Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

ajd da i ja kazem koju pametnu :D jucer smo se scream,scorpyio i ja nasli sa blazeom i richiem (valjda se tako pise :D ) i ono,pili,zajebavali se,bilo dobro :D najbolje je bilo kad smo ja i scream isli blazea vodit u zg sc da ide jest,bio gladan covjek ko izbjeglica LOL LOL LOL ajoooj,al je popizdio kad je vidio guzvu,bas je bio angry 8) 8) a ja i scream se smijemo,hahaha,svasta...

uglavnom ja kad sam doso kuc bilo mi je tak lose jer sam poceo pit od 9 ujutro,4 puta sam bacio rigoleto :oops: :oops: :oops:
 
Gul_Ranek said:
Je ga tko skuzio, prepoznao? Ste se slikali s njim tamo? :D

nije ga bas nitko skuzio,mada je bilo metalaca,koji peznts :D slikali smo se na kolodvoru,evo par slika...
P.S. vidi onu malu iza screama,al bi je ja...:bananabang: :bananabang: :bananabang:
obratite pozornost tko sta pije na ovoj grupnoj slici :D :D



 
Hahahaha! Ova druga slika je zakon! :D Znaci, piva od 10 ujutro, a? :D

BTW, kamo su nestali Rich Newport i menadžerica/žena?
 
and so it begins...


e ovu sliku bih nazvao "Čeka se Stipu Jurasa dok se gleda izvana"

:D


ja i moj frend blaze jedino ne znam ko je ovaj konj što se tu s desnog djela slike naginje...



e ova mala je jednostavno preslatka... hehe


BLAZE BLAZE BLAZE



LEGENDA od čovjeka...


BLAZE BLAZE BLAZE


everibadi tilt yor hed


rogići i to...


gutić jedan za mamu...


oooooooooooooooooooo
 
up the irons

nakon miliona zaradjenih u maidenu ja sam prema pricama iz zadra shvatio da blaze nema u djepu 100 kuna..vjerovatno ce screamy i cmarec to potvrditi..nagradno pitanje ..na sto je blaze sve spizdio..x factor i virtual su prodani zajedno u 3 miliona kopija..da je za svaki dobio kunu to je 3 miliona kuna..a gdje su honorari za koncerte kojih je bilo oko 200...na sto je spickao pare..zene,alkohol,dioonice,biznis,satovi pjevanja ?LOL LOL LOL
 
Hm, malo si pretjerao. TXF je prodan u nesto vise od milijun primjeraka, a VXI je bio prvi njihov album od NOTB-a da nije presao granicu od milijuna. Ali svejedno, da, trebao je dobiti poprilicne pare za to.

Tko zna, mozda je kupio nekakvu kucerinu, zajebavao se, bo... U svakom slucaju, dosta je tuzno da sad mora za ovako "male" pare dolaziti do Hrvatske. Jebote, Severina uzima barem 5 tisuca eura za koncert (samo za sebe)... Strasno.
 
up the irons

Ranko,ne zaboravi the best of the beast,jedno 4 singlica..i toga je otislao par stotina tisuca..budimo iskreni..ovaj tour izgleda kao ajmo zaraditi nesto sitno na staroj slavi..sto ne znaci da ja ne volim i postujem blazea..dapace..ali ovo sve izgleda vrlo tuzno za covjeka koji je 4 godine bio pjevac mega benda kao sto je maiden..
 
Re: up the irons

mirko123 said:
nakon miliona zaradjenih u maidenu ja sam prema pricama iz zadra shvatio da blaze nema u djepu 100 kuna..vjerovatno ce screamy i cmarec to potvrditi..nagradno pitanje ..na sto je blaze sve spizdio..x factor i virtual su prodani zajedno u 3 miliona kopija..da je za svaki dobio kunu to je 3 miliona kuna..a gdje su honorari za koncerte kojih je bilo oko 200...na sto je spickao pare..zene,alkohol,dioonice,biznis,satovi pjevanja ?LOL LOL LOL

da to je istina,nema prebijene kune u džepu!!! mi smo sve placali :( :( :(
 
Re: up the irons

čmarec said:
da to je istina,nema prebijene kune u džepu!!! mi smo sve placali :( :( :(

Nebih bas rekao da nema. Dogovor za turneju je bio da organizator snosi apsolutno sve troskove stoga nije imao u sebe kune i ocekivao je placeni rucak u ZG.
 
Evo Blaze u mojoj dnevnoj sobi na kaucu odmara:



ovo je slikala moja cetverogodisnja kcer:



evo i malo mene s njima:



a ovo je kontroverzni Jack Daniels odnosno ono sto je ostalo od njega nakon 2 dana, znaci nije se toliko nalio:



Sutra je jos cili dan kod mene pa se stigne jos slikati i s kceri.
 
Back
Top