Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

Maiden croatia said:
Prema svemu sudeći, od prosinca 2007 više nećete imati priliku nikako čuti Blazea u svojoj solo karijeri. Upravo razgovarah s njime telefonski glede ove vijesti. Dakle, ponovno Wolfsbane, a Blaze karijera ide away.

Znači, Zadar (ako se rijeka ne napravi), je jedino mjesto gdje ovako nešto možete vidjeti ikad...

E hebalo mater... Axy, to se mora onda napraviti u 11. mjesecu da se ne desi sranje... Ali, Stipe, zar nije Blaze vec prakticki snimio cijeli novi album?
 
ajd ga pitaj za rijeku ako misli održat koncert negdje drugdje za uzvrat il će vratit pare :(
il kako :(
hehe :D
btw snimku sa radia bi bilo lijepo čut :D
 
a jebemu picku(od axy :x ) ima bus zg-zd 80 kn jedan smjer sa popustom,za 4 sata je tamo,pa ak netko hoce ic nek se izjasn :D
 
Sa Puntamika line je sa popustom karta 140kn, povrqatna dakako. Imate oko 14.30 bus i oko 18h za Zadar. Vozi se 3 i pol sata. Ako tko nema di spavati, uvik ima kod mene negdi...
 
a jebiga ni do para stvar, bar za mene nego obaveze...
:cry:
al eto valjda će ipak opet nazad u 11om mjesecu
 
Pa dosta toga. Ipak će ovo sa Wolfsbane biti samo božićna turneja. Žena ga nagovorila :)

Novi album mu izlazi u ožujku, a na audiciji za bubnjara, preostala su četvorica, pa se sad moraju odlučiti. Za to mu je zadužena žena.
 
Aaa, otišli su Rječani znači :) Još me Ranko zvao dal bi išao, ali stvarno nisam mogao... jebiga, nadam se da će svratit u RI kakoje najavljeno :)
 
Ja sam pred 10 minuta usao u stan! :D Trebalo nam je 4 sata do tamo (s tim da smo stajali sveukupno 40 minuta) te 4 sata za nazad, bez stajanja. Za nazad je padala kisa i puhala jebena bura cijelom magistralom, nije normalno!

Koncert je bio solidan. Harv i ja te jos jedan frend koji je i fotografirao koncert smo uglavnom bili u prvom redu, Blaze nam se stalno sa trbusinom i rukama unosio u lice. :D

Koliko sam ja uspio cuti, sound u Maya Pubu nije bio bogzna kakav, cesto je gitara mikrofonirala.

Setlista odlicna, i to zahvaljujuci Richu Newportu koji se nije dao maknuti sa pozornice, bodren konstantnim pljeskom. Blaze je vec nakon Man on the Edge htio otici, pozdravio je publiku i rekao "vidimo se za sankom", no Rich je nastavljao svirati 2 AM, Futureal, Virus i tako dalje, pa je koncert potrajao skoro dva sata umjesto sat i pol.

Jedan decko je sve i snimio sa kamerom pa ce snimka vjerojatno osvanuti negdje. :D

Ako bude sve u redu, ja sutra (tj. danas) popodne ponovo krecem za Zadar da bih Blazea i ekipu odveo do Rijeke gdje ce sa Fatherima krenuti put Srbije.

Sad idem spavat, Stipe, cujemo se sutra. Tj. danas.

Setlista:
Temple of Rock / Totally Nude / Hey Babe / Lord of The Flies / Sign of the Cross / Regret / Tenth Dimension / Meant to Be / Wasted Years / The Trooper / I Like It Hot / Paint The Town Red / Soundtrack of My Life / Man On The Edge / 2 AM / Futureal / Como Estais Amigos / Paranoid / Virus / When Two Worlds Collide / Wasted Years (ponovo, da :D)
 
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!
Ludnica!!!
Ljudi ludnica je bila!!!
Show do jaja i preko njih =)
Slikao sam pa ču uploadat slike kad dođem kući!!!!
Blaze je legenda!!!! :)
 
dobio Ritchevu trzalic na kraju :D
lik je car... :D


i blaze mi potpiso đitru hehehe :D

fenomenalno bilo...
zvuk nije bio najbolji, al koncert je bio odličan non the less...
blaze je popio 3/4 Jacka tokom koncert:D
odo sad učit imam ispit za par sati :D
 
Super!!!!!
Ja sam dobio autogram i slikao sam se s njim =)
Lik je legenda!!!!!
A najžešće mi je bilo kad mu je neko ukrao Jackia!!!! LOL LOL LOL LOL
A nema šta bili smo najžešća publika! :D
 
e sliko se i ja s njim... :D


jao meni se činilo da će ubit curu u tom trenutku...
mislim da smo ju spasili jer smo počeli pljeskat....
LOL


al ludnica stvarno.... :D
 
up the irons

nazalost zbog posla nisam mogao doci..blaze spava u mojoj kuci..sogor mi je sada javio da blaze jos uvijek spava..ocito je bila burna noc..drago mi je da je sve u svemu bilo dobro i da ste uzivali..eto,sad mi je zao sto nisam upoznao neke ljude s foruma..
 
Back
Top