Ljubljana MW meeting

a super mi je što je padala kiša tijekom koncerta, baš je odgovaralo, malo je osvježilo i smirilo neke
 
Sto se Lauren tice, mislim da je stvar u tome sto je sound opcenito bio puno bolji u Ljubljani na stadionu nego u dvoranama (Milano, Beograd).
 
Evo i mene konačno,u djelovima ali kol'ko tol'ko živa! LOL Morala sam cijeli topic pročitati 8) ...i da odmah javim Bobi da je ona mala ricasta ipak bila ewox,tj,ja,Eva,hihiiii!A jebo te,dobro sam i uspjela doci do trećeg reda,jer smo se ja i ekipa tek 10 min.prije samih Maidena počeli gurati u prve redove i kršiti sve pred sobom!! :wink: Na drugoj i trećoj pjesmi horda je bila nesnosna a ja sam se na svoju žalost slučajnošću prilike odvojila od dečka i ostala s frendom iz ekipe!Laktarili su me,cipelarili ali nije to bilo toliko bed...Svi su bili toliko mokri,ja prije konca kupila dvije majice i nisam ih gdje imala staviti,nego,naravno na sebe...tako da sam tri majice imala na sebi koje su se doslovno cijedile po trapericama i martama!Znači,dodatbih 15kg na mojih 50 kila! :cry:
U jednom trenu više nisam od tih svih mirisa i isparavanja trave mogla doći do zraka...frend me obgrlio i tako držao koju minutu dok nisam došla k sebi!Onda sam dva reda iza sebe spazila svog dečka i progurala sa do njega!Naravno,dignuo me je i bila sam preporođena!Došli smo do 3.reda,otprilike...Uglavnom sam sve vidjela...(Čak i kako se Steveu cijedi znoj niz lice)... :pFeeling je bio pre dobar,fotke imam...
Srela sam neke ljude među kojima i Axy i Ivana(dražesan momčić :) )...tražila sam Mariju ali nju ni' sam Bog nebi našao,upoznala sam se s njezinim bratom Ivanom(momak je :p ),čak sam srela volim burek,tj.ona je mene srela(Axy će znat tko je)...
Imam par modrica i iako sam dva puta završila na podu osječam se k'o nova i opet bih sve ponovila!!! :D
 
ewox said:
i da odmah javim Bobi da je ona mala ricasta ipak bila ewox,tj,ja,Eva,hihiiii!

Vjerojatno si me primjetila jer se te par sekundi gledao i razmisljao jesi li to ti ili ne. :)
 
BoBo said:
Vjerojatno si me primjetila jer se te par sekundi gledao i razmisljao jesi li to ti ili ne. :)

LOL joj Bobo :wink: ...vidjela sam jako puno ljudi...više njih su me više sekundi promatrali :) (kao i ja njih) ali jedan lik posebno 8) (to si sigurno bio ti)hihiiii...(ma šala)...
A nemam pojma jer neznam kako ti izgledaš!Stavi svoju sliku da te konačno vidim-o!
:wink:
 
a vidiš ewox to je fora kad se tebe može zamjetit u masi
mala riđokosa i ja sam te odmah skužio
btw hvala za vodu
a ne znam tko je bio samnom kad smo 2-3 lika pitali: ''jel si ti bobo''
zbilja prošlo je dosta od tvoje zadnje slike bobo (zadnje slike na kojoj si ti a ne kolači)
 
koncert OK
bez ikakvog problema sam cijeli koncert proveo u prvom redu :trooper:
setlista sranje. na wrathchild, run to the hills i the number of the beast mi se više povraca
 
Ja sam sa frendom Vedranom iz Ravne gore i nekim tipom iz Karlovca (zaboravio sam kako se zove) bio u drugom-trećem redu točno u sredini na kablovima gdje je bilo budala koje su se tukle laktovima nebili se probili naprijed i izudarali me ko budale sve dok se ja nisam razbijesnio sa svojih 194.cm i 100kg i ˝prizemljio˝ ih na pod.Posljednjih 5-6 pjesama sam proveo malo dalje da se ohladim jer je bilo nemoguće disati.Iznenadila me je Children pjesma, a ostale su bile onako klasične kao i u Ateni.Kasnije smo se vidjeli sa ekipom iz rijeke (Axy, Ranko, Pharaoh i ostali).Sve u svemu koncert je bio j*ben, samo ova balkanska ekipa koja se gurala i radila urnebes kao i u gorici mi je išla na*urac.Šteta što smo došli kasno u ljubljanu pa vas nisam sve upoznao.Je*iga :)
 
Evo da se malo javim poslije koncerta..
Meni je bilo stvarno odlično.. Set lista je bila skoro pa ista kao iz BG-a, ali nije me to smetalo, jer se radi o bendu na čiji bi koncert mogao ići svaki dan pa makar svirali istu set listu..
Zvuk je s moje strane bio odličan, odnsosno puno bolji od onoga iz BG-a.. Jest da se Dickinsona par puta slabije čulo, ali sve u svemu bilo je OK..
Pozdrav Screamu, Axy, Čmarecu, Ivanu i ovom teletu od 100 kg iznad koji je napisao da sam iz Rijeke... :? LOL LOL
 
*Urchin* said:
Evo da se malo javim poslije koncerta..
Meni je bilo stvarno odlično.. Set lista je bila skoro pa ista kao iz BG-a, ali nije me to smetalo, jer se radi o bendu na čiji bi koncert mogao ići svaki dan pa makar svirali istu set listu..
Zvuk je s moje strane bio odličan, odnsosno puno bolji od onoga iz BG-a.. Jest da se Dickinsona par puta slabije čulo, ali sve u svemu bilo je OK..
Pozdrav Screamu, Axy, Čmarecu, Ivanu i ovom teletu od 100 kg iznad koji je napisao da sam iz Rijeke... :? LOL LOL

LOL :shock: LOL LOL LOL
 
hehe ah Ewox jebemu nas su malo jebali na granici ,, nekih sat ipo i kad san došla odma san trčala ko blesava do frenda u prvom redu,, aposli koncerta san odlipljivala djelove s ograde i išla odma ča jer smo u roku od po sta tribali doč do busa,, scars of action heh kliko god da boli svaki put onako ka junački zaboli pojavi se i smile on my face jer se sitin kako je zarađen taj bol hehe ,,čak mi je i šlic od hlača puka hihi LOL
 
a mene ništa ne boli, ja san bila ta koja je nanosila bol LOL LOL
ža mi je, samo san vidila mariju, axy i screamyja jebiga bila san prezaokupirana bruceom i iščekivanjem njegove malenkosti :D
 
hehehe meni je bilo važno samo da ostanen u prvome redu pa san mlatila jedino tipa koji me tija izgurat ,,, :x oooh there is beauty but shurley there is PAAAAIN ;) daaaaaamn ja bi opet :p
 
Ivan said:
a vidiš ewox to je fora kad se tebe može zamjetit u masi
mala riđokosa i ja sam te odmah skužio
btw hvala za vodu
a ne znam tko je bio samnom kad smo 2-3 lika pitali: ''jel si ti bobo''
zbilja prošlo je dosta od tvoje zadnje slike bobo (zadnje slike na kojoj si ti a ne kolači)

vidiš kako sam special :wink: ...

što se vode tiče...you are always welcome :) tek kasnije smo služili da još litru vode imamo u torbi i netaknutu pepsi!Da sam prije skužila dobio biš pepsi! :p
btw:ja tebe nebih nikad skužila,totalno si drugačiji nego na slikama...
U živo si slađi nekako...A čim si mi se prestavio i odmah su mi po glavi prošli svi tvoji postovi LOL i baš se na tebi vidi da si malo,slatko ,razmaženo derište kojem treba dat po guzici... :p

LOL LOL LOL
 
Gul_Ranek said:
I u Bugarskoj je bila ista setlista, izgleda da im se nije dalo uvjezbati jos jednu pjesmu sa NOTB-a... Majcicu im njihovu...

Upravo tako. :wink:
 
Gul_Ranek said:
http://www.radiotangra.com/?page=livereports&lng=en&id=23

I u Bugarskoj je bila ista setlista, izgleda da im se nije dalo uvjezbati jos jednu pjesmu sa NOTB-a... Majcicu im njihovu...

Cini se da cemo tek na slijedecoj turneji dobit pravo osvjezenje set liste... moram priznat da ce mi na toj turneji bit minimum 5 koncerata na "to go" listi :) (sa pretenzijom na jos vise)

A sada me jos dva puta ceka ponavljanje gradiva sa ovom set listom pa mogu pocet ponavljat gradivo sa legendarnih "golden era" albuma :trooper:
 
Screamy said:
e da , ZOKI , bilo mi je neopisivo drago vidjeti te stari !!! :):):)

Da, zaboravio sam te spomenuti :oops: .Također i ja mislim isto za tebe.Dogovorili smo se da ćeš doći malo kod nas u Delnice ovo ljeto pa se počni spremati :) .Vidimo se stari i uživaj!!!
 
ewox said:
vidiš kako sam special :wink: ...

što se vode tiče...you are always welcome :) tek kasnije smo služili da još litru vode imamo u torbi i netaknutu pepsi!Da sam prije skužila dobio biš pepsi! :p
btw:ja tebe nebih nikad skužila,totalno si drugačiji nego na slikama...
U živo si slađi nekako...A čim si mi se prestavio i odmah su mi po glavi prošli svi tvoji postovi LOL i baš se na tebi vidi da si malo,slatko ,razmaženo derište kojem treba dat po guzici... :p

LOL LOL LOL

LOL LOL LOL
ma daj
LOL LOL

brzo procjenjuješ
na osnovu toga što sam se zezao za vodu koju si mi dala
a dobro LOL
 
Back
Top