pocelo je pocelo ... turneja 2006.

BoBo

Active Member
Kao sto mozete vidjeti u glasinama koncert u Parizu bi trebao biti 28. studenog. Nije sluzbeno potvrdjeno, ali izvor je vrlo pouzdan.

EDIT:

November 2006

Thu 9 - Denmark, Aalborg Gigantium
Fri 10 - Denmark, Copenhagen Valby
Sun 12 - Finland, Tampere Icehall
Tue 14 - Finland, Helsinki Hartwall arena
Wed 15 - Finland, Helsinki Hartwall arena
Fri 17 - Sweden, Stockholm Globen
Sat 18 - Sweden, Stockholm Globen
Mon 20 - Sweden, Gothenburg Scandinavium
Tue 21 - Norway, Oslo Valhalla
Thu 23 - Norway, Bergen Vestlandshallen
Sat 25 - Sweden, Gothenburg Scandinavium

28-11-2006 (sri) Paris, Bercy???
 
Ovisi o drugim koncertima. Italija ili Španjolska su interesantnije, ali vidit ćemo. Važno je da je počelo.

Plan je izabrati nekoliko koncerata u istočnoj europi + jedan let avionom negdje.
 
Pa u Parizu sam bio, a Italija i Spanjolska ce imati bar po dva koncerta i imam jeftine letove do tamo (Milano, Barcelona). Od ostalih drzava s vise koncerata ulaznice u Njemackoj su daleko skuplje, za Britaniju nam treba viza (kad ce to vise ukinuti), a u skandinaviji je gotovo nemoguce nabaviti kartu. Jesam li nekoga preskocio?
 
BoBo said:
Pa u Parizu sam bio, a Italija i Spanjolska ce imati bar po dva koncerta i imam jeftine letove do tamo (Milano, Barcelona). Od ostalih drzava s vise koncerata ulaznice u Njemackoj su daleko skuplje, za Britaniju nam treba viza (kad ce to vise ukinuti), a u skandinaviji je gotovo nemoguce nabaviti kartu. Jesam li nekoga preskocio?

albaniju?
 
Jebemu mater, namam ja tolko para, a jos planiram ic na metal camp tako da mi siguno nece nista para ostat, al zato u jednoj od narednih godina...ko zna...
 
12.11.2006 Tampere, Icehall
14.11.2006 Helsinki, Hartwall Areena
15.11.2006 Helsinki, Hartwall Areena

99.99% sigurno. Vec se pojavila obavijest na stranicama gdje ce se prodavati ulaznice.
 
znam, znam... htio si pripomenuti kako je lijepo biti honorarac poput mene, dobiti akreditaciju, a još ti plate i put i dnevnice, pa na kraju i tekst koji si napisao......

A pošto si honorarac, uglavnom, dobiješ akreditaciju, a u slučaju da ništa ne napišeš, samo ti ne plate ništa od navedenog i nikome ništa. :D
 
BoBo said:
12.11.2006 Tampere, Icehall
14.11.2006 Helsinki, Hartwall Areena
15.11.2006 Helsinki, Hartwall Areena

99.99% sigurno. Vec se pojavila obavijest na stranicama gdje ce se prodavati ulaznice.

3 koncerta u finskoj. čini mi se da ovo neće biti jedna od manjih turneja :banana: (iako ne mora biti)
 
Maiden croatia said:
znam, znam... htio si pripomenuti kako je lijepo biti honorarac poput mene, dobiti akreditaciju, a još ti plate i put i dnevnice, pa na kraju i tekst koji si napisao......

A pošto si honorarac, uglavnom, dobiješ akreditaciju, a u slučaju da ništa ne napišeš, samo ti ne plate ništa od navedenog i nikome ništa. :D

A sta jest`, jest`. :D

Ivan said:
3 koncerta u finskoj. čini mi se da ovo neće biti jedna od manjih turneja :banana: (iako ne mora biti)

Nitko nije ni rekao da ce biti manja turneja. Biti ce vjerojatno ista kao i za DOD.
 
Usput da napomenem da turneja počinje u Danskoj. Izgleda da će biti dosta kraće od DOD turneje jer će europski dio završiti do Božića.
 
Back
Top