pocelo je pocelo ... turneja 2006.

BoBo said:
Usput da napomenem da turneja počinje u Danskoj. Izgleda da će biti dosta kraće od DOD turneje jer će europski dio završiti do Božića.

ako krenu turneju početkom 6 mjeseca do 12. mjeseca će biti već zasićeni .

BoBo said:
Na IMBB se mogu ćuti glasine da će drugi dio Early Years turneje (Powerslave > Seventh Son) biti tijekom ljeta sljedeće godine i da je to razlog zašto će turneja za novi album biti kraća nego što se predviđalo.

to je malo prebrzo za izdavanje drugog djela povijesti, očekivao sam novi nastavak negdje u jesen 2007.
ali činjenica je da moraju naći razlog zašto ići na ljetnu turneju pa onda moraju nešto izdat, ali mi je postalo presumnjivo takvo mahnito brzo izdavanje povijesti
 
Ivan said:
ko krenu turneju početkom 6 mjeseca do 12. mjeseca će biti već zasićeni .

Pa nisam govorio o početku u lipnju. DOD turneja je počela 19. listopada i trjala je 2 mjeseca. Europski dio.

Ivan said:
to je malo prebrzo za izdavanje drugog djela povijesti, očekivao sam novi nastavak negdje u jesen 2007.
ali činjenica je da moraju naći razlog zašto ići na ljetnu turneju pa onda moraju nešto izdat, ali mi je postalo presumnjivo takvo mahnito brzo izdavanje povijesti.

I meni je to malo glupo da toliko žure.
 
BoBo said:
I meni je to malo glupo da toliko žure.

ali ako rade ljetnu turneju vjerojatno će počet početkom ljeta, i eventualno imati par dana pauze prije izdavanja tj. za završetak jedna i početak druge turneje
 
Ivan said:
ali ako rade ljetnu turneju vjerojatno će počet početkom ljeta, i eventualno imati par dana pauze prije izdavanja tj. za završetak jedna i početak druge turneje

Turneja za novi album će završiti u veljači 2007, dok bi ljetna trebala početi krajem svibnja.
 
jeli ovo sigurno da nova turneja pocinje u danskoj ?? Jesu li ovo na ironamaiden.com sigurno PRVIH 10 datuma ??
Jer vecinom je bila praska da bi u skandinaviji svirali na kraju europske turneje ??
 
Je, pocetak je Danskoj.

Ja razmišljam o tome da odem na ta prva dva. To bi mi trebala biti i jedina dva kako sada stvari stoje.
 
BoBo said:
Je, pocetak je Danskoj.

Ja razmišljam o tome da odem na ta prva dva. To bi mi trebala biti i jedina dva kako sada stvari stoje.

u dansku? nije li malo daleko/skupo.
nadam se da će (ako en u hr) barem doći u italiju ili sloveniju, ali ako dođu u sloveniju bit će mi bed jer kad oni postave stage u slovenniji publika će morat stajat u hr, austrij, ili ostalim susjednim državama da bi mogli bit na koncertu :D
 
Daleko je, ali to su prva dva koncerta. Vidjet ćemo tijekom vikenda i odlučiti. 6 dana bi trebalo doći oko 350 eura.

Problem mi je što će biti vrlo teško putovati autom u prosincu ako padne snijeg i sumnjam da će dva koncerta biti tako blizu jedan drugome tako da će Danska biti jeftinija nego Italija, ....
 
Ivan said:
u dansku? nije li malo daleko/skupo.
nadam se da će (ako en u hr) barem doći u italiju ili sloveniju, ali ako dođu u sloveniju bit će mi bed jer kad oni postave stage u slovenniji publika će morat stajat u hr, austrij, ili ostalim susjednim državama da bi mogli bit na koncertu :D

Jos bolje, gledacu koncert sa balkona.
 
BoBo said:
Kompletna europska turneja ce biti objavljena u ponedjeljak navecer.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
daj lakše malo skoro me drapio infarkt :shock:
smijem pitat za izvor (nije da ti ne vjerujem, ali je li još koji izvor osim ironmaiden.com-a)
 
09/11/2006 Aalborg, DEN Gigantium
10/11/2006 Copenhagen, DEN Valby Hallen
12/11/2006 Tampere, FIN Icehall
14/11/2006 Helsinki, FIN Hartwall Areena
15/11/2006 Helsinki, FIN Hartwall Areena
17/11/2006 Stockholm, SWE Globen
18/11/2006 Stockholm, SWE Globen
20/11/2006 Gothenburg, SWE Scandinavium
21/11/2006 Oslo, NOR Coca Cola Valhall Arena
23/11/2006 Bergen, NOR Vestlandshallen
25/11/2006 Rotterdam, HOL Ahoy
26/11/2006 Antwerpen, BEL Sportpaleis
28/11/2006 Paris, FRA Palais Omnisports de Paris-Bercy
01/12/2006 Madrid, SPA Palacio Vistalegre
02/12/2006 Barcelona, SPA Palau St. Jordi
04/12/2006 Milan, ITA DatchForum
05/12/2006 Zurich, SWI Hallenstadion
07/12/2006 Prague, CZR Sazka Arena or T-Mobile Arena
08/12/2006 Katowice, POL Spodek/Mystic Festival
10/12/2006 Munich, GER Olympiahalle
11/12/2006 Mannheim, GER Mainmarkthalle
13/12/2006 Erfurt, GER Messehalle
14/12/2006 Cologne, GER Cologne Arena
16/12/2006 London, ENG Earls Court
17/12/2006 London, ENG Earls Court
19/12/2006 Dublin, IRE The Point
21/12/2006 London, ENG Carling Hammersmith Apollo (+ IMFC Convention)

ovo sam nasao danas, koliko je tocno upitno je

All 9,000 tickets to Maiden's November 20, 2006 headlining concert at Scandinavium in Gothenburg, Sweden were sold within an hour of going on sale this morning (Feb. 27). The two shows at Stockholm's Globen (November 17-18, 2006; capacity believed to be around 14,000 per night) were completely sold out within two and a half hours of going on sale, according to Aftonbladet.se.

These Scandinavian dates herald the start of Maiden's new album world tour which will take them around parts of Europe through to Christmas — playing selected dates in other parts of the world in the New Year.

UPDATE: Maiden have announced a third date at the Globen in Stockholm, Sweden on November 25, 2006. Tickets go on sale March 2 at 9:00 a.m. CET.


Iron Maiden's second concert in Norway "Vestlandshallen" November, 23 sould out in 20 minutes. 8000 tickets with a value on 500 Norwegian Kr each was gone after just 20 minutes

"We allready knew that Maiden was going to sell out very fast, but we didnt know how fast and i didnt expect it to sell out in 20 minutes" Frank Nes - Bergen Live

 
Pa nije moguće da se toliko proširilo. LOL LOL LOL

To je pretpostavka polish_eddieja s IMBB kako bi turneja mogla izgledati. Ti si 3-4 koji je to danas prenio i kojeg sam morao dematirati. :D

Pogledaj datum za Rotterdam, a danas su objavili da će taj dan biti treći koncert u Stockholmu.
 
Ivan said:
mislio sam da si to znao prije službenih izvora

Pa onda bi rekao nesto u stilu "trebala bi biti objavljena" i sl.

Tako da znas za ubuduce, da mozes citati izmedju redaka. :wink:
 
BoBo said:
Pa onda bi rekao nesto u stilu "trebala bi biti objavljena" i sl.

Tako da znas za ubuduce, da mozes citati izmedju redaka. :wink:


ok :err: sorry
moja greška
 
majke ti kratke li turneje:

NOVEMBER

Thu 9 DENMARK, Aalborg Gigantium

Fri 10 DENMARK, Copenhagen Valby

Sun 12 FINLAND, Tampere Icehall SOLD OUT

Tue 14 FINLAND, Helsinki Hartwall Arena

Wed 15 FINLAND, Helsinki Hartwall Arena

Fri 17 SWEDEN, Stockholm The Globe SOLD OUT

Sat 18 SWEDEN, Stockholm The Globe SOLD OUT

Mon 20 SWEDEN, Gothenburg Scandinavium SOLD OUT

Tue 21 NORWAY, Oslo Valhall

Thu 23 NORWAY, Bergen Vestlandshallen SOLD OUT

Sat 25 SWEDEN, Stockholm The Globe SOLD OUT

Mon 27 HOLLAND, Den Bosch Brabenthallen

Tue 28 FRANCE, Paris Palais Omnisport de Bercy

Thu 30 SPAIN, Barcelona Palau Sant Jordi


DECEMBER

Sat 2 ITALY, Milan DatchForum

Tue 5 SWITZERLAND, Zurich Hallenstadion

Thu 7 GERMANY, Stuttgart Schleyerhalle

Fri 8 GERMANY, Dortmund Westfallenhalle

Mon 11 WALES, Cardiff NIA

Tue 12 ENGLAND, Birmingham NEC

Thu 14 ENGLAND, Manchester Arena

Fri 15 SCOTLAND, Glasgow SECC

Sun 17 ENGLAND, Newcastle Arena

Mon 18 ENGLAND, Sheffield Arena

Wed 20 IRELAND, Dublin The Point

Fri 22 ENGLAND, London Earls Court

kazu da je to sve sta ce biti na europskom dijelu turneje
 
Back
Top