 
Bio je džepni nožić...ne znam gdje si ti pročitao da je nešto drugo, ali ja znam iz jako pouzdanog izvora.
- 200 000 ljudi je bilo na Maiden koncertu, što je i bilo pitanje, a i to znam jako pouzdano.ne mogu tvrdit da je bilo TOČNO 200 000,ali približno.
Za Rio 2001. ćeš skoro pa svuda nać da je bilo cirka 250 000 ljudi, ali dosta o tim brojkama, glavno da su skupili ljudi koliko nijedan drugi heavy band nije nikada skupio... :)
 
Maiden Istra said:
Bio je džepni nožić...ne znam gdje si ti pročitao da je nešto drugo, ali ja znam iz jako pouzdanog izvora.

pogledaj 30:55 na dokumentarcu na early daysu. kažu da ga je izvukao iz džepa, ali ne i da je bio džepni. isto tako kažu da je on radio kao mesar, pa šta bi mu onda trebao mali džepni nožić. kaže da mu je ostao od posla.

e kad moramo u tolike detalje :roll:
 
Ok, znam da je to objašnjeno na early daysu, ali ja sam čitao u najnovijem Run To The Hillsu... ali nema veze, sve je to sad povijest :headbang:
 
maiden istra koji je naziv bio za CIPWM? ne mogu se sjetit, a znao sam to prije.
(ne da mi se tražit)
 
Gul_Ranek said:
Usput, neki tvrde da je na RiR-u 2001. nikako nije moglo biti vise od 180 tisuca ljudi zbog sigurnosnih propisa...
To sam i ja nešto čuo, ali svugdje se navodi da je bilo 250000. Sada me samo zanima kako je bilo onima skroz nakraju koji su bili kilometrima udaljeni od pozornice, a kako je bilo onima u prvom redu. LOL
 
Ivan said:
maiden istra koji je naziv bio za CIPWM? ne mogu se sjetit, a znao sam to prije.
(ne da mi se tražit)

nešto sa eagles u nazivu ako se ne varam.. provjerit ću još
 
Dugo citam ovaj forum i kontao sam dali da se registrujem pa eto odlucio sam...
Ovaj tema je mocna pa eto da i ja postavim kakvo pitanje...
Kako se zove tip koji je upoznao Dave-a sa Adrian-om?
 
_MORRISON_ said:
Dugo citam ovaj forum i kontao sam dali da se registrujem pa eto odlucio sam...
Ovaj tema je mocna pa eto da i ja postavim kakvo pitanje...
Kako se zove tip koji je upoznao Dave-a sa Adrian-om?

šta se nisu oni upoznali u shopu gdje su kupovali ploče?? Nisam čitao/čuo da ih je neki tip upoznao...
 
Back
Top