Ljubljana MW meeting

@ivan
:| nisam ništa prosudila na osnovu par riječi koje sam čula od tebe onaj dan u Ljubljani već sam samo rekla da se izgled onog Ivana kojeg sam prvi puta vidjela i imala priliku upoznati u Ljublj.zaista poklapa s ovim Ivanom s foruma čije gluposti( :wink: ) ovdje čitam svaki dan...Hahahaaaa
Ništa drugo!Evo vidiš kako ti uvijek preuveličavaš!Po ovoj sada tvojoj reakciji možeš i sam potvrditi moj prethodni post! :wink: LOL
 
ewox said:
@ivan
:| nisam ništa prosudila na osnovu par riječi koje sam čula od tebe onaj dan u Ljubljani već sam samo rekla da se izgled onog Ivana kojeg sam prvi puta vidjela i imala priliku upoznati u Ljublj.zaista poklapa s ovim Ivanom s foruma čije gluposti( :wink: ) ovdje čitam svaki dan...Hahahaaaa
Ništa drugo!Evo vidiš kako ti uvijek preuveličavaš!Po ovoj sada tvojoj reakciji možeš i sam potvrditi moj prethodni post! :wink: LOL
ma ne, krivo si me shvatila ali mi se ne da objašnjavat

baš sam neki dan odbio ponudu da idem radit ljeto u rovinj, tako da me ipak ne budeš morala gledat/ tuči po guzici :D
 
Ivan said:
ma ne, krivo si me shvatila ali mi se ne da objašnjavat

baš sam neki dan odbio ponudu da idem radit ljeto u rovinj, tako da me ipak ne budeš morala gledat/ tuči po guzici :D

A,da ,tebi se nikada neda ništa objašnjavati 8) ...Baš šteta što si odbio ponudu za posao jer sam ti ja posljednjih par mjeseci puno više u Bregani nego u Rovinju,hihhiiii...Nego,toliko si me se uplašio? :wink:
 
*Wratchild* said:
Da, zaboravio sam te spomenuti :oops: .Također i ja mislim isto za tebe.Dogovorili smo se da ćeš doći malo kod nas u Delnice ovo ljeto pa se počni spremati :) .Vidimo se stari i uživaj!!!

čekaj... jel i screamy dolazi??? pa bit ćemo cijelo veselo društvo ;) lmao ...

Inače, ja ću samo ukratko.
Setlista sranje. Očekivala sam više stvari sa NOTB-a. Ipak sam plakala na Children of the damned i FTGGOG.
Gležanj mi je totalno sjeban. LOL. But it was worth fighting for (kako bi judasi rekli) ;)
Srela sam (redom) Stipu, Čmareca, Ewox, Ranka, Snakea, Ivana, Screamyja, Pharaoha, Vedrana, Wratchilda, Dickinsonicu.
Nisam srela BoBu :( --> a baš tebe sam htjela vidit ;) (nhf ostali)
Tražila sam Mariju ali ju nisam našla - zato sam upoznala njenog brata(!) WOW
I tako. Lauren nisam ni išla gledati, nije mi se dalo. Bila sam na kraju Tidea, iščekujći Maidene. Poslikala Adriana ;) weeee imam filmić sa tenkom, budem postala link ...
To bi bilo to ;)
BoBo pa di si ti bio? triput sam obišla stadion !!!!! i nosila ti 20kn !!!!!
 
axy said:
BoBo pa di si ti bio? triput sam obišla stadion !!!!!

Usao sam za vrijeme Tidea i do Maidena bio iza mixing deska ... ispred satora gdje su prodavali majice i ostalo.
 
BoBo said:
Usao sam za vrijeme Tidea i do Maidena bio iza mixing deska ... ispred satora gdje su prodavali majice i ostalo.

Šteta da se nismo vidjeli... budemo na sljdećem koncu se bolje organizirali ;)
 
axy said:
Šteta da se nismo vidjeli... budemo na sljdećem koncu se bolje organizirali ;)

Moja traljava organizacija meetinga. LOL

Sljedece godine ce biti bolje.
 
hihi mene niko nije naša al glavno da su svi mog blood brothera upoznali hihi ,, iduci put pitajte dickinsonicu i desert rain di san hihihi
e na slikama san vidla da nije baš puno ljudi bilo dok je Lauren pivala,,,al meni je mala zaaaaaaaaaaaaakoooooon e yeaaaaaaaaah hihi
 
ewox said:
A,da ,tebi se nikada neda ništa objašnjavati 8) ...Baš šteta što si odbio ponudu za posao jer sam ti ja posljednjih par mjeseci puno više u Bregani nego u Rovinju,hihhiiii...Nego,toliko si me se uplašio? :wink:
ma ne, nisam zato, nego zato što sam počeo raditi na jednoj mono(a možda će biti kadsnije i više ljudi)drami, a i spremam se za prijamni u rujnu
 
Back
Top