Maiden quiz

Scream for me said:
sve ali sa piece of minda si zaboravio the troopera , on je sviran na svakoj turneji kolko je meni poznato

mislim da je to bila zamka,
pa sam si mi poslao snimku iz beograda, pa čuješ gdje onaj lik viče:''troopera, troopera'',ali ga nisu svirali
 
Samo cetiri pjesme:

Iron Maiden
Hallowed Be Thy Name
The Number of the Beast
Fear of the Dark

Brave New World je svirana na zadnje dvije pa se moze ili ne mora ubaciti na taj popis.
 
BoBo said:
Samo cetiri pjesme:

Iron Maiden
Hallowed Be Thy Name
The Number of the Beast
Fear of the Dark

Brave New World je svirana na zadnje dvije pa se moze ili ne mora ubaciti na taj popis.

a 23:58 i run to the hills na kojima nisu svirane, ako znaš slučajno?
blaze era?
 
BoBo said:
Samo cetiri pjesme:

Iron Maiden
Hallowed Be Thy Name
The Number of the Beast
Fear of the Dark

Brave New World je svirana na zadnje dvije pa se moze ili ne mora ubaciti na taj popis.

znači u globali samo 3, samo mi se čini da će biti glupo ako se krene na turneju za history part 2 bez sviranja ''iron maiden'', ipak ne možeš izbacit ''iron maiden'', ajd hallowed još možda i da, ali ''iron maiden'', pa na koju će onda pjesmu eddie van, ne smiju prekinut tradiciju dužu od 25 godina :(
 
Run to the Hills nije sviran na dvije Blaze turneje.
The Trooper na SIT.
2 Minutes to Midnight na DOD.
Heaven Can Wait 1999. i na BNW.
The Clansman na DOD.


2 Minutes to Midnight je sviran 1993., ali nije bio standardan na set listi.
 
BoBo said:
Run to the Hills nije sviran na dvije Blaze turneje.
The Trooper na SIT.
2 Minutes to Midnight na DOD.
Heaven Can Wait 1999. i na BNW.
The Clansman na DOD.

da pa zaboravio sam da nema heven can waita na rir-u, a za ovo sa 23:58 iskreno se nadam da neće ni ona ni can i play with madness biti svirane na ovoj, nije mi jasno šta njih toliko čuvaj kroz godine a jedan where eagles dare ili revelations ili 22aa, i još masu drugih drže skrivene.
mislim da je vrijeme da ponovno izvedu van TLOTLDR, uopće ne zvuči loše na onoj snimci iz beograda i ne znam zašto ju ne vrate nazad.
ali sigurno da će biti fora vidjet koja će pjesma biti iznenađenje turneje, definitivno je lord of the flies iznenađenje DOTR-, i njime mislim da je završilo brucevo pjevanje balezeovih pjesama, pokazao je koliko je bolji, a sad je vrijeme da oživi svoje stare pjesme
 
BoBo said:
2 Minutes to Midnight je sviran 1993., ali nije bio standardan na set listi.

ali je na a real dead one

1993 je bilo dosta ne standardnih pjesama na set listi i mislim da je to s te strane jedna od boljih turneja maidena, mijenjali su dosta
 
Back
Top