Blaze Bayley ---> BLAZE BAYLEY u Rijeci ;)

Screamy said:
jebiga,meni je drago da je ispalo ovak cisto zato sto nemam trenutno financija za sve te koncerte. purple ce me kostat prevec pa mi ovo super pada...

sorry ljudi

također...i meni je ista stvar...samo ja idem na disciplinu kičme u zg :D
 
mogu čak reći da su neki ljudi odahnuli, jer je 16.11. Helloween/Gammary u Budimpešti, a nisu htjeli ni jedno, ni drugo propustiti. Doduše, znam takvih 7 ljudi, a i to je nešto...
 
Evo i malo ekskluzive oko BLAZE BAYLEY benda

A pazi ovaj e-mail koji sam upravo dobio od izgleda sad bivseg gtariste Blaze Bayley benda Rich Newport-a:

hi marin!!thanks for your mail and everything else.........i wanted to let you know that i have quit the blaze bayley band........last friday to be precise
we or blaze was angry at me for stupid reasons and insulted me beyond any reconcilliation so i quit
ok man just thought you might want to know!!!
cheers to you and family!!!

Imate li komentara na ovo??? Jebote taj Blaze mjenja gitariste kao carape. Neznam sto bi rekao na ovo.
 
Re: Evo i malo ekskluzive oko BLAZE BAYLEY benda

clansman_marin said:
A pazi ovaj e-mail koji sam upravo dobio od izgleda sad bivseg gtariste Blaze Bayley benda Rich Newport-a:

hi marin!!thanks for your mail and everything else.........i wanted to let you know that i have quit the blaze bayley band........last friday to be precise
we or blaze was angry at me for stupid reasons and insulted me beyond any reconcilliation so i quit
ok man just thought you might want to know!!!
cheers to you and family!!!

Imate li komentara na ovo??? Jebote taj Blaze mjenja gitariste kao carape. Neznam sto bi rekao na ovo.

da je to njihov problem? :?
 
da... i ja dobih taj mail.... baš me začudilo.... ali sa blazeove strane i rekli su mi da će mi pojsniti o čemu se radi za par dana i da već ima nekog gitarista, koji, usput, nije europljanin, dakle izgleda da ga je plaki nogirao.
 
Prvi krivi potez koji je napravio je taj da je dopustio da Jeff Singer i Rob Naylor odu. Drugi krivi potez, jos gori, je taj da je dopustio da odu Steve Wray i John Slater.

Nakon toga je bend u biti postao kolodvor za privremene muzicare. I nije to jos prestao biti, ocigledno.
 
up the irons

tako je..to je bio pravi bend..decki su stvarali i svirali odlicno..napravili su tri odlicna albuma..tko zna koji su bili razlozi ali bojim se da blaze takvu ekipu nece vise naci..jos bi se moglo naci zamjene za jefa i naylora ali ova dvojica gitarista su bili pravi i prevazni za bend blaze
 
Naravno, ali Jeff Singer se tako najebao majke na onom bubnju da ne znam tko ga moze zamijeniti. Mislim, lako za studijske albume, tu se moze nasnimiti sta tko hoce, ali poslusajte As Live As It Gets. Bez greske. Jebaona.
 
jebote dok ih vidis live izgledaju strašna ekipa ,,šteta što to ništa dugo ne traje kod Blazea.. skupi dobre ljude al ih nemože zadržat .. stalno iz početka ide ...
 
Evo mene, nisam umrla.
Mada bi Blaze mogao kad ga dohvatim.

Bogati, najrađe bi plakala. Sve je bilo crno na bijelo, a on otkazao.
Lijepo ću tražit da mi smanji cijenu za 3 mjesec kad bude došao.

Uglavnom,.
16. se u Labinu radi metal fest o kojem će Vas Leon (undhriell) detaljnije izvjestit budući sam njemu to prepustila, a ja samo dovodim 3 benda.
Nadam se da ćete se barem tamo pojavit, a Blazea puštamo za 3 mjesec. I ovaj put ću tražit unaprijed potpisani ugovor da ne bude ovakvih sranja.
Uć ću u povijest ko prva maidenovka koja je tužila blazea.
jok jok jok

INAČE nadam se da ste mi svi ok, živi i zdravi.
 
a ipak živa...koliko vidimo da je jako angažirana i samo...koliko se ta žena trudi!!!
ali jok jok,nećeš mi ni taknuti Blazea :wink:
LOL
u neku ruku i bolje za na godinu otkazati neke stvari,barem iz moje perspektive... 8)
 
samo da ne zatrudni od velikog truda hehe LOL ko će nan unda dovest Blazea opet LOL
ma je neka i za dodgodine ostane nešto koncerata ;) sad se imamo čemu veselit :)
 
evo najavica za prvi labinski mini metal fest koji će se održati u prostorijama KUC Lamparne 17.11 ljeta gospodnjega 2007
Svire:
Skepsis + (mislim da netreba opisivat )
Monox (rijeka, thrash/death metal)
Diamond Dust (rijeka, heavy metal)
Grief Charisma (labin, melodic progressive death)
Omega Lithium ( umag, industrial/gotic metal)
Holivud Ribe (labin, hard rock/metal)

upad nekih 20 kn brijem, lol nek neko dođe da ne propadne cjela spika LOL
 
Back
Top