pocelo je pocelo ... turneja 2006.

Rock & Pop Radio confirmed today on their morning news that Maiden will play in Argentina & Brazil in January 2007.

The band will play at least 2 shows, 1 in Argentina at the River Plate Stadium for the Quilmes Rock Festival, and 1 show at the Brazilian Rock in Rio which Maiden headlined for the climax of the Brave New World Tour.

The Quilmes Rock Festival will be take place at the National Football Stadium of Argentina & River Plate, and on the auxiliary field (training field) for the National Bands.

Other bands that could be on the festival are Guns`n`Roses, AC/DC and Depeche Mode.
 
Snake said:
Rock & Pop Radio confirmed today on their morning news that Maiden will play in Argentina & Brazil in January 2007.

The band will play at least 2 shows, 1 in Argentina at the River Plate Stadium for the Quilmes Rock Festival, and 1 show at the Brazilian Rock in Rio which Maiden headlined for the climax of the Brave New World Tour.

The Quilmes Rock Festival will be take place at the National Football Stadium of Argentina & River Plate, and on the auxiliary field (training field) for the National Bands.

Other bands that could be on the festival are Guns`n`Roses, AC/DC and Depeche Mode.
:err: sumnjam da ću tamo, a i da će maideni ponovno snimat dvd verziju rir koncerta
 
Ivan said:
:err: sumnjam da ću tamo, a i da će maideni ponovno snimat dvd verziju rir koncerta
sto se i mene tice ne moraju, samo nek bude neki kvalitetan bootleg sa tog koncerta...... ipak je spektakl u pitanju
 
Snake said:
sto se i mene tice ne moraju, samo nek bude neki kvalitetan bootleg sa tog koncerta...... ipak je spektakl u pitanju
ma ne znam, jedino me zanima to što će za razliku od dod turneje ova imati koncert na otvorenom. za dod nisam siguran ali mislim da nije imala. bit će zanimljivo vidjet
 
Ivan said:
ma ne znam, jedino me zanima to što će za razliku od dod turneje ova imati koncert na otvorenom. za dod nisam siguran ali mislim da nije imala. bit će zanimljivo vidjet
imala je i DoD turneja open air koncerte, isto u Juznoj Americi
 
Snake said:
imala je i DoD turneja open air koncerte, isto u Juznoj Americi
je?
ima li snimaka toga?
pa da logično je jer je bio raspored turneje jako sličan ovome sada.
 
As previously reported, Iron Maiden bassist Steve Harris' daughter Lauren Harris will be opening up for the band in Denmark (November 9th and 10th) in Aalborg and Copenhagen respectively. It has now confirmed that she will be supporting Maiden on their Japanese tour in October. Dates are as follows:

October
25 - Budokan in Tokyo, Japan
26 - Yubinchokin Hall in Horoshima, Japan
28 - tba
30 - Jo Hall in Osaka, Japan
31 - Shimin Hall in Nagoya, Japan
 
Aha... To ce onda eventualno iduce godine biti, jer su bukirani do kraja ove... A valjda ce na vrijeme najaviti, ako je to istina.
 
Aha... To ce onda eventualno iduce godine biti, jer su bukirani do kraja ove... A valjda ce na vrijeme najaviti, ako je to istina. Financijski gledano, to je jako los potez jer ce kamionima ici na relaciji zapadna Europa - Engleska. Nakon toga bi opet trebali vracati kamione par tisuca kilometara sve do, recimo, Poljske, Austrije... A sumnjam da bi tu bilo vise od jednog koncerta u svakoj zemlji.
 
I ja... Realno gledajuci, osim Poljske, Austrije i Mađarske, nema tu bas materijala za "punokrvnu" turneju. Kao sto sam vec rekao, za tri koncerta se cjelokupna logistika nece vracati nazad u Europu.
 
Gul_Ranek said:
I ja... Realno gledajuci, osim Poljske, Austrije i Mađarske, nema tu bas materijala za "punokrvnu" turneju.

A Hrvatske?
Ma znam da vjerujem u duhove, ali još uvijek se nadam da ću čut FTGGOG i Legacy uživo. Svi nešto šuškaju da će biti neka proljetna turnejica po našim istočnim krajevima al nitko nije siguran niti igdje službeno piše (nažalost). Objektivno im se ne isplati, to je sigurno ali mi je svejedno ova postojeća turneja sumnjivo prekratka.
 
A ne znam bas - cijeli 10., 11. i 12. mjesec, plus jos navodno Juzna Amerika... Ima tu dovoljno novca i dovoljno publike.

Sto se Hrvatske tice, mislim da nema voljnih i sposobnih kod nas za tako nesto. Eventualno ako se Stipe zeli okusati. :D
 
Back
Top