pocelo je pocelo ... turneja 2006.

BoBo said:
Kako stvari sada stoje bit ce mozda jedan koncert u podrucju Austrija, Madjarska, Slovenija, Hrvatska. Redosljed po vjerojatnoci. Jednostavno jer promotor danas mora iskesirati ogromnu sumu za njihov nastup, a sva cetiri trzista se premala za isplativ koncert. Zato i zaobilaze sve istocno od Svicarske i Njemacke (m***r im j***m prodanu ;) ).

ne znam, možda je tu ipak nešto drugo imalo utjecaja osim novaca (iskreno se nadam)
 
Ivan said:
ne znam, možda je tu ipak nešto drugo imalo utjecaja osim novaca (iskreno se nadam)

A koji bi drugi razlog mogao biti zašto imaju 11 koncerata u Skandinaviji, 8 u Velikoj Britaniji i Irskoj i samo 7 u ostatku Europe?

Troskovi su jednaki svirali bilo gdje u Europi što se prevoza opreme tiče. I tako idu na jug do Milana i Barcelone. Gorivo je sigurno najmanja stvaka u proračunu u odnosu na sve ostalo.

Objašnjenje da su ostarili i da ne mogu toliko putovati ne stoji jer putuju avionom. 20-30 min. duži let ih neće ubiti.

Razlog da više ne idu na duge turneje isto ne stoji. Da su ravnopravno raspodijelili ovih 26 koncerata u Europi onda bi to bilo ok. A i sljedeće ljeto spremaju Early Days part 2 tour. To su dvije turneje unutar 10 mjeseci. Toliko o njihovom smanjivanju.

I koji nam logični razlog na kraju ostaje? Sviraju tamo gdje mogu najbolje i najbrže unovčiti svoj trud. Tamo gdje će koncerti biti rasprodani prije nego što počne snimanje albuma i pripremanje turneje. Fanovi će financirati sve to, nisu im potrebne banke. Ostatak Europe će se također vrlo brzo rasprodati jer je potražnja mnogo veća nego kapaciteti arena. Naravno njihovo je pravo da mogu raditi što ih je volja jednako kao što je i moje pravo da ne trošim lovu na put, smještaj i koncerte.
 
Zahvaljujući neuzvraćenoj ljubavi i poštivanju od strane Maidena lovu koju sam trebao potrositi na turneju investirao sam u

bicycle.gif
 
Bas i ne gazim ljude jer jos nije dosla (srijeda) nego je to prvi smiley s biciklom na koji sam naisao. :)
 
Pa nisam mislio otici na toliko koncerata. Samo dva-tri ovaj put, tako da ugljici, diskovi i sl. ne ulaze u ovu kombinaciju. :)
 
BoBo said:
Pa nisam mislio otici na toliko koncerata. Samo dva-tri ovaj put, tako da ugljici, diskovi i sl. ne ulaze u ovu kombinaciju. :)

LOL
kad smo već kod bicikla...
vozi se mali mujo:
- Vidi, mama, vozim se bez ruku ...
nakon pet minuta:
- Vidi, mama, vozim se bez nogu ...

Malo kasnije ...
- Vidi, mama, vozim se bez zubiju ... LOL
 
Back
Top