Ljubljana MW meeting

O je*** mu mater, nece valjda padati u subotu...

Cijelu zimu i proljece je 10 stupnjeva toplije od normalnog, jedva da padnu tri kapi kise i bas ovaj cijeli tjedan ce padati... Pa majcicu joj njezinu...
 
Moj plan je prosetati centrom Ljubljane ujutro/rano popodne, zatim natrag u hotel i onda na stadion oko 16-17.

Ili ujutro u centru gdje bi pricekao prijatelje iz Austrije i obisli malo hotele/pubove/mcdonaldse u potrazi za Maidenima.

U slucaju da kisa bude padala onda cijeli dan u hotelu dok kisa ne prestane ili cca. 20 sati. Ne da mi se stajati na kisi 6-7 sati.

Prije koncerta bi trebao biti ispred stadiona, a prije i poslije Maidena na stageu oko mixing deska.

Krecemo sutra oko 14-15.
 
ja s društvancem bi trebao stići oko 13 sati u ljubljanu(uzmeš daš pola sata), pa mislili malo šalabajzati po ljubljani pa se naći s ostatkom društva, mozda i s vami ako mi se netko javi i tak, lagana zahebancija i provod
 
Dickinson's legacy said:
ooooooooooooo vec ga cujen "Im wet, u r wet I dont give a fuck do you???? FUCK THE RAIIIIIN!!" LOL LOL

sorry al boli njih picka kad su oni natkriveni :) ,ja svejedno nosim kakbanicu...

@likvor,ja cu tebe nekak kontaktirat cim dodjem u lj. mozda se i sutra vidimo u gradu,pa se dogovorimo ;-)
 
@ČMARec LOL ah ono je i reka dok je bija skroz mokar Bruce solo jednom prilikom,, i nastavija je koda nista nije bilo,,,, soooooooooo :x a nece mi bit prvi put,, nisan od cukra jebemu :banana:
 
prog.jpg

prg.jpg
 
znači i mogućnost snijega?jebeno. budemo radili snjegoviće. Ma ljudi kaj se bedirate oko prognoze. kao da je točna. ak bu kiša padala bude padala i to je to.
 
imam pitanje, nemojte se smijati molim lijepo! :D

posto sam jaaaako davno bio na zadnjem maiden gigu, jel me moze netko podsjetit gdje ono mixing desk dodje? (pretpostavljam negdje oko sredine stadiona na travnjaku)
 
Snake said:
imam pitanje, nemojte se smijati molim lijepo! :D

posto sam jaaaako davno bio na zadnjem maiden gigu, jel me moze netko podsjetit gdje ono mixing desk dodje? (pretpostavljam negdje oko sredine stadiona na travnjaku)

LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL


Just kidding ... tamo gdje si i pretpostavio.
 
znači od onoga za putovnice nema ništa?
može se sa osobnom?

onda kad je definitivno meeting oko mixing deska? u koliko sati?
i jel se nalazimo prije vani
 
Ma da... Je*ala ih takva Matter of the Beast turneja u kojoj samo dodaju jednu pjesmu sa NOTB-a sto daje sveukupno cetiri pjesme sa tog albuma, od cega tri standardne... Da su ubacili jos 22 Acacia Avenue ili (tesko zamisliti) The Prisoner, dojam bi bio puno bolji.
 
Back
Top