Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

pa cuj , trosatni razgovor mi je sad tesko u par recenica ovdje opisati a za vece piskaranje nemam vremena jer sam u skoli na netu posto ga doma nemam
 
ne , nisam htio o tome previse ispitivati no rekao mi je samo da mu je zao sto nisu vjezbali vise za snimanje virtual 11 i da je zato ispao takav kakav je te da su upravo zbog toga neke pjesme uzas zivi (AATG). rekao mi je takodjer da se ekipa znala izgubiti tokom te pjesme kad bi je svirali live od tolikih ponavljanja no rekao je da je ponosan na oba albuma jer ima izvrsnog materijala (posebice na X FACTOR-u)

takodjer je rekao da je sa svima u dobrim odnosima pa tako i sa Nickom :wink: sad ne znam da li je to vise bilo mozda zataskivanje no mislim da covijek od toga ne bi imao nikakve koristi...vjerujem da je sve moguce nesuglasice uspio izgladiti s njim kako je i rekao uostalom...
 
kad smo ga mi doveli u luksuzni arsenal, rekao je da se tu osijeća neugodno, da ga odvedemo negdje gdje izlaze metalci, pa smo išli u Lotusa i kantuna..... a o jučerašnjem party-u čuti ćete uskoro...
 
Maiden croatia said:
kad smo ga mi doveli u luksuzni arsenal, rekao je da se tu osijeća neugodno, da ga odvedemo negdje gdje izlaze metalci, pa smo išli u Lotusa i kantuna..... a o jučerašnjem party-u čuti ćete uskoro...

Volim tako velike, ali skromne ljude.Svaka mu čast i vama svima također.
 
up the irons

ne znam koji k. se ti stipe osjecas ugrozen mojim recenicama..pa ja sam ti na cmaru napisao da ti svaka cast sto si doveo helloween i blazea u zadar..napisao si da serem pa se povlacim...pa evo necu se povlaciti..koji k se predstavljas kao neki mesija koji nam je doveo blazea..ja imam pravo napisati svoje dojmove...mislis da su ljudi idioti..blaze je danas u takvoj fazi karijere da ga jos samo u zadar i zovu...ja volim blazea i maiden i mogu srati koliko god hocu..nisam nikoga htio povrijediti..to sto se ti prepoznas u svakoj recenici to je tvoj problem i to puno govori..uostalom nigdje nisam vidio da si spomenuo ljude koji su ti pomogli oko blazea..vidio sam samo napise,zadovoljan stipe,zadovoljan blaze
 
Pa ti svi ljudi su na ovom forumu i što imam ja u njihovo ime govoriti, kada su oni svi tu..... na kraju krajeva, boško ga je platio, a ne ja... stoga, on ga je doveo, a ja preporučio.

Ja se samo ljutim opravdano što se postavljaju neka pitanja sa očitom namjerom dizanja tenzija. Blaze je bio, bilo je ok... i što sad?

P.S. Nije mi se cilj više svađati.... ova je stranica za prijateljske spike i ako neko treba izisti govno, neka onda to budem ja.

Dobro, kriv sam za sve loše što se ikad ikom dogodi i tako će uvijek biti. Zadovoljni? :)
 
U Rijeci 16.11. u Zagrebu 17.11. Jedini dostupni datumi za večeras. Rekao mi je to Blaze sada na odlasku. Svih vas je pozdravio i šalje vam pusicu :)

Ako netko želi neka prevede sve forume di se spominje koncert. Blazeu bi bilo drago to sve pročitat. Pa nek mi pošalje na mail :)
 
uff a može da eventualno napišemo komentara par na engleskom? :D
mislim ono prevodit je tlaka... :D
a napisat tekst još ajd :D

tj. naše dojmove koje smo iznijeli po forumu al ono.. . :D
debilno sad prevodit :D
bar meni :D
 
up the irons

Maiden croatia said:
Pa ti svi ljudi su na ovom forumu i što imam ja u njihovo ime govoriti, kada su oni svi tu..... na kraju krajeva, boško ga je platio, a ne ja... stoga, on ga je doveo, a ja preporučio.

Ja se samo ljutim opravdano što se postavljaju neka pitanja sa očitom namjerom dizanja tenzija. Blaze je bio, bilo je ok... i što sad?

P.S. Nije mi se cilj više svađati.... ova je stranica za prijateljske spike i ako neko treba izisti govno, neka onda to budem ja.

Dobro, kriv sam za sve loše što se ikad ikom dogodi i tako će uvijek biti. Zadovoljni? :)
pa ni ja se ne zelim svadjati..ja ako sam sto napisao u zajebanciji nisam nikoga htio povrijediti a ti si meni napisao da pisem sranja i da se ponasam pizdunski..oprosti stipe,ti si na forumu pisao takvim nacinom kao da si ga osobno doveo,platio,hranio i jos nama jadnicima omogucio da se slikamo s njim..meni je samo bila smijesna studentska menza..nije mi na kraj pameti tebe provocirati..ja sam iz tvog pisanja shvatio da si ti doveo blazea
 
up the irons

da prijedjemo na ozbiljnije teme..stipe,sto je rekao blaze za srbiju..koliko je bilo ljudi..kakva atmosfera?
 
Ljudi kao kod nas, u Novom Sadu malo manje.... atmosfera super, svirali su i Clansmana. Organizatori prezadovoljni. Srbi će ga zvati i u trećem mjesecu s cijelim bandom, a i ja nešto kemijam za te datume u Zagrebu. Nadam se da će to biti napravljeno. Želi Father i Rising Dream za predgrupe i tako će i biti.
 
Super je što mi je harvey poslao svoj komentar svega na PM. Ako tko ima još želju tako nešto napisat na engleski, samo neka mi pošalje.
 
Stipe, daj kad ga budes kontaktirao za ove koncerte u 11. mjesecu, podsjeti ga da uzme par desetaka dvd-a Alive in Poland sa sobom jer vlada stanovita potraznja za njima. :D
 
yup...
tu u rijeci nisam našo nigdje za kupit...
a ako je neka okej cifra ne bi se žalio da direkt od njega kupim :D
 
Back
Top