Ljubljana MW meeting

Gul_Ranek said:
Ma da... Je*ala ih takva Matter of the Beast turneja u kojoj samo dodaju jednu pjesmu sa NOTB-a sto daje sveukupno cetiri pjesme sa tog albuma, od cega tri standardne... Da su ubacili jos 22 Acacia Avenue ili (tesko zamisliti) The Prisoner, dojam bi bio puno bolji.
a dobro to stoji
i da je tehnički koncert bio malo lošiji (posebno kod adriana koji je stalno imao problema s gitarom)
ali meni je ok, svejedno ne bi puno toga promijenilo i da su odsvirali 22AA
samo smo ovako ostali mrvicu razočarani, ali to je stalni problem ne mjenjanja pjesama
a bit će bolje
bar sam bio u prvom redu i slikao se s lauren


a vi ste bili u backstageu s lauren jeli pizzu :wink: :D
 
BoBo said:
Ne vidimo se kod mixing deska. LOL

Vidio sam samo nomad_zadar. :)

a kad si ti bio? prije koncerta oko koliko?

pa mi smo te i zvali i čekali i tražili (par ljudi smo pitali:jel si ti bobo), ali tebe nigdje
pa prije koncerta smo bili ispred stadiona cijenjena preuzvišena gospoda u slijedećem sastavu: mr.dr. čmarec, likvor, ranko, pharoh i ja
a poslije: ewox, axy, ranko, pharaoh
 
likvor said:
Ivane, Bobo ne postoji, on je samo bot na ovom forumu!!! LOL :wink:
a znam baš smo jučer razvili tu teoriju

(sorry što se nisam vratio kad sam otišao vidio sam frenda i onda sam s njim išao u probijanje)
gdje ste ti iekipa završili?
 
Nije bed Ivane, završili smo u gužvi s lijeve strane stage-a, tamo smo se izdivljali, izurlali a ja imao sreće i uletio u prve redove bez pogibelji(i moram se pohvalit, pribavio si adrianov znojnik, dotaknuo sam mene :p), sve u svemu jebeno sam umoran(jebate ta slovenija je mala al ipak imas za hodat i vidit. popeli se na dvorcu na toranj, jebate cijela se vidi).
 
likvor said:
Nije bed Ivane, završili smo u gužvi s lijeve strane stage-a, tamo smo se izdivljali, izurlali a ja imao sreće i uletio u prve redove bez pogibelji(i moram se pohvalit, pribavio si adrianov znojnik, dotaknuo sam mene :p), sve u svemu jebeno sam umoran(jebate ta slovenija je mala al ipak imas za hodat i vidit. popeli se na dvorcu na toranj, jebate cijela se vidi).

a ja dobio trzalicu (iako ih nije bacao)

jel si ti bio u backastgeu? :D
 
likvor said:
Nije bed Ivane, završili smo u gužvi s lijeve strane stage-a, tamo smo se izdivljali, izurlali a ja imao sreće i uletio u prve redove bez pogibelji(i moram se pohvalit, pribavio si adrianov znojnik, dotaknuo sam mene :p), sve u svemu jebeno sam umoran(jebate ta slovenija je mala al ipak imas za hodat i vidit. popeli se na dvorcu na toranj, jebate cijela se vidi).

bila san i ja na lijevoj strani u prvom redu i dotaknula :cry: :cry: :cry: :cry: nickov znojnik... :D
a bilo je predobro iako im je set-lista bila....ah....jao meni :cross:
al neka ja san proplakala kad san vidila bogove, dave mi se čak i smija LOL LOL LOL LOL LOL
 
Mi smo popodne s prijateljima austijancima proveli ispred hotela ocekivajuci Maidene, ali izgleda da nisu bili niti u jednom od ove 3-4 koja smo provjeravali. Kad smo se vratili u hotel pblaci su ponovo dosli iznad Ljubljane, a ubrzo je pocela i kisa tako da smo na stadion dosli oko 20 i usli za vrijeme drugog benda. Vrtili smo se iza mixing deska i vidjeli jedino nomada i njegovog prijatelja.

Probali smo se probiti do prvih redova, ali je bilo nemoguce doci blize od 4. reda. Kako nije bilo niskih ispred nas cura nije mogla nista vidjeti, pa smo za vrijeme Troopera izasli vanka i sjeli na ogradu koja je dijelila stajanje.

Publika s ovih prostora je definitvno najgora. Koncentracija bolesnika je daleko veca nego bilo gdje. Ljubljana je samo potvrdila misljenje iz Velike Gorice. Od sada cu izbjegavati koncerte Maidena u blizini. ;)

Mislim da sam vidio nekoga tko lici na ewox. Niska, mrsava s ricastom crvenom kosom. Nikad je nisam vidio u zivo pa nisam bio siguran. Bila je negdje po sredini 2-3 metra udaljena od stagea na pocetku koncerta, a vidio sam je i poslije koncerta.

BTW ... audio je snimljen ... za dan dva cu znati je li cijeli i kakve je kvalitete. Vidjene su i dvije kamere.
 
Ivan said:
a ja dobio trzalicu (iako ih nije bacao)

jel si ti bio u backastgeu? :D

Jel vas uspio uvesti u backstage?Jel su vam bash maideni dali stvari ili neki njihovi roadiji?Ak je onda super!!!!!
 
@Bobo
Pa i nije bio takav promašaj u prvim redovima, dapače bila je ekipa bolja nego u Zagrebu, barem nije bilo grubog naguravanja makar sam ja par ljudi opizdio što laktom, što rukama, jer su mi išli na kur*c. Koji k*rac se ima neko držati za moju torbu ili se usred prvih redova žvaljakati s curom?Nek si nađu sobu pa nek se j*bu do besvjesti, nek puste nas koji oće u prve redove, i uostalom vidjeti koncert, a ak se nemreš držati u gužvi onda izađeš van. Ja sa svojih 1,85 i 90 kg se komotno povlačim kada vidim da nemrem izdržati, za koji je*eni ku*ac se neki patuljci umišljaju d mogu se ko pijavice primiti za nekoga!Ma mrš u tri p.m.!

Ali nije bilo loše, dapače, bilo je dizanja s podova, razmicanja gužve kada je nko pao itd... solidno je bilo za balkansko okružje.


Što se tiče koncerta, ah jeb'ga!Ja sam se odvalio!
Što se tiče MW meetinga, vidio samo čmareca, ivana, ranka, i stvarno brijem da je Bobo možda fiktivan lik, ili netko drugi :evil: :wink:
 
BoBo said:
Publika s ovih prostora je definitvno najgora. Koncentracija bolesnika je daleko veca nego bilo gdje.

S ovim se itekako slazem. Prije nego sto je pocela Lauren, neka tri tipa (prilicno sam siguran da su iz Hrvatske) su se gurali i tukli, ljudi su se razmaknuli u krugu od 5 metara od njih.

A kasnije, kad su poceli Maideni i kad je gomila krenula, katastrofa. Axy mi je rekla da su ona i njen frend pali na pod u jednom od naleta.
 
up the irons

bobo,care,sto mislis zasto ja nisam htio ici na koncert..ljubljana i jos nogometni stadion..a da o jebenoj set listi ne govorimo..radije odem jednom u prag ili graz nego na ove balkanske derneke...pola ih je ili ludo ili pijano ili oboje..nadam se da se vidimo dogodine negdje pa da se sluzbeno upoznamo...zao mi je sto si putovao iz madjarske a znam da nisi odusevljen
 
up the irons

ne znam kako je bilo u ljubljani ali nekome stvarno treba j..... majku da taj njihov stage ne moze biti visociji..da nesto mozes vidjeti iz 20 reda..ovako pljunes 400 kuna i jos nista ne vidis..katastrofa
 
Da sad ne odgovaram svakome posebno.

Mi smo bili 2-3 puta na podu, ali to i nije toliki problem jer znas da ce ti pomoci da se dignes. Meni nije jasno da ima toliko budala kojima je napeto samo guranje. Jedno je borba da se probijes sto blize stageu, a drugo je cisto guranje i pritiskanje onoga ispred sebe da mu razvalis rebra. U Ostravi ce biti bar 2-3 manji pritisak nego sinoc.

Bez obzira na sve da smo bili pola metra ulijevo ostali bi tamo cijeli koncert jer su bas do nas bili sve niski. Ovako nije imalo smisla promustiti cijeli koncert. Poslije ovakve pripreme Ostrava ce izgledati kao skolska priredba. LOL
 
hihihi jebote ja san rastrgana ko nikad e ,,, dosal u prvi red prije nego je pocelo i ostala tu do kraja al da nije bilo zbog maidena davno bi se makla,, neki jebeni idiot je dosa i usrid maidena me oce izgurat i zalipi se i lupa mi kolinima o ogradu e kad mi se tad nije ništa polomilo nikad neče,,,, na bisu mi se neki tip maka i sta iza mene jer nisan disat mogla više jebote ,, ovu ogradu ću osječat daaaaaaaaaaanima e,,,, dok sidin ok je al cin se maknen jebote,,,,boli svaki pokret e,,, a modrica di se god okreneš i ruka malo porizana od ograde,,,, na svin koncertima do sada me nisi ovako skašili al nije mi bilo na kraj pameti izač kad me oni mali zaštitar pita oče me izvuč e,,,, a children of the damned eeeeeeeeeee uskrsnila san na toj stvari jebemu preeeeeeeeeeejebeno je bilo ....
ma meni je setlista zakon e ,,, i had tears I couldnt cry ... al je bilo znoja i krvi ...a i Lauren mi se nasmijala par puta .... cak san neke rici znala hihi
daaaaaaaaaamn ja bi opet ,, nek je lista ista nek me janezi skaše opet ko crva baš me briga
 
Dickinson's legacy said:
hihihi jebote ja san rastrgana ko nikad e ,,, dosal u prvi red prije nego je pocelo i ostala tu do kraja al da nije bilo zbog maidena davno bi se makla,, neki jebeni idiot je dosa i usrid maidena me oce izgurat i zalipi se i lupa mi kolinima o ogradu e kad mi se tad nije ništa polomilo nikad neče,,,, na bisu mi se neki tip maka i sta iza mene jer nisan disat mogla više jebote ,, ovu ogradu ću osječat daaaaaaaaaaanima e,,,, dok sidin ok je al cin se maknen jebote,,,,boli svaki pokret e,,, a modrica di se god okreneš i ruka malo porizana od ograde,,,, na svin koncertima do sada me nisi ovako skašili al nije mi bilo na kraj pameti izač kad me oni mali zaštitar pita oče me izvuč e,,,, a children of the damned eeeeeeeeeee uskrsnila san na toj stvari jebemu preeeeeeeeeeejebeno je bilo ....
ma meni je setlista zakon e ,,, i had tears I couldnt cry ... al je bilo znoja i krvi ...a i Lauren mi se nasmijala par puta .... cak san neke rici znala hihi
daaaaaaaaaamn ja bi opet ,, nek je lista ista nek me janezi skaše opet ko crva baš me briga

a to ti je jer ja nisan bila kraj tebe bila san spremna ubit bilo koga ko bi me imalo gurnija LOL :banana:
ajmeeeee children......... :cry: isuse kako san cmizdrila (a tila ubijat hahaha)
 
hehehe a ovoge djubretu san glavu gurnila kliko san mogla dobavit a ka je dosa do mene livo malo su laktovi radili jer mi je prije toga svoj masni lakat zabija u rebro i guuura ,,,, ma ok kad neko vidi da ima mista pa se gura al ovaj bi ubija jebemu ,,, gade mi se takvi e,,,,
hihi childrean je bila prejebena da su samo nju odsvirali meni bi dosta bilo eeeeeeee daaaaamn
 
BoBo said:
Publika s ovih prostora je definitvno najgora. Koncentracija bolesnika je daleko veca nego bilo gdje. Ljubljana je samo potvrdila misljenje iz Velike Gorice. Od sada cu izbjegavati koncerte Maidena u blizini. ;)
.

ma kreteni su totalni, iako su u beogradu bili puno žešći. ovdje sam se došao u 5. redu kad je lauren već počela, i uspio se probit do prvog reda na sendvič foru još dok je ona svirala, ali tijekom koncerta me je neki hrvat (totalno pijana debela kretenčina) uhvatio 2 puta za grkljan i počeo gutit, kad je ulovio treći put prebacio sam mu ruke na turčina koji je bio kraj mene, i onda ga je ovaj drapio šakom tako da ga više nismo vidjeli cijeli koncert jer je odletio negdje van
inače, čak bi rekao da su u milanu možda bili žešći kod guranja jer ipak je bila dvorana
a od sad sanjam dan kađ ću otić na koncert maidena i da ću moći bit naprijed a da slušam koncert više nego da se bavim ovim idiotima

inače, s nekim sam pričao i složili smo se da je lauren održala bolji koncert nego ikad
 
Back
Top