Turneja 2008.

Ako bude u Hrvatskoj ili Sloveniji onda ce vjerojatno manje njih ici negdje drugdje, pa ce i koncerti u Madjarskoj ili Austriji biti podnosljviji. ;)
 
P.S. Rod mi je to rekao.... spominjao je i Australiju i da se dvoji oće li tamo početi ili u Brazilu a za Englesku je rekao da mu Wembley nije zanimljiv i da ide na Hyde park i da će to biti jedini koncert tamo najvjerojatnije. Za hrvatsku neću ništa javno govoriti. Tebi ću Bobo poslat pm u svezi toga za par dana da vidiš što mi je o tome napisao Rod, te Steve Lazarus (čekam lazarusov mail, jer dogovaramo nešto jako zanimljivo).
 
Maiden croatia said:
P.S. Rod mi je to rekao.... spominjao je i Australiju i da se dvoji oće li tamo početi ili u Brazilu a za Englesku je rekao da mu Wembley nije zanimljiv i da ide na Hyde park i da će to biti jedini koncert tamo najvjerojatnije. Za hrvatsku neću ništa javno govoriti. Tebi ću Bobo poslat pm u svezi toga za par dana da vidiš što mi je o tome napisao Rod, te Steve Lazarus (čekam lazarusov mail, jer dogovaramo nešto jako zanimljivo).

Bilo je samo pitanje hoce li turneju poceti 2008. ili zavrsiti 2009. u Australiji odnosno J. Americi. Nece tamo ici tijekom zime. U Sj. Americi i Europi ce biti tijekom svibnja - rujna. Jedino mi nije jasno kad ce u Sj. Ameriku kad su krajem srpnja, odnosno pocetkom kolovoza u Njemackoj, a svi ostali vazniji festivali u Europi su u lipnju.

Sto se tice Londona vjerojatno im je Hyde park isplativiji od Wemblyja, odnosno Wembly je preskup za organizaciju. Naravno da ce im to biti jedini koncert kad su takvu praksu imali zadnjih par godina (Reding, Donington).
 
BoBo said:
Bilo je samo pitanje hoce li turneju poceti 2008. ili zavrsiti 2009. u Australiji odnosno J. Americi. Nece tamo ici tijekom zime. U Sj. Americi i Europi ce biti tijekom svibnja - rujna. Jedino mi nije jasno kad ce u Sj. Ameriku kad su krajem srpnja, odnosno pocetkom kolovoza u Njemackoj, a svi ostali vazniji festivali u Europi su u lipnju.

Sto se tice Londona vjerojatno im je Hyde park isplativiji od Wemblyja, odnosno Wembly je preskup za organizaciju. Naravno da ce im to biti jedini koncert kad su takvu praksu imali zadnjih par godina (Reding, Donington).

pa ako se sjetiš prošlogodišnje turneje, ona je počela u kasnom ljetu u Americi i sve je bilo ok.... ne vidim tu problem.
 
p.s. - ne znam što je ovo s kvotanjem.... ali uredno stisnem citiraj i pišem... ne želi kvotati ispravno.
pps - neću vas previše zamarati svojim postovima, ali ako s vremena na vrijeme ulovim neku važnu vijest ili onu koja bi svima koristila, zašto je ne podijeliti sa svim fanovima.

pppps - moram vam se pohvaliti... Na moj račun u zagrebačkoj banci upravo je sjelo 20 funti s računa nikog drugog nego Steve Harrisa i mislim da je ovo vrhunac u mojoj fanovskoj karijeri da mi neko takav plaća da radim za njega, odnosno njegovu kćer... Uglavnom, sorry što se kurčim, ali ushićen sam i moram to s nekim podijeliti. Jeeeeeee

Danas idem u Zagreb, ali čim uzmognem skenirat ću to i pokazati vam. Mislim da ću taj prvi račun uokviriti doma na zidu...

jeeee
 
Maiden croatia said:
pa ako se sjetiš prošlogodišnje turneje, ona je počela u kasnom ljetu u Americi i sve je bilo ok.... ne vidim tu problem.

Pocela je sredinom srpnja (15. u Bostonu).
 
Maiden croatia said:
p.s. - ne znam što je ovo s kvotanjem.... ali uredno stisnem citiraj i pišem... ne želi kvotati ispravno.

"Disable BBCode in this post" ti je bilo selektirano kad si poslao poruku (ispod edit boxa).
 
Ovako trenutno 'izgleda' turneja 2008.(napominjem,ovo nije nista sluzbeno,nego najave,spekulacije i glasine od strane fanova,managmenta i clanova benda!)

Jan/Feb , South America (speculation)

SAO PAULO
RIO
BUENOS AIRES
SANTIAGO

Feb/Mar Australia (almost confirmed)

MELBOURNE x2
SYDNEY x2
PERTH

April Japan (speculation)

TOKYO
OSAKA


May/June USA/Canada (speculation)

Usual suspects

QUEBEC
MONTREAL
CAMDEN
HARTFORD
TORONTO
EDMONTON
CALGARY
MSG
DENVER
IRVINE/LOS ANGELES
SAN ANTONIO

June/July EUROPE (speculation plus one confirmed)
Based on what Bruce said about Pyramids, ancient mariners,

GOTHENBURG - Uvellii Stadium?
STOCKHOLM - Olympic Stadium ?
HELSINKI - where ?
NORWAY - somewhere between Bergen and Oslo ?
ENGLISH MUDDY FIELD (Knebworth?, Hyde Park?, Wembley?, Glastonbury?)
PARIS - Bercy or Parc Des Prince
ITALY - where, Milan or Monza ?
SPAIN (Barcelona or festival not sure)
HOLLAND (festival probably) - Weert ?
SWITZERLAND (festival probably)
BELGIUM (festival probably)
DENMARK (Roskilde possibly)
ATHENS
CROATIA (possibly)
POLAND (possibly)

1 confirmed gig so far and only German gig:

2008-07-31 to 08-02 Wacken Open Air

To je lista sa IMOC foruma,tako da bi i 'sluzbena' lista trebala biti barem slicna ovoj. :D

Thanks to John-Stevehunter for making the list
 
Kristijan said:
Thanks to John-Stevehunter for making the list

LOL

Ma daj. To su samo njegova nagadjanja. Kad je to sastavio? Prije dva dana kad je objavljen Wacken? :wink:
 
BoBo said:
LOL

Ma daj. To su samo njegova nagadjanja. Kad je to sastavio? Prije dva dana kad je objavljen Wacken? :wink:

On je zapoceo temu i objavio pocetni popis gradova,a ostali fanovi su nadopunjavali listu sa glasinama koje su culi,uglavnom ono sto je Bruce objavljivao na koncertima tokom zadnje turneje,zakljucno sa Brixtonom.
Prosle godine je takodjer bila objavljena lista slicna ovoj,i moram priznati da je bila skoro 100% tocna...
 
Pa lista je logicna, ali je jos daleko i od glasina. Za Australiju vjerjuem da ce se vrlo brzo znati jer su fanovi nestrpljivi i vjerojatno ce koristiti sve moguce kontakte da dodju do informacija.

Sto se tice Europe nije tesko napraviti listu kad se zna da ce svugdje biti jedan koncert ako ce biti festival. Ja bih na tu listu dodao Cesku i Madjarsku/Austriju, a moguce i Bugarsku. Prevelika je ovo turneja da bi bila samo dva koncerta u istocnoj Europi.

Dojavi ako nesto saznate jer vecina nema pristupa zatvorenom dijelu IMOC. :)
 
up the irons

bojim se da ce to biti turneja velikih festivala..neda se gospodi svirati za 5-6ooo tisuca ljudi..odsviraj 10 koncerata u europi,stavi pare u djep i bjezi..nadam se nekakvom pragu ili becu,budimpesti,a za zagreb mi je tako svejedno..divljaci su,bobo,ne samo u prvim nego i u desetim redovima
 
Ja sam ozbiljno počela razmišljati o Wackenu na godinu,još nikada nisam bila i baš me zanima kako to Njemci rade...
Što se ovih pretpostavka za Hr.tiče...well,nadajmo se...
 
Re: up the irons

mirko123 said:
bojim se da ce to biti turneja velikih festivala..neda se gospodi svirati za 5-6ooo tisuca ljudi..odsviraj 10 koncerata u europi,stavi pare u djep i bjezi..nadam se nekakvom pragu ili becu,budimpesti,a za zagreb mi je tako svejedno..divljaci su,bobo,ne samo u prvim nego i u desetim redovima
Da si ovo o gospodi i parama u dzepu rekao pred tri tjedna, pokopali bi te ovdje... :D
 
up the irons

pokopati ce me i sada...ustvari,njima se ne da svirati,ali zbog fanova rade golden years turneju LOL LOL .....da bi ti i ja mogli cuti live the evil that man do jos jedanput...salim se..nadam se stvarno dobrom set listu..otici cu na sve sto bude relativno blizu i da nije veliki festival..wacken je daleko i biti ce 100 000 ljudi na maidenima 100 posto
 
Back
Top