Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

Mirko -> Naravno, nisam te kritizirao, slazem se s tobom, tuzno je to.

Ovaj tour bas to i je, da... Ali ajde, moramo priznat i da su mu stvari isle prilicno lose u zadnje dvije, tri godine - nije snimio nista novoga, barem dva menadžmenta su ga izvozala samo tako, sigurno su mu i oni izmuzli dosta novca. Kladim se i da je morao iz svojeg džepa financirati snimanje albuma, a to nikako nije jeftin posao, pogotovo ne u zapadnom svijetu. Ja se stvarno nadam da ce od iduce godine krenuti na malo vecu turneju (iako ce i u ova tri mjeseca do kraja godine napraviti dvadesetak koncerata), izdati novi album i da ce stvari krenuti nabolje.

Sto se tice zarade od tantijema za albume, koliko sam ja shvatio, tu za same muzicare nema bas nesto puno para, vecinu pokupi izdavacka kuca. Mislim da je u jednom intervjuu pred 7-8 godina Bruce Dickinson cak rekao da se jedino Steve Harris moze umiroviti kad mu pukne i da ima novca da mu djeca zive komotno, dok svi ostali nisu prebogati.
 
Re: up the irons

clansman_marin said:
Nebih bas rekao da nema. Dogovor za turneju je bio da organizator snosi apsolutno sve troskove stoga nije imao u sebe kune i ocekivao je placeni rucak u ZG.

Da, to isto ima smisla... Cmarec, pitaj Stipu da ti vrati pare. :D
 
clansman_marine
Stari blago ti se.
Blaze u tvojoj kući =)
Črk di ste na onoj 3. slici.
Izgleda poznato.
Da nije ispred lotusa?
 
up the irons

Ranko,nigdje nisam napisao da si me kritizirao..najnormalnije komuniciramo..ne izvinjavaj se...sad je meni neugodno..moramo biti svjesni da su oni svi samo ljudi..ponekad ih mi kroz glazbui idealiziramo a oni su daleko od idealnog
 
Sad je meni neugodno sto je tebi neugodno :D Izgleda da nisam potpuno procitao tvoj post, ali nema veze, sve ok. :D

A sto se tice toga da su oni normalni ljudi sa svojim manama, naravno. Mislim da nikad nisam ni gledao bilo kakve javne licnosti kao savrsene i nepogresive. Recimo, Zakk Wylde sa Black Label Societyjem ima odlicne albume i pjesme. Ali covjek je zadrta americka seljacina i uopce nemam volje citati bilo kakve intervjue s njim niti me zanima bilo sto o njemu jer je takav kakav je.

Blazea ipak dosta vise postujem od toga. :D
 
up the irons

clansman zajebava..to je moj sogor..mora malo braniti blazea..ajde vjezbaj gitaru da napokon odsviramo nekakav tribute to blaze..born as a stranger,stare at the sun i tako to..
 
Blaze je kupio kuću na Gran Canarima, a u ZGB je imao u džepu 5000kn i 200 Eura od mene. Ostatak je kod mene i dat ću mu danas. Možda je škrtav ;-)
 
Flash_666 said:
clansman_marine
Stari blago ti se.
Blaze u tvojoj kući =)
Črk di ste na onoj 3. slici.
Izgleda poznato.
Da nije ispred lotusa?

Je ispred Lotusa je. Neki dan kad je bija kod mene i ima "probu" u dnevnoj sobi bilo mi je nekako neugodno slikati ga i smetati tako da sam samo gleda TV dok su njih dvoje se dogovarali i isprobavali par pisama. Par puta sam onako umoran od neprospavane noci se trgnuo iz sna kad je BLAZE malo bolje potegao i ono sok kad se trgnes iz sna a njih dvoje u mojem dnevnom boravku. U prvi tren mislis da sanjas ali nije. Ma totalno cudan osjecaj BLAZE ima probu u mom dnevnom. Jos sam pod dojmom.
 
clansman_marin said:
......Ma totalno cudan osjecaj BLAZE ima probu u mom dnevnom. Jos sam pod dojmom.

A jadan ti, bas te zalim.... ;o)

P.S. A ja mislio da sam faca kaj sam popio cugu sa covjekom u ZG....
 
up the irons

Maiden croatia said:
Blaze je kupio kuću na Gran Canarima, a u ZGB je imao u džepu 5000kn i 200 Eura od mene. Ostatak je kod mene i dat ću mu danas. Možda je škrtav ;-)
mozda mu je kredit za kucu velik..daj da skupimo svi priloge..nekad je bilo spasimo stipu mozemo sada i spasiti blazea..ipak mi nije jasno da takva rock zvijezda ceka u redu u studentskoj menzi..ili je skrt,ili nema love,ili kao sto kaze moj sogi je organizator(stipe)s njim dogovorio da je sve besplatno za njega..ne morate na ovo odgovarati..nije provokacija..jednostavno mi neke stvari ne idu u glavu..da studenti screamy i cmarec vode blazea u menzu..pa to je za popisati se od smjeha LOL LOL LOL screamy jeli jos u menzi postoje one case vode..jesi li blazeu donio barem dvije case LOL LOL
 
Pa kad malo bolje pogledam to je čudno, ali iznenađujuće pozitivno.. Malo popularnih glazbenika bi pristalo jest u SC-u, većina bi ih tražila puni pansion i slično... a eto Blaze spavao kod clansmana_marina (mog imenjaka ;) ), jeo u SCu za 10 kn obrok i to govori da je obična osoba koja ne mora živjet na visokoj nozi.. mislim da ipak nije škrt.. Ako je već pristao svirat u jednom pubu pred 200tinjak ljudi i kasnije sa fanovima popričat, popit, poslikavat se, mislim da to dosta govori.. čovjek je samo normalna zvijezda :)
 
Ajme Mirko, vama valja sve nacrtati...

Sa čovikom je sve dogovoreno. Ja sigurno nisam zva Čmareca ili Screama da ga ide najesti, nego da se dođu upoznati s njim dok je na kolodvoru, jer sam im na taj način ostvario dio sna. Međutim, puhala je bura, fatheri su malo kasnili jer se dio autoceste zatvorio, pa je Blaze malo ogladnio, a trebao je ručat u Srbiji, pa je Čmarec lukavo pronašao rješenje, kad već ima iksicu. Stoga, mrzim kad neko ide tažiti trn u oku ovoj organizaciji. Želite li da se više ikad ovako nešto desi, onda molim lipo nemojte ovako niske udarce davat. Čisto sumnjam da bi vam iti jedan organizator dopustio ovako neposredan i spontan kontakt sa vašim idolima, a ja sam to napravio sa svima kojih sam doveo u HR, a ne samo s Blaze-om.

Malo mi ide na živce kad Mirko kaže nešto u stilu, kao da ne bi htio mislti da on tu sad nešto sere, ali ovo ono......

Onda radije nemoj govoriti, a ne tako sa ogradom govoriš. To je pomalo pizdunski.

P.S. Pravi junak sve ove organizacije mini turneje je Ranko. Da on na ovaj forum nije postavio onaj post o Blaze akustičnoj turneji, meni ovo nikad ne bi palo na pamet uraditi. Nakon što sam pročitao njegov post, tek mi je tad pala ideja o svemu ovome.
 
( ja poznam Ranka ) hahahah :D

ma Stipe niko ne pljuje po tebi nitko, nego dapače svaka čast u potpunosti...
ono predobro sve... :D
fenomenalno izvedeno sve i dovedi nam ga opet :D
 
ma ti si junak samo šta si nas uspio vratit nazad doma po tom vremenu heheh

RANKO JUNAČE!!!
SPARTAAAAA! ;D

haha :D


baš sam malo gledo slike sa koncerta... predobro stvarno predobro...
iskreno se nadam da će bit i u Labinu/Rijeci :D
 
The Pharaoh said:
Pa kad malo bolje pogledam to je čudno, ali iznenađujuće pozitivno.. Malo popularnih glazbenika bi pristalo jest u SC-u, većina bi ih tražila puni pansion i slično... a eto Blaze spavao kod clansmana_marina (mog imenjaka ;) ), jeo u SCu za 10 kn obrok i to govori da je obična osoba koja ne mora živjet na visokoj nozi.. mislim da ipak nije škrt.. Ako je već pristao svirat u jednom pubu pred 200tinjak ljudi i kasnije sa fanovima popričat, popit, poslikavat se, mislim da to dosta govori.. čovjek je samo normalna zvijezda :)

Jedna stvar me se dojmila kod covjeka puno vise od toga kaj je pristao popiti pice sa nama.

Kada samo ga pitali zeli li u neki bolji lokal ili u neki koji je blizu, jer kod autobusnog kolodvora bas i nema boljih, covjek je ko iz topa odgovorio:"Cheapest."
 
Bilo je odlicno!
pitao sam ga sve sto mi je bilo nejasno i covjek je unatoc vidnom umoru odgovorio na svako moje pitanje , jos mi pokazao sliku motora i svog psa :D koji kralj!

doma sad imam potpisani x factor i virtual 11 a bogami ni blood and belief nije ostao u7skracen :D koji jeben osjecaj je sad gledati na tu predivnu policu
 
eh da samo znaš koji meni gušt ovo gledat...
my.php
[/url][/img]


a inače što si ga pito :D
što ti reko... :D
 
stvari vezane za privatni zivot,maiden eru,solo karijeru,wolfsbane dane,turneju sa maidenima na kojoj je wolfsbane otvarao,za novac koji je zaradio/zaradjuje...i tako dalje

fakat sam ga pitao sve kaj mi je padalo na pamet a covjek je bio korektan i odgovorio na svako pitanje unatoc gladi i umoru...

stvarno nemam primjedbe !!

jos jednom hvala Stipe sto si me obavijestio i time omogucio sve ovo! :wink:
 
Back
Top