pocelo je pocelo ... turneja 2006.

BoBo said:
Zahvaljujući neuzvraćenoj ljubavi i poštivanju od strane Maidena lovu koju sam trebao potrositi na turneju investirao sam u

bicycle.gif
ja cu investirati u motorhead :banana:
 
o da, 11.6. u zg ... sumnjam da ću ići zbog financijeske situacije koja trenutno ima silaznu putanju, a lovu za maidene tj koncert i cd-e ne diram
:|
 
Odlucio sam i ja donijeti svoj bicikl (koji btw stoji u mojoj kamp-kucici u Istri) i njime se vozikati po gradu (tocnije, na relaciji kuca-tenis-kuca). Jebes hrvatske cijene benzina!
 
Gul_Ranek said:
Odlucio sam i ja donijeti svoj bicikl (koji btw stoji u mojoj kamp-kucici u Istri) i njime se vozikati po gradu (tocnije, na relaciji kuca-tenis-kuca). Jebes hrvatske cijene benzina!
LOL LOL
ma mene sada na plin do zg-a dođe više cestarina nego plin ...
55kn plina, 56 kn cestarina
:D :suck:
 
Vijesti o novom albumu su me dovele u iskusenje da se zaletim na koncert u Glasgow iako sam rekao da necu nigdje ove godine. :)
 
BoBo said:
Vijesti o novom albumu su me dovele u iskusenje da se zaletim na koncert u Glasgow iako sam rekao da necu nigdje ove godine. :)

brutala! :suck: :suck:
 
BoBo said:
Vijesti o novom albumu su me dovele u iskusenje da se zaletim na koncert u Glasgow iako sam rekao da necu nigdje ove godine. :)

sorry, ali nisam ti ni povjerovao da nečeš ići
još čak mislim da ćemo te vidjet u milanu
vuk mijenja dlaka, ali čud ...
 
nisam znala di da postam pa sam se odlucila ovdje,
uglavnom, od 31.9. iz pule krecu oni jeftini letovi (20ak EUR)
ryan aira za london, frendica i ja se za to pripremamo vec
100 god, kako cemo na konceve i predstave odlaziti tamo :D
i sad me zanima da mi ovi malo koncertno iskusniji ako ih je volja
kazu nesto o tome, koliko je komplicirano otici tako negdje vani sam na konc, nabava karata, smjestaj ... (uzmite u obzir da imam samo 17 godina :oops:, okej, okej, za mjesec dana 18 :banana: )
tnx! :)
 
Girl_On_The_Edge said:
kazu nesto o tome, koliko je komplicirano otici tako negdje vani sam na konc, nabava karata, smjestaj ... (uzmite u obzir da imam samo 17 godina :oops:, okej, okej, za mjesec dana 18 :banana: )
tnx! :)

Nije komplicirano ako sve dobro organiziras. Prvi put ce priprema malo duze trajati da steknes malo iskustva i nemoj ici sama prvi put. To ti s Londonom nece biti problem jer sve informacije mozes naci na internetu ... rezervacija karata za let i koncert, rezervacija hotela, mapa metroa i buseva, transport s i na aerodrom i sl.

Velika prednost Londona je sto (skoro LOL) svi govore engleski pa bar s jezikom neces imati problema.
 
hello there Bobo nije te dugo bilo ;)

@ Girl_On_The_Edge ---> vidjela sam i ja to, sljedeće godine idem gore 2 tjedna kod frenda koji je maiden freak too, pa ono ako hoćete možete samnom rekao je da mogu dovest rulju jer ima praznu kuću ;) hehe
 
Back
Top