Ljubljana MW meeting

ewox said:
Daaaj,ke paranoje su ovo?!Axy da izvisi...Ma,nema čanse! :wink:
See you hon! :edkiss:
lova je jedini faktor na koji nemogu utjecat... ;) jebga

a neda mi se na žabici vrtit torbu
 
Da se nadjemo ispred ulaza oko 4-5 sati tako da i oni koji idu na tribinu mogu doci, a poslije se mozemo prebaciti negdje oko mixing deska do pocetka koncerta?
 
Je. :D

Bit ce to negdje oko 15 h, dakle.

Kako cemo se naci medju toliko ljudi? Ja imam broj od Axy, Bobota i Ivana, kontaktirat cu eventualno njih pa bi se mogli svi skupa nekako naci... Mozda najbolje da ovi koji idu sa Stipom jave gdje se nalaze pa da se svi nadjemo kod njih.
 
Stipini ce vjerojatno kasnit. ;)

kao sto sam rekao mozemo se naci ispred stadiona prije koncerta, a poslije oko mixing deska dok koncert i probijanje do prvih redova ne pocne.

Ja cu donit opremu za snimanje, pa ako netko nece u prve redove neka snimi koncert.

@Gul ... kao sto sam vec rekao prijatelj ima prevelikih problema (snima 60-70 bootlega godisnje, a u ovih 5 mjeseci samo jedan u sijecnju) pa cemo morati jos malo pricekati. Problem je sto ce trebati poraditi na snimci jer je tiha i to ne mogu bas svi. Probat cu kontaktirati osobu #2, ali i on se zadnje vrijeme ne pojavljuje na netu.
 
BoBo said:
Stipini ce vjerojatno kasnit. ;)

Ako uopće dođu. Naravno da postoji mogučnost da nekog izbaci prije granice. BWHA.
Ako i dođu, ako uđu na koncert. LOL.

:roll: :roll: :roll: :roll:

Ja ipak neidem, ići ću u Veneciju. :cry: :cry: :cry:
 
axy said:
Ja ipak neidem, ići ću u Veneciju. :cry: :cry: :cry:
a ono od neki dan:'' ma uspjet ću ja šta god da dođem do para''
gdje je nestao entuzijazam
 
btw. evo ja naso prijevoz s nekim likom za ljubljanu,40kn povratne u autu na plin :D ,sam da znate prica se po kojekakvim forumima da ce lit ko iz pičke u subotu :evil: (jebote al sam ja prost,tek sad vidim) :evil: :evil:
 
*Wratchild* said:
Evo ako sakupim 200kn možda se vidimo u ljubljani.

ajde skupi te pare pa da zabrujimo ko nikad do sad :metal:

@čmarec - da i ja sam čitao, ali kao da se predkraj dana očekuje poboljšanje vremena i prestanak kiše :)
 
Back
Top