pocelo je pocelo ... turneja 2006.

Gul_Ranek said:
Jos sam zaboravio iznijeti zamjerku na to da sviraju samo 16 pjesama.

a dobro kad su pjesme duge sa Amolada.... al zaboravih nadodati da i 23:58 pjesma koja je često svirana....tak da su i nju mogli zamijeniti ako i rainmakera...al ok, ;)
 
Isto pitanje je i meni palo jucer na pamet, ali sam bio previse lijen osvrnuti se na to. Vjerojatno i nije, to Bobo zajebava. :D

Iako pretpostavljam da nije daleko od te buduce setliste, barem sto se tice Troopera, NOTB, RTTH, HBTN, IM i Wrathchilda.
 
BoBo said:
Intro from Beethoven's symphony #9
Different World
These Colours Don't Run
Wrathchild
Brighter Than a Thousand Suns
The Trooper
The Longest Day
The Reincarnation of Benjamin Breeg
Two Minutes to Midnight
Futureal
For The Greater Good of God
Rainmaker
Fear of the Dark
Iron Maiden

Encore:

The Number of the Beast
Hallowed Be Thy Name
Run to the Hills
ma ako i je takva ja bi izbacio different world, ne sviđa mi se uopće ta pjesma, i rainmaker isto.
A jebga, možda su dosadni već, al da sam na koncertu, htio bi vidit i čut maidene da izvode klasike (trooper, FOTD itd)
 
:shock: :( :( :cry: :cry: čekaj bobo kak znaš, mislim znam da ti nikad ne griješiš i da je ovo vjerojatno točno, ali kak znaš?

ne mnogu to napravit, u početku mi je bio šok vidjet set listu bez legacy-a ( i za lord of light ali već manje), a sad i pilgrima. pa to je nevjerojatno.
samo se janicka reže. razočaran sam
iako znam da je gotovo nemoguće nadam se da se varaš
 
fala bogu da je to zajebancija,kak bi znao setlistu ak je veceras prvi koncert turneje,i koncert kod njih počinje za nekih 8 sati prema njihovom vremenu!!!
 
Sto reci nego do su iznenadili i fanove s najduljim stazom s ovom setlistom. Nisam ocekivao.
 
mogao si je bar dodati i na Hr podforumu :D

Different World
These Colours Don't Run
Brighter Then a Thousand Suns
The Pilgrim
The Longest Day
Out of the Shadows
The Reincarnation of Benjamin Breeg
For the Greater Good of God
Lord of Light
The Legacy
Fear of the Dark
Iron Maiden

Two Minutes to Midnight
The Evil That Men Do
Hallowed Be Thy Name
 
vjerovatno će mozda jos koju pjesmu izmjenit sa ove setliste,ko na prosloj turneji!

el ima kakva snimka negdje? youtube or something
 
opa. koja setlista. mogli su još dodati koju stariju stvar iz 90.

ja sam pomislio da bi mogli izvoditi sve stvari sa albuma, zato kad stvari na albumu ionako skoro pa live odsvirane, pa im nije bilo bed još malo uvježbati....
 
dream come true!

setlista je predobra , drago mi je što su malo uveli osvježenja u stare hitove i što će odsvirat ovo remek-djelo u kompletu.

can't fuckin wait!!!

MILANOOOOOOO
 
GrimReaper said:
mogli su još dodati koju stariju stvar iz 90.
ma daj sad je malo previše izvoljevanja, ići će history part turneja uskoro.
set lista je zaaaakon

CroatianTROOPER said:
zamisli, prvi put u setlisti nema the number of the beast..

to sam i ja primjetio, ali nema veze. šta onda.
pa nekad se i povijest mora promijenit, ali ovime je i počela nova turneja te su otpale još bneke pjesme sa liste koje su svirane na svim turnejama od izlaska . bnw i tnotb otpale
 
nema ni the troopera za čudo božje, a što se tiče setliste, škrtarili su na powerslave, sit, te ssoass zbog nadolazeće history part 2 turneje...
 
Maiden croatia said:
nema ni the troopera za čudo božje, a što se tiče setliste, škrtarili su na powerslave, sit, te ssoass zbog nadolazeće history part 2 turneje...

Kako su skrtarili na tim albumima kad uvijek sviraju najmanje bas s njih, a sada 2 od 5?
 
ma dobro, bilo kako bilo, setlist mi se sviđa, doduše potajno sam očekivao flight of icarus ili the prisoner, no eto..... u nekim drugim kalkulacijama očekivao sam neku od ratnih sa x factora...
 
Back
Top