Turneja 2008.

Wacken mi je predaleko, iako Stipe nudi dosta jeftin aranzman (350 kn ako se uplati sad, godinu dana unaprijed, sto mi je ipak predaleko za bilo kakve konkretne odluke), a ni ne da mi se biti tamo tri dana, nisam ja tip za to. Spavati u satorima mi i nije problem, ali vjecno paziti gdje su mi stvari, s kim sam, to mi se ne da.

Tako da se nadam da ce uletiti nekakav koncert na kojeg balkanska stoka nece ici (i naravno, neki blizi na kojeg ce stoka ici, pa nece ici na onaj prije spomenuti :D).
 
Prema riječima Steve-a Lazarus-a turneja 2008 u Europi počet će s istočnom Europom, u skladu Behind The Iron Curtain... Ja se čak nadam da bi Hrvatska mogla biti među prvima, ako ne i prva....
 
Kako sada stvari stoje, ovako će izgledati dio 2008 turneje. Izvor je jeben i ovo je kao 100%, ali još nije potvrđeno na njihovom web-u.

Wacken će biti grand finale turneje, zadnji koncert.
Turneja će početi u siječnju u Brazilu, a špekulira se, ikao će 2008 Rock InRio biti u Madridu, da će se raditi dvostruki u Riju, samo zbog toga jer su Maideni izrazili želju.

Australia... drugi mjesec, iliti veljača: Perth, Melburn x 2, Sydney x 2.

Toliko sam za sad saznao.

Europa počinje početkom šestog mjeseca s istočnim blokom.
 
Wacken? 99 eura za 3 dana? No shit.
Ja bi išla onda definitivno. Trebam položit lovu u banku. LOL.
Uz lijepu našu, naravno.
Planira možda ko tamo ići?
 
The Pharaoh said:
Taj sam! Zoki, Vedran i ja već uplatili za karte i put ;)

:bananallama:

hmm.. a zašto si uplatio godinu dana unaprijed? LOL

i pitanje što se tiče tvoje tj vedranove pozivnice meni da odem s vama na MC - ja bi išla i sve to skupa ali mi javite koliko ti treba dat love za benzu i ta sranja. i da, kolko je karta za samo jedan dan? Nakon toga bi mogla s vama odmah nazad u Delnice pa da i tamo se zapijemo ;)
Ko još ide s tobom osim miniguna i zokija??
 
axy said:
hmm.. a zašto si uplatio godinu dana unaprijed? LOL
Puno je povoljnija ponuda, pa.. :)

axy said:
i pitanje što se tiče tvoje tj vedranove pozivnice meni da odem s vama na MC - ja bi išla i sve to skupa ali mi javite koliko ti treba dat love za benzu i ta sranja. i da, kolko je karta za samo jedan dan? Nakon toga bi mogla s vama odmah nazad u Delnice pa da i tamo se zapijemo ;)
Ko još ide s tobom osim miniguna i zokija??

Meni je za sada auto pun. Zoki ne ide samnom. Idu moj bratić, frendica, Snake i Vedran. A Vedran je mislio da se ne može u SLO s putovnicom pa zato Snake nije trebao ić (jer nema putovnice) ali na kraju se ispostavilo da može, pa... Ako netko odustane ja ti javim pa možeš s nama. OK?
 
po zagrebu svi živi pričaju da su maideni tu 100% u 3. mjesecu :shock:
kak smo mi napredni
 
The Pharaoh said:
@axy - frend iz Delnica :)

Lol kako mi se uvijek potrafi kad tebi odgovaram na post da svira Kreator Violent Revolution LMAO LMAO
(i wonder why)

anyways, da te obavijestim da bi ja došla u petak popodne do delnica (ovaj petak) ako vama tako štima.. pa da si popijemo i zahebavamo se do subote i onda drito na MC... ako imate mejsta idem s vama ako ne idem u Ri ili negdje busom--- jel može?

(po mogućnosti javi na mob jer do sri više neidem na net - zadnji ispit ccc)
 
Evo potvrde za Australiju (sa Maidenfans.com):

--
METAL gods Iron Maiden will play in Melbourne in February. The British band will be at Rod Laver Arena on February 6 as part of its first Australian tour in 15 years. Singer Bruce Dickinson, now a licensed pilot, will fly the band to Australia. The group is customising a Boeing 757 to fit 60 band and crew and its trademark enormous stage show as part of their 2008 world tour.

Dickinson is a full-time pilot for Astraeus airlines. "Most of my holidays are planned around going on tour with Iron Maiden," Dickinson said yesterday. Tickets go on sale on September 27 through Ticketek.
--

Covjece... Kastomiziraju Boeing 757! :D Haha! :D
 
pa onda možda bude i bruce fly za zg
počeli su povečavat broj tih bruce letova na koncerte
 
Back
Top