Turneja 2008.

hompage.jpg


jedino ne kuzim zast ispod plakata pise : iron maiden,killers,the number of the beast,piece of mind,powerslave,somewhere in time i ssoass!!!

to je 7 albuma!!!

a na ironmaiden.com rod je nesto kroz text rekao da ce svirati :
run to the hills
aces high
clairvoyant
2 m t m
revelations
wasted years
hallowed be thy name
Powerslave
can i play with madness
Iron Maiden
rime o t a m
trooper
heaven can wait
afraid to shoot strangers
fear of the dark

i jos kolko sam skuzio da ce mjenjat setlistu kroz koncerte...
 
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeenooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kvragu! Bas sam se bio napalio kako cu otici na prvi koncert na turneji i tocno sam si mislio da ce bit nesto na tocno dijametralno suprotnoj strani zemaljske kugle od mene! :x :cry:

Nista, morat cu ipak pricekat Europsku turneju :roll:
 
ma daj, pa australija ti je odmah tu, od krapine pa desno pa pičiš dok ne vidiš klokane i ine tobolčare. :wink:
 
aj nadajmo se da će mjenjat setlistu kroz turneju,bilo bi glupo cijelo vrijeme jedno te isto tuč
 
Kako jebeno jak poster!

Rotiranje setliste? Ne mogu vjerovati.

Ovdje je cijela vijest, procitajte. Avion bi trebao ovako izgledati (primijetite da dolje pise artist's impression, dakle jos uvijek nije uređen ni ofarban taj avion):

757.jpg


Cmarec -> Falio si jedino za Afraid to shoot strangers, to nece svirati, rijec "shoot" vjerojatno nije natuknica. :D

Likvor -> Molim te razdvoji onaj dugacki "jebeno" tamo negdje nakon osmog "o", da stranica izgleda citljivo. :D
 
meni sve izgleda citljivo, tj. stranica nije razvučena.

rotiranje setliste?da ziher......nekak sam skeptik :roll:
 
Da, nakon pocetne euforije, nisam bas nigdje u onom clanku nasao da ce se setlista rotirati.

SIT je lagano zapostavljen ako ce ovo biti definitivna verzija setliste, volio bih da ubace Stranger in a Strange Land. Powerslave je fino zastupljen sa cetiri pjesme, daj boze da pjesma Powerslave stvarno bude odsvirana. SSOASS je isto ok, The Evil That Men Do smo culi na ovoj turneji pa je ok da stave ove dvije, iako bih radije cuo Infinite Dreams nego Can I Play...

Ali eto, uz pozornicu sa World Slavery Toura, mislim da bi se carolija mogla ponovo ozivjeti.
 
Ma meni uopce i nije toliko vazno sto ce svirati no nije da i ja nebih voljela cuti Stranger in a Strange Land :D ...hehee...
Maideni su Maideni,vazno je da su svi na broju i da tuku...pa makar bilo jedno te isto(sto ne vjerujem da ce biti :wink: )

btw.onaj 757 bi izgledao preee ludo onako ofarban...woooww...
(jedva cekam da se popnem u njega,heheee :wink: )
 
da, poster izgleda super

a očito sviraju prvih 7 albuma + fotd
eventualno izuzev killersa
a dobro ako tako mora biti
ja sam se nadao turneji samo 3 albuma
ali će svejedno biti predobro
 
ODLICNO! :)

veseli me cinjenica da ce svirati stvari sa prvih 7 albuma jer je moguce da cu cut neke stvari koje sam ranije propustio
 
SIT je malo zapostavljen kako je Ranko rekao, a po meni bi bilo bolje da sviraju stvari sa 3 albuma (Powerslave, SIT, 7SOA7S) Već je bio Early days Pt. 1 nema baš smisla ponavljat, ko je vidio je je vidio, ko nije nije (ja nisam LOL )
 
Iron Maiden will headline the Metal Day at the Rock in Rio festival in Madrid and Lisbon as part of their recently announced Somewhere Back in Time tour. Apparently those are the only shows the band will do in Spain and Portugal.
 
Back
Top