pocelo je pocelo ... turneja 2006.

Ja ti idem 20.11. u bilbao kon chikite jedne! I onda s njom idem u barcelonu na konc. ,dan poslje ima let direkt za milano! neznam koja avio tvrtka! 700 eura plafon će bit dosta za oba koncerta,hrana,letovi alkohol...

Ako je netko siguran da će ić u španjolsku mogu ja rješit karte preko dotične gdjice !!!
 
Ja i nonadzadar idemo 90% u stuttgat + milano ili neki drugi koncert ako nađemo organizirani prijevoz. U stuttgartu smo 4dana....osnovi troškovi su 300eur (avion, hotel karta)

eto...ako se još ko zeli prikljucit, samo se javite.. 8)
 
BoBo said:
Ako im je vaznije gdje ce vise zaradit neka im tamo i dolaze. Ja nigdje ne idem.

Inače..... podržavam Bobu u ovome, mada moj nedolazak neće ništa promijeniti, pa ipak idem. Ne znam komu je ovo trebalo, no ova mini europska turneja čini mi se, napravljena je tako da bude u potpunosti rasprodana i da se sa time mogu hvaliti, što mi niti sliči na maidene, niti bih volio biti fan takvih maidena. Ne znam što je Rodu Smallwoodu udarilo u glavu ili postoji još neka istanca iznad njih.

Ovo dođe nešto ko Ed Hunter tour (na kojoj sam bio baš u Milanu u istoj dvorani, samo se onda zvala Fila forum).
 
Maiden croatia said:
Inače..... podržavam Bobu u ovome, mada moj nedolazak neće ništa promijeniti, pa ipak idem. Ne znam komu je ovo trebalo, no ova mini europska turneja čini mi se, napravljena je tako da bude u potpunosti rasprodana i da se sa time mogu hvaliti, što mi niti sliči na maidene, niti bih volio biti fan takvih maidena. Ne znam što je Rodu Smallwoodu udarilo u glavu ili postoji još neka istanca iznad njih.

čudni su putevi Rodovi
 
BoBo said:
Zar te to moze sprijeciti da dodjes u prvi red? LOL
@Croatian Trooper ---> ako sam ja uspjela u prvi red na Helloween možeš i ti tamo (kako me odlamio jedan tip u rebra al je dobio svoje)... ne da možeš nego hoćeš ... tj hoćemo svi skupa nadam se ;)... ipak su to Maideni !
 
axy said:
@Croatian Trooper ---> ako sam ja uspjela u prvi red na Helloween možeš i ti tamo (kako me odlamio jedan tip u rebra al je dobio svoje)... ne da možeš nego hoćeš ... tj hoćemo svi skupa nadam se ;)... ipak su to Maideni !
sada ce prostor do bine biti posebno ograđen za 60tak clanova IMFC (to ti kosta 10funa godisnje)
 
CroatianTROOPER said:
sada ce prostor do bine biti posebno ograđen za 60tak clanova IMFC (to ti kosta 10funa godisnje)
i kad počne konc, ko će znat dali jesi ili nisi član FCa ako uletiš unutra nekako ... sve se može ako se hoće... i ako imaš muda LOL
 
BoBo said:
Neće biti ograđen.
mislim da si cak i u pravu : Entry to our 'get up front' lottery - 60 fanclub members plus guest will get special early access to each European concert on the forthcoming winter tour, enabling them to get right up to the front of the stage barrier!

...ali ako su slabići to im isto nece pomoc da ostanu na ogradi :trooper: LOL
 
Vidjelo se u Poljskoj kako je to fumkcionirao. Kada sam rekao šefu security-a par pravih riječi, ne da je pustio mene (koji nisam smio ući), nego mi je rekao da ako vidim bilo kojeg fana iz Hrvatske neka slobodno kažem čuvaru da je to hrvatski fan i da će ući. Tako su ušli svi, ne samo iz busa, nego i još dvadesetak njih sa strane. Neki stranci su mi davali na desetke eura da ih prošvercam, no (bijah lud) iz principa nisam htio, a mogao sam dobru paricu zaraditi, jer bilo je masu kandidata. Dakle, samo trebaš reći par ključnih riječi security-u koje svako security puši (bar tako ja funkcioniram na svim koncertima do sad) i ulaz ti je svugdje slobodan. A koje su to riječi... E, neka to bude moja mala prošvercerantska tajna... :banana:
 
Maiden croatia said:
Vidjelo se u Poljskoj kako je to fumkcionirao. Kada sam rekao šefu security-a par pravih riječi, ne da je pustio mene (koji nisam smio ući), nego mi je rekao da ako vidim bilo kojeg fana iz Hrvatske neka slobodno kažem čuvaru da je to hrvatski fan i da će ući. Tako su ušli svi, ne samo iz busa, nego i još dvadesetak njih sa strane. Neki stranci su mi davali na desetke eura da ih prošvercam, no (bijah lud) iz principa nisam htio, a mogao sam dobru paricu zaraditi, jer bilo je masu kandidata. Dakle, samo trebaš reći par ključnih riječi security-u koje svako security puši (bar tako ja funkcioniram na svim koncertima do sad) i ulaz ti je svugdje slobodan. A koje su to riječi... E, neka to bude moja mala prošvercerantska tajna... :banana:
kako si ZAO
:evil: :suck:
 
Aj, što se brinete, svi ćemo u front row, nego.... nešto sam pričao sa njihovim managementom, odnosno preko Dallasa dogovarao intervju sa Steveom za travanj, pa sam načuo nešto što doista objašnjava ovako kratku turneju. Idućeg ljeta već kreće World Slavery tour (nisam siguran kako će se sad zvati) povodom novog DVD-a sa do sad najvećom scenografijom ikad, jer se treba prikazati taj tour, somewhere i seventh tour. Navodno će i ta turneje biti masovnija od stare... no, valja pričekati pa vidjeti. Ako se obistine rumouri da će posjetiti sve države u kojima su bili na tim turnejama, možemo se početi smiješiti :)
 
Maiden croatia said:
... pa sam načuo nešto što doista objašnjava ovako kratku turneju. Idućeg ljeta već kreće World Slavery tour (nisam siguran kako će se sad zvati) povodom novog DVD-a ...

Zato sam i poludio na turneju za novi album jer znam da ce imati veliku turneju sljedece ljeto. Umjesto da naprave normalnu i da s Early Days part 2 pricekaju 2008.
 
BoBo said:
Zato sam i poludio na turneju za novi album jer znam da ce imati veliku turneju sljedece ljeto. Umjesto da naprave normalnu i da s Early Days part 2 pricekaju 2008.

definitivno, ovako se više cijeni prošlost nego nove stvari. kao da su već otpisali mogućnost da ovo bude jedan od boljih maiden albuma.
a odlaskom na ponovljene stare turneje igraju na sigurno, jer već im se jednom isplatila, pa sada hoće ponovno. tako da za ovaj idući album pravu turneju možemo očekivati 2030 (+ bnw i dod)
 
bilo bi jako lijepo da naprave još jednu turneju tipa world slavery tour i posjete naše prostore ako već ne u zagreb , barem da dođu u ljubljanu ili budimpeštu. pa ako su mogli '86 napravit prva tri koncerta na balakkanu mogu i sad LOL LOL
 
Kako stvari sada stoje bit ce mozda jedan koncert u podrucju Austrija, Madjarska, Slovenija, Hrvatska. Redosljed po vjerojatnoci. Jednostavno jer promotor danas mora iskesirati ogromnu sumu za njihov nastup, a sva cetiri trzista se premala za isplativ koncert. Zato i zaobilaze sve istocno od Svicarske i Njemacke (m***r im j***m prodanu ;) ).
 
Back
Top