Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

Evo mene, napokon da se javim.
Nisam se skrivala pod nekim kamenom, nego mi stara daje limitirani pristuop na netu zbog računa ;)

Daklem. Riječki konc je otkazan, tj premješten na termin u (nadam se) 11.mjesecu.

Danas ću opet kontaktirati management pa ćemo se dogovorit oko termina. Nadam se da mu je Stipe dao moj novi mail, da ne ostane čovjek paf!
LOL

Imam jedno pitanje za vas. Tj želim čuti vaša mišljenja, zato ću napraviti jednu anketu. Molim da u njoj odgovarate na postavljeno pitanje i obrazložite svoe odgovore (ako vam se da), a ne ovdje.

I da... prvo pročitajte i moj prvi post u toj anketi. Ok?

Thanx.
 
Evo i mene. Koncert je bio uspješan na sve četiri razine:

Preadovoljan ja....
Prezadovoljan Blaze
Prezadovoljna publika
Zadovoljan šef Maya Pub-a.

Ljudi dvjestotinjak, svi troškovi pokriveni i svi sretni. Setlista je uključivala čak 11, umjesto pet predviđenih Maiden pjesama, te Paranoid od Black Sabbatha i Wasted years ponovno. Da nije došla kasna ura bio bi svirao i Clansmana i Angel/Gambler:

Lord of The Flies, Sign of the Cross, Wasted Years, The Trooper, Man On The Edge, 2 AM, Futureal, Como Estais Amigos, Virus, When Two Worlds Collide, Wasted Years.

Ranko je zaboravio nadodati Look for the truth i čini mi se Kill and Destroy.

Predugo bi bilo da sada pišem sve dojmove, ali ovo u Zadru je bilo za pamćenje. Snimano je profi kamerom, a fotki će biti tonu. Zahvaljujem svima što su došli, a zamolio bi usericu foruma dickinsonku da se malo strpi sa onom vijesti što sam joj rekao. Ako se to dogodi, javit ću joj...

Hvala svima iz Drugih gradova što su došli i nadam se da ste uživali.
 
pa prilično sam siguran da K'n'D nije bio...
a look for the truth moram priznat ni njega se ne sjećam...
možda se varam...
al za KND sam dosta siguran :D
 
Ja sam itekako siguran, evo sad sam sjedio s blazeom na kavi i kaže da je look po prvi puta unplugged izveo na turneji tu u zadru... Za Kill također... nakon što su mu svi skandirali da je izvede...
 
Harvey said:
dobio Ritchevu trzalic na kraju :D
lik je car... :D
A to si bija ti!!! prid noson mi je uzea!! ccccccc :x tila san svisnit
LOL LOL
ma predobar koncert, blaze je teškaaa legenda sve je bilo tip-top ja san jednostavno oduševljena :D
 
Re: up the irons

mirko123 said:
na jednoj slici se vidi moja mala necakinja..najmladji fan maidena i blazea
a to si bio ti s malom curicom koja je imala majicu na AMOLAD eddija i znojnike na blazea?? :D :D
mi smo se svi htjeli s malenom slikat hehe :) :wink:
 
up the irons

ne..to mi je bio sogor s njom..njen otac..nisam mogao doci jer imam posla u zagrebu..blaze spava kod nas u kuci..kaze mi sogor da su danas cijelo popodne vjezbali clansmana jer srbi izgleda zele slusati samo maidene
 
dickinsonica said:
A to si bija ti!!! prid noson mi je uzea!! ccccccc :x tila san svisnit
LOL LOL
ma predobar koncert, blaze je teškaaa legenda sve je bilo tip-top ja san jednostavno oduševljena :D

je to san bija ja...
fino pito čovjeka pa ju mi je dao :D
kad pružio ruku da mi ju da se stvorilo još ruku pokraj moje al dao meni jer ga ja pito :D


i btw Malena je uberkewl... :D
mislim da je ovaj frend više sliko nju nego blazea :D LOL
 
jebemu :(

drago mi je da ste se svi proveli samo mi je zao sto nisam bio zbog financija i nekih problema doma ali eto , vidim da ste vi to nadoknadili i jako mi je drago ljudi :):) :)

budite mi pozdravljeni!!

cheers
 
Mislim da ce Cmarec i Scream uskoro naletiti na forum sa dobrim vijestima po njih. :D

Aftermath -> Racunaj na sredinu 11. mjeseca.
 
Back
Top